Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Smaczki, zabawki i nagrody środowiskowe. Na razie jak najmniej rozkojarzających miejsc, być może linka Wam pomoże. Z czasem może być trudniej, jakm wejdzie w okres buntu to będzie najprawdopodobniej mieć Was szeroko gdzieś ;p. Dlatego już teraz życzę Wam, by Wasza więź była mocna i widoczna też na spacerach. Jakie fikołki :D
  2. [quote name='ewaal1982']Następny cudny banerek produkcji Majkowskiej :loveu:Ale modele też fantastyczni:D[/QUOTE] Majka zaszalała, to prawda :D To tylko pozory. ;p
  3. Kleszcze to i dla nas mordęga, w tym buszu zawsze jest 1:0 dla tych paskud. Potrzebuję sporo czasu zanim dokładnie przeczeszę, mm po mm futro i upewnię się, że nic tam nie ma :D
  4. My równaj ćwiczyłyśmy ze smakolem przy kolanie (tyle piesek sięga) i za pomocą klikera ;) Do nogi - na przywołanie mamy kilka komend. "Chodź" komenda luźna, którą uczyliśmy prosto: ilekroć przybiegł był sowicie nagradzany i puszczany dalej. "Do mnie" - przywołanie formalne, kiedy zostawiam psa i ma jak najszybciej po linii prostej przybiec, siąść na przeciwko mnie i się gaaapić. Używam ją tylko do treningów obi. No i komenda awaryjna - w razie jakby za czymś poleciał, a muszę go odwołać - warunkowałam mu gwizdek. ;)
  5. Twoje twory robią furorę widzę :D Jak się miewa Kinia i Wald?
  6. Też nie odbieram od obcych numerów :p
  7. Jaka cudowna córeczka :loveu:
  8. Szczerze? Nigdy nie lubiłam kolczyków, nawet w uszach. Jakoś tak uważam to za rzecz zbędną :p Choć nie powiem - niektórym pasują jak ulał i nie wyobrażam sobie ich bez kolczyków czy tuneli :D
  9. Cześć Kochani :D
  10. O raany, grunt że jest widoczna poprawa. Oby tak dalej.
  11. Ty$ka

    PatBull

    Co ja co, ale od samego początku podoba mi się ten baner. Jest z jajem, no genialny :D
  12. Ty$ka

    Diabły dwa.

    U Was tak pięknie? :O Ale leniuchują razem :loveu:
  13. [quote name='rashelek']Ale masz słodziachny banerek, awww :loveu: :lol: I jak tam chemia? :D[/QUOTE] Pasuje w sam raz do mnie i mojego czarnego imidżu. Jeszcze piesek w różowe szale i będziemy ociekać za.ebistą słodkością :D Zawaliłam. Zapytała mnie 4min przed końcem lekcji. Nie odpowiedziałam na żadne jej pytanie, napisała mi w zeszycie "odp ustna - ciąg dalszy nastąpi", mam kończyć odpowiadać za tydzień :siara: [quote name='chounapa']Jaki ładny bannerek ;D [SIZE=1]/dyskretnie daję znać że jestem, ale w tematy się wbić nie potrafię :P/[/SIZE][/QUOTE] [quote name='marta1624']Dzień doberek ;) Śliczny bannerek :loveu:[/QUOTE] [quote name='Obama']No, pojechałaś banerkiem po słodkości:loveu:[/QUOTE] Też się zachwycam jego słodkością :D. Co do tematów, no fakt - u nas czasem ciężko się wbić w rozmowę.
  14. Gratulujemy postępów nauce :) Masz na myśli chodzenie przy nodze na kontakcie czy utrzymywania luźnej smyczy na spacerach?
  15. O ja piernicze... to bulle są takie chorowite? skłonne do alergii? Przerąbane.
  16. Nigdy nie miałam do czynienia z psem, który ustawiał swoje kotki. Miałam zbyt charaterne mruczki, które nawet kotożerną haszczankę ustawiły tak, że była im uległa i trzeba było je izolować od niej, by jej krzywdy nie zrobiły :lol: Kosmita jest uroczy. Masz dużo zabawy przy jego sierści w taką pogodę, jak ta?
  17. Ależ u Was piękna pogoda :mdleje:
  18. Ty$ka

    dubel

    Buhahahahah :D
  19. Pokazuj się!
  20. Jaki masz świetny baner :loveu:
  21. U nas to samo, Marta. Pogoda w kratę, raz lało i było zimno, a raz wychodziło słońce i dochodziło do 20*C, myślałam że dzisiaj oszaleję przez tą pogodę.
  22. Miszcz painta mówi, że się podoba 8)
×
×
  • Create New...