Jump to content
Dogomania

azalia

Members
  • Posts

    7825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by azalia

  1. Spojrzenie Charliego jest czarujące,świetny chłopak.
  2. Trzymam kciuki za domek.
  3. Nugacik piękny,widać że szczęśliwy,kumpla ma fajnego no i mecze ogląda w telewizji.
  4. Przefajna dziewczyna z niej,śliczna jest.
  5. No to czekamy na wiadomości o Szopeniku.
  6. Dziękujemy za dobre wieści i czekamy na foteczki.
  7. Jak dobrze,że Figunio czuje się lepiej,niech wraca maluszek do zdrowia. Trzymam kciuki za sterylkę mamusi.
  8. Słodziak śmacznie śpiący z Fenusia,żeby jeszcze apetycik dopisywał maluchowi.
  9. Oby to był ten najlepszy dom,już na całe życie Beziulki.
  10. Czekamy na wieści o Nugaciku,prosimy bardzo.
  11. Jurorzy nie dość,że wykształceni to jeszcze niezwykle urodziwi.:lol:
  12. Oby Kubuś był szczęśliwy. Ta Pani na ostatnim zdjęciu to się Kubusia boi czy co,jakoś się odsuwa od niego.
  13. Ja nie zawsze coś piszę,ale zajrzeć do Fenusia muszę codziennie,a czasem kilka razy dziennie.
  14. Martwię się o Figunia,oby wszystko dobrze się skończyło.
  15. Śliczny chłopczyk,domki powinny bić się o niego.
  16. Bardzo się cieszę,że Eliza ma troskliwgo opiekuna,bezpieczeństwo i miłość. Właściwie niczego jej nie brakuje,oby tylko zdrowie dopisywalo.
  17. Wiem Aga,że nie odpuścisz,waleczna dziewczyna jesteś. Trzymam kciuki.
×
×
  • Create New...