Jump to content
Dogomania

azalia

Members
  • Posts

    7825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by azalia

  1. Poziomeczka z Lorciem pięknie się prezentują,a wiewiórka zafundowała im trochę gimnastyki.
  2. Cudowne wiadomości,tylko się cieszyć.
  3. To wspaniale,a będą wiadomości z nowego domku?
  4. Co u Kubusia słychać?Są jakieś wiadomości z domku?
  5. Malawaszko dziękuję za życzenia zdrowia dla mnie,bardzo się przydadzą. Życzę Ci dużo zdrowia i sił,no i Twoim podopiecznym zdrówka i szczęścia w znalezieniu domów.
  6. Ale psy,co jeden to piękniejszy,a Rogerek poza konkurencją,nie musi konkurować z innnymi królikami.
  7. Malawaszko,wysłałam dzisiaj wreszcie(bardzo źle się czuję po operacji,ale jakoś doczłapałam na pocztę)poleconym priorytetem paczkę dla Bryzuni.Euthyrox 200,12 opakowań po 50 sztuk i trzynaste trochę napoczęte. Jutro powinna dotrzeć,napisz jak otrzymasz.
  8. Jak się czuje Kluseczka?
  9. Ja też zapytam,jak czuje się Szopenik?
  10. Simcio doczekał się wspaniałego domu,cieszę się jego szczęściem.
  11. Piękne fotki,a Szariczek przepiękny słodziak kochany.
  12. Cieszę się bardzo,że Lawunia też znalazła swój dom. Elizo,możesz napisać coś więcej o jej nowych właścicielach i jej lokum. Molly ma się bardzo dobrze i merda ogonkiem,ciesząc się,że jej siostrzyczka ma dom.
  13. Co u Beziuni?Już w domku?
×
×
  • Create New...