Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Tak czy siak to jest suuuper fota Dobrze że Gwiazdunia ma takie fajne zdjęcia,bo Ulv na razie nie pojedzie, Kraksa jest już po drugiej operacji, jeździ codziennie do weta na zastrzyki... wdała się martwica... dramat! nie chcę jej na razie dodatkowo męczyć prośbami... a ja jeszcze jej dodatkowo podrzuciłam tego maluszka znalezionego na śmietniku, któremu też trzeba operować przepuklinę! jest jak zabawka pluszowa słodki i śliczny! taka ciapa jak mówi Magda nawet podczas zabawy nie potrafi zawarczeć! może po 10czerwca Sunia 2000 pojedzie do Kikou to wtedy ją poprosimy na razie nie rozmawiam bo odeszła jej ukochana sunia :(
  2. Jasiu[*] maleńka, kochana paróweczko,dzisiaj 26maja, mam nadzieję że biegasz dzisiaj z moją mamą świętując Dzień matki!
  3. Po tym co przechodzi... Basiu, może się nam coś uda?....wiem, wiem! wszystko wiem ale.... muszę ochłonąć po tym ostatnim tygodniu i może ten co nadchodzi będzie lepszy, OBY! :) muszę czuwać nad adopcją psa ,którego adoptowałą p Roksana, bo jestem.... wystraszona tym co usłyszałam :(
  4. Nie mogę przestać o nim myśleć! :( poraniony okrutnie i jeszcze w obcym miejscu.... nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie co ten biedaczek przechodzi.... Basiu, w przyszłym tygodniu się zdzwonimy, napisz mi kochana na PW numer telefonu z kim rozmawiać o opiece nad Pimpusią? z Tobą czy Kasią? oraz dokładna data! od kiedy do kiedy? Tyś(ka) zaproponowała że , mogła by, ogłosić na wrocławskich grupach pomocowych lub zapaliła się maleńka iskiereczka nadziei... Ania ,jeśli nie będzie musiała wziąć Pysi / a chyba kroi się fajny domek, mocno zaciskamy/ to mogłaby się zaopiekować chyba po 16czerwca? trzeba dogadać konkretnie daty :)
  5. Aaaaa... zdjęcie z hoteliku, rozumiem :) Eluniu, ja już zaczęłam! chyba razem z Tobą z w jednym czasie czasu nie mamy ale żebyśmy się zobowiązały... więc pomyślałam że.... najlepiej pozbyć się pracy, wykonując ją! ;) Elu pomyślałam sobie że może dzisiaj wysłałabym do Ciebie mejla ze zdjęciami /zobaczymy może w dwóch ratach?/ a paczkę z fantami wyślę w przyszłym tygodniu ,obejrzysz sobie fanciki i ocenisz, możemy tak zrobić? :) Udanego weekendu, wszystkim Fankom życzę i Pięknego Dnia Matki
  6. Ok ustalę to i jutro napiszę , dziękuję ... życie
  7. ale na tym w trawie... ma ogon do góry to chyba objaw pewności? Elu do kiedy mam przysłać foty?
  8. Uwaga! poszukujemy opieki na ok trzy miesiące do zdaje się sierpnia, dla starszej ok 10letniej jamnikowatej suni, Pimpusia jest bardzo grzeczna i spokojna, taka nakolankowa sunieczka :) pańcia na czas pobytu suni zapewnia jej wyżywienie ,bardzo proszę o pomoc dla tej sunieczki, ponieważ podobno jak się nie znajdzie domek na te trzy miesiące to sunia może zostać oddana do schroniska :( jeśli ktoś mógłby pomóc więcej informacji chętnie udzielę ja lub Ewu, proszę o kontakt tu na wątku lub na PW
  9. Spróbujmy się zorganizować! :) ja również zapisuję i sprawdzam swój kalendarz! może to dobry moment ,żebyśmy się poznały :) Dziękujemy :)
  10. ... Basiu, nieustająco podziwiam Was
  11. A ja podczytuję i zaciskam bardzo mocno ,żeby te wszystkie dobre opinie się potwierdziły i żeby jednak można było pomóc Czesterkowi i naszej bidzie i jeszcze innym
  12. ... ja się zastanawiam? dlaczego nie spotkałyśmy się do tej pory? ...lecę zmienić! Ja wierzę w sny! w to że się sprawdzają! sama się przekonałam zielistka czeka u Poker a moja coś ... widzę dwa liście, zżółky :(
  13. Mi się podoba to samo Tyś(ka) jeszcze je tak fajnie wyostrzyła! może teraz ...spojrzą i zobaczą
  14. Jak tylko Magda się odezwie, dopytam o jakiego dr Nowaka chodziło? ale jeśli Anulka , poleca 'tego' dr Nowaka to jestem przekonana ,że to jest dobry specjalista :) Bożenko, szybko działasz
  15. Nesia , wokalistka! chciałabym kiedyś posłuchać mam nadzieję ,że to nie ze strachu? kiedyś koleżanka miała taką sunię , też wokalizowała jak słyszała odgłosy... karetki czy straży...
×
×
  • Create New...