azalia
Members-
Posts
7825 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by azalia
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
azalia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Poziomeczka z Lorciem pięknie się prezentują,a wiewiórka zafundowała im trochę gimnastyki. -
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
azalia replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cudowne wiadomości,tylko się cieszyć. -
Młoda sunia, jamnik, czarny- podpalany do adopcji
azalia replied to biednedobre's topic in Już w nowym domu
To wspaniale,a będą wiadomości z nowego domku? -
Co u Kubusia słychać?Są jakieś wiadomości z domku?
-
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
azalia replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Piękna dziewczyneczka. -
Malawaszko dziękuję za życzenia zdrowia dla mnie,bardzo się przydadzą. Życzę Ci dużo zdrowia i sił,no i Twoim podopiecznym zdrówka i szczęścia w znalezieniu domów.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
azalia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ale psy,co jeden to piękniejszy,a Rogerek poza konkurencją,nie musi konkurować z innnymi królikami. -
Malawaszko,wysłałam dzisiaj wreszcie(bardzo źle się czuję po operacji,ale jakoś doczłapałam na pocztę)poleconym priorytetem paczkę dla Bryzuni.Euthyrox 200,12 opakowań po 50 sztuk i trzynaste trochę napoczęte. Jutro powinna dotrzeć,napisz jak otrzymasz.
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
azalia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje Kluseczka? -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
azalia replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak się miewa Elzunia? -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
azalia replied to fona's topic in Już w nowym domu
Ja też zapytam,jak czuje się Szopenik? -
Przed chwilą wysłałam ponownie PW,jeśli nie śpisz to napisz czy otrzymałaś,bardzo proszę.
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
azalia replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Simcio doczekał się wspaniałego domu,cieszę się jego szczęściem. -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
azalia replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękne fotki,a Szariczek przepiękny słodziak kochany. -
2 sunie uratowane przed WOJTYSZKAMI mają domy :)
azalia replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo,że Lawunia też znalazła swój dom. Elizo,możesz napisać coś więcej o jej nowych właścicielach i jej lokum. Molly ma się bardzo dobrze i merda ogonkiem,ciesząc się,że jej siostrzyczka ma dom. -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
azalia replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Co u Beziuni?Już w domku?