Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. A na co chciałaś iść? rany jaki z niego puchacz :D
  2. Zaglądam do małego.
  3. Łączę się z Wami w bólu :lol:
  4. A mnie się tak nasuwa... Nie myśleliście czasem o spotkaniu ze szkoleniowcem?
  5. Nie tylko... :(
  6. Ty$ka

    dubel

    Majka, buhahaha, to kiedyś moi znajomi powiedzieli coś o łonach, a ja nie mogłam załapać o co chodzi z tym :lol: Od tamtego czasu mi się przyjęło. ;p Jaki mruczek zadowolony z drapaka :D Tak btw. masz fejsa?
  7. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-G10jmOZJyso/U23rmtPa9iI/AAAAAAAAMDs/xE3w4-5fHJA/w420-h560-no/IMG483.jpg[/url] ufff, a myślałam, że tylko mój tak siedzi :D [url]https://lh3.googleusercontent.com/-bNYftwrXijc/U23romtWIMI/AAAAAAAAMEY/_ki5alXcLVc/w640-h480-no/IMG554.jpg[/url] królewicz :D Miałaś ustną z angielskiego? Podobałabyś na PW zestawy? Mój braciszek byłby dozgonnie wdzięczny ;p Czekam na fotałki z dzisiaj.
  8. Ależ z niej aktorka :lol: Trzymamy kciuki za dalsze zostawanie.
  9. Byliście na skałkach?! No nie, też mieliśmy jechać, ale transport mi się wykruszył :p
  10. Jaką fajną figurkę macie na półce. Wygląda jak żywa :siara:
  11. [quote name='dOgLoV']Hello ;)[/QUOTE] Cześć :loveu::loveu:
  12. Relacja jak zawsze pełna :loveu: Nie zazdroszczę nerwa, ale fajnie się czyta o Waszcyh treningach. Obróżki też chętnie obejrzę ;)
  13. [quote name='leónowa']Ale pocieszające jest to, że w tym roku pomimo niezbyt mroźnej zimy kleszczy jest o wieele mniej niż w zeszłym roku;)[/QUOTE] Co Ty mówisz?! W ub. roku u nas nieźle wybiło, no ale mrozy dochodzące do -40 musiały dać taki skutek. W tym roku jest najwięcej kleszczy odkąd pamiętam.
  14. Jak filmik to ja jestem za :lol:
  15. Zdrówka. Jak Ci poszło? Moi znajomi zadowoleni :p Jakie świry dwa :D O raaany, jak młoda Ci się ofutrzyła :O
  16. Teriery nigdy nie są niewinne [I]:diabloti:. [/I]O, Nelka chyba choć trochę lubi tego urwisa skoro się (nim)/z nim bawi[I] :D [/I]
  17. Trzymamy kciuki za matury. W ramach relaksu zrób młodemu fotki i wstaw je na dogo :p
  18. Czarnemu we wszystkim pięknie, ale podobają mi się obróżki :loveu: Dorplantowe psy są najlepsze! Obserwuję ich od 2(?) lat i jakbym chciała ONa, to tylko od nich ;). Kocham ich pracę i ich szajbusy ;).
  19. BUhahaha, mimikę Leoś chyba ma po Tobie :lol: Geniusz min! O, mój kiedyś omijał wszystko co mokre i cuchnące. Teraz to minęło. Co prawda w błocie się jeszcze nie tapla (choć i tak jak przejdzie to ma całe podwozie brudne), ale tarzanka w zgniłych rarytasach nie przepuści :loveu:
  20. Hej. Fuuuj, jak mogłaś obfocić laby? Przynajmniej caviś uroczy :loveu: Trzymamy kciuki, by dzidzia się dalej rozwijała odpowiednio :)
  21. Ej, mój też darzy niepojętą miłością yorasy :p [url]https://lh6.googleusercontent.com/-X6qSF7KMJYE/U2-4W4uDIQI/AAAAAAAALCc/X2ovI97JtnY/s480/2014.05.08%20%2847%29.jpg[/url] Dex: "Jak ty urosłaś!" Rzucanie psami w modzie :loveu: Podążasz za nią ;p O, no proszę, to czekamy z Tobą na przesyłkę.
  22. Możemy się łączyć w bólu, bo niby próbuję swoich sił w obikowaniu, ale czymś więcej niż prymitywnym ćwiczeniem nazwać tego nie można. Kompletnie nie mam źródeł informacji,w mojej okolicy nikt nie zajmuje się szkoleniem, do psiej szkółki mam ponad 150km, a czytanie czegoś na forach czy stronach nie zawsze jest czas no i to nie jest to samo. Dlatego ranię obi tym czymś, co robię, no ale trudno, ja tego do końca nie ogarniam, a lubię ten sport ;). Buhahaha, Jetsan powala na łopatki :lol:
×
×
  • Create New...