-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Faktycznie oryginalne :D
-
Paskudztwo :( Szybko wracaj do zdrowia.
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Ty$ka replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
Ludzie zawsze na psiarzy patrzą się jak debili :D Jeszcze trochę i Nela będzie miałą równego kompana do biegania - na razie toto ma krótkie łapki ;p -
A nie możesz ich upchnąć do bagażnika? Nie masz kennelu?
-
Gratuluję. O, zdjęcia niewystawowe :D Boskie świry. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz3998-1.jpg[/url] :loveu: Te miny :D
-
Ruda wariatka + neurotyczka = podwójna mieszanka wybuchowa
Ty$ka replied to Becia23's topic in Foto Blogi
Niebiesko mi :lol: O proszę, drugi pies - zdradź coś więcej :siara: -
Agnieszko, nie ma co się obrażać, bo wchodząc na galerię znaczy, że nam zależy na Oscarku. Wcale nie neguję Waszej pracy z Księciem, ale myślę, że szkoleniowiec jako osoba patrząca na to z innego punktu widzenia mógłby Wam pomóc.
-
Jaki łajza z Drago :lol: Przynajmniej dba o Waszą rozrywkę, choć samej przygody nie zazdroszczę.
-
Ależ Ci ćwiczyły cierpliwość :siara: U mnie z kolei dzisiaj pięknie, ciepło, słonecznie :loveu:
-
Ja tam myślę, że skoo wet zaufany to wie co robi ;) Życzymy najszybszego powrotu do formy.
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Ty$ka replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Shiro ma śmiechowe palce u łap :D Za malucha był słodki, ale wolę dorosłe psy i tak :p Nie wyobrażam sobie żebrzącego psa... nie lubię generalnie jak pies mi się ślini przy stole, fuuu ;) -
[quote name='Talucha']Ustną z angielskiego mam 15. Na fotki jeszcze trochę trzeba poczekać :)[/QUOTE] Cholercia, miałam napisać to do Oli, bo sobie miałam otwartą Lastową i Dorową galerię :lol: Poczekamy w takim razie ;p
-
[quote name='Molowe']Ja robię plus minus co miesiąc,żeby oczyścić obróżkę z brudu,który się osadza a przeciera pod sierść w celu uwolnienia substancji czynnej,nie wszyscy to praktykują ale po powiedzmy 5 miesiącach użytkowania obróżka zaczyna dużo gorzej działać bo jest cała przybrudzona :) Co do tego kąpania to ja nie jestem w 100% przekonana gdy pada deszcz to faktycznie Kilitxa zdejmowałam Foresto zostawiam ale jak pojedziemy nad morze to chyba jednak na dłuższe kąpiele będę jej zdejmowała bo może być różnie z tą wodoodpornością a bez sensu żeby przestała działać no i można psu założyć zaraz po wyjściu z wody.:)[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękuję za informacje. Nawet nie wiecie jak mi pomagacie podjąć decyzję :loveu:
-
Pewnie przeoczyłam - jak ma na imię?
-
Już wyobrażam sobie mojego mocno śliniącego się w drodze pieska na śląsk :mdleje:
-
[quote name='Majkowska']ej a masz jakieś foto jego ogolonego? Bo chyba pisałaś ze go strzyżesz... Z mniejszą sierścią wygląda na większego i chudszego, i ma dłuższy pysk :D[/QUOTE] Mam, ale jak mu obcięłam [U]sama[/U] sierść to wyglądał śmiechowo, więc nie wstawię ;). Natomiast strzyżę go faktycznie, ale w połowie maja. Choć waham się, bo średnio z naszą fryzjerką jest: niektórzy zadowoleni, inni nie - nawet ktoś mi mówił, że jej pies się bał i miał masakryczną ranę po strzyżeniu. Więc się waham okropnie. Faktycznie latem wygląda lepiej, teraz ma okropnie długą sierść. I jak tak patrzę na zdjęcia to z roku na rok ma coraz gęstszą, grubszą i po prostu "rośnie" w futro, coraz krótsze ma łapy :lol: Oczywiście ja go lubię w każdej wesji, w tej misiowej można go tulić do woli, ale tęsknię zimą za okresem, kiedy nie muszę go czesać, bo jest łysy, a jego sierść jest śliska :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Spokojnej nocy :) -
Przyzwyczaisz się powolutku do pracy. :) A ja Wam zazdroszczę tych wszystkich zawodów, u nas rally nie ma :(
-
Wy na Roztocze przyjeżdżacie, tu najlepiej :D
-
Buhahaha Lipiec 2009 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/972/96297c30551a44f7med.jpg[/IMG][/URL] Kwiecień 2014 :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-P2buhU6QnMU/U1-aN7wzPrI/AAAAAAAABxY/Yc4o37IW-fc/w441-h331-no/P1150952.JPG[/IMG]
-
[quote name='dOgLoV']super fotka :loveu: miniaturka tybka :eviltong:[/QUOTE] Kropa jak zwykle w swoim świecie :lol: Wersja kieszonkowa :D
-
Pewnie, że fajnie. Niechętnie u nas małoletnich zatrudniają, ale musze uruchomić kontakty... może w końcu ktoś będzie chciał, bym psa mu wyprowadzała :p Stare, ale jare :loveu:[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10369901_640919705979448_3260533785020155220_n.jpg[/IMG]
-
Najarałam się. Pod koniec wakacji będzie pod moim nosem (bo raptem 34km ode mnie) semi z tropienia użytkowego. W końcu by ktoś nam doradził na żywo, spróbowalibyśmy czegoś konkretniej, a nie tak na razie po macoszemu, w sumie w tym roku nietykane jest w ogóle. Kiedyś coś robiliśmy, teraz nic... Tylko skąd hajsik wziąć? Oj, muszę znaleźć pracę na wakacje... Bo 450zł piechotą nie chodzi... Tak swoją drogą to zastanawiam się nadal jak Morus poradzi sobie w namiocie 4dni ;p Ale będzie musiał.
-
U nas też zielono. Preferujemy jednak lasy iglaste :p
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Ty$ka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Łooo kto swą galerię nawiedził :O Wszystkiego wyszczekanego dla Rokulca :D