Jump to content
Dogomania

azalia

Members
  • Posts

    7825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by azalia

  1. Żeby ten dom okazał się tym najlepszym i ostatnim. Czekamy na wieści z nadzieją.
  2. Życzę Ci Aga,aby jak najszybciej Fenuś zaczął tuptać po mieszkaniu z tą miną mówiącą,że coś by wreszcie zjadł konkretnego.
  3. Dlaczego wątek Kamyka się urwał. Ja dopiero dzisiaj go znalazłam. Czy wszyscy,którym jego los leżał na sercu zapomnieli o nim?
  4. Bardzo prosimy o wiadomości o Kornelku i jeśli to możliwe o zdjęcia.
  5. Przesyłam ciepłe myśli Adze i Feniusiowi. Wierzę,że stan pieseczka się poprawi i jeszcze da wiele radości swojej Opiekunce i nam na dogo.
  6. Czy ktoś odwiedził Myszkę,co u niej? Sabina 02 zapytała,jak może pomóc Sarence,ale nikt nie odpowiedział. Może ktoś wie,jak sie miewa Sarenka?
  7. Ninka ma za wysoki mocznik bo 90,a norma od 20-50. No i ALT 92,a norma od 3-60.
  8. Dzisiaj przelałam pieseczkom 100 złotych,jutro powinny dotrzeć. Widzę,że domki dla maluchów się szykują,świetnie.
  9. Trzymam kciuki za wspaniały DS dla Kruszynki. Chciałam zapytać,dlaczego jej mama,podhalanka jest na łańcuchu?
  10. Moja córka mieszka w Warszawie,wzięła by sunię na BDT.
  11. Ależ dziewczyno,przecież Ty szczupła jesteś,a uwag od jaszczurek nie bierz sobie do serca.
  12. Jak Nugacik się sprawuje w nowym domu?Jest kochany? On mieszka w bloku czy w domu z ogrodem?
  13. No to trzymamy mocno kciuki. Całkiem ładna ta Lilcia.
  14. Cieszę się,że Charlie po mału się otwiera. Niech chłopak nosi dumnie ogonek w górze.
  15. Bardzo się cieszę,że Szopenik poczuł się lepiej,oby ten stan trwał jak najdłużej.
  16. No to czekamy na foteczki Boryska.
  17. Jestem na zaproszenie Lili8522,poproszę o konto,wspomogę groszem maluchy.
  18. Dziękujemy za wspaniałe wieści i czekamy na zdjęcia.
×
×
  • Create New...