Dzisiaj dopiero "odkryłam"ten wątek.
Cieszę się szalenie,że Krzywcio vel Lakuś ma taki cudowny dom.
Wspaniale,że Dużuś zaczął już wychodzić z boksu,jeszcze trochę
i będzie odważniejszy i dom dobry znajdzie.
Ile Dużek waży?
Odwiedzam Zosieńkę,trzymam mocno kciuki za jej zdrowie.
I mam nadzieję,że niedługo napisalnikuje,że czuje się lepiej.
Uwielbiam czytać to,co sunia pisze.