[quote name='rashelek']Ale masz słodziachny banerek, awww :loveu: :lol:
I jak tam chemia? :D[/QUOTE]
Pasuje w sam raz do mnie i mojego czarnego imidżu. Jeszcze piesek w różowe szale i będziemy ociekać za.ebistą słodkością :D
Zawaliłam. Zapytała mnie 4min przed końcem lekcji. Nie odpowiedziałam na żadne jej pytanie, napisała mi w zeszycie "odp ustna - ciąg dalszy nastąpi", mam kończyć odpowiadać za tydzień :siara:
[quote name='chounapa']Jaki ładny bannerek ;D
[SIZE=1]/dyskretnie daję znać że jestem, ale w tematy się wbić nie potrafię :P/[/SIZE][/QUOTE]
[quote name='marta1624']Dzień doberek ;) Śliczny bannerek :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Obama']No, pojechałaś banerkiem po słodkości:loveu:[/QUOTE]
Też się zachwycam jego słodkością :D.
Co do tematów, no fakt - u nas czasem ciężko się wbić w rozmowę.