-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madie
-
Młoda suczka potrzebuje domku na cito, chociaż tymczasowego!!!!!!
Madie replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Wow, cudowne wieści!!!! -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Madie replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Ja wczoraj byłam z Pandą, pannica była w dość zabawowym nastroju i co chwila próbowała mnie zachęcić do zabawy. Dwóch mężczyzn w średnim wieku szło za nami jakieś 20 minut, jak my w lewo - oni w lewo, jak my w prawo- oni w prawo. Dość ciemnawo było i się zastanawiałam tylko, czy jak coś się będzie działo, to czy puszczać Pandę żeby się na nich nie rzucała, czy nie puszczać, żeby nie daj Boże przestraszona ich nie pogryzła. Paranoja, ale taka lokalizacja... W końcu jeden z nich zawołał, i stwierdził że przeprasza, bo z kolegą od dłuższego czasu się zastanawiają jaka to rasa. :oops: Ponoć kłócili się namiętnie po drodze. Odpowiadam, więc zgodnie z prawdą, że to mieszaniec, i że może mieć coś z bernardyna. Ale ogóle to po prostu kundel. I jeden z nich taki zachwycony - "Tak wyglądającego kundla to ja bym chciał mieć". A drugi oburzony -" No przecież tak wyglądają młode azjaty! Może im się bernardyn puścił z jakimś!" Potem po chwili śmiechu sobie poszli. -
Warzywny wieczór [IMG]http://i59.tinypic.com/14smm2w.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/wco0vp.jpg[/IMG] Trochę niewyraźne, ale ciężko się robi zdjęcia gdy dwie krowy przeciągają się jedna marchewka:) [IMG]http://i62.tinypic.com/2rrugdk.jpg[/IMG]
-
To prawda, pogoda jest teraz dla nas łaskawsza. We wtorek za to echo więc wszystko się wyjaśni.
-
A mnie przyszedł jeszcze do głowy sposób karmienia... Czy młoda zawsze je z miski? Próbowaliście jej dawać karmę z ręki? Moja Sadza miała tak, że od szczeniaka wolała dostawać żarcie z ręki ( miska całymi dniami mogła stać nie ruszona), a z rączki szybciutko wszystko znikało. Teraz jesteśmy na barfie, i nadal od czasu do czasu, jak młoda nie chce jeść, to wystarczy podnieść coś z ziemi/miski potrzymać chwilę żeby sobie pomemłała i już spokojnie dojada.
- 105 replies
-
- sucha karma
- szczeniak
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Panda od niedzieli dostaje leki. Od dwóch dni jest dużo lepiej, dyszenie się zmniejszyło, jest bardziej energiczna i przesypia w spokoju całe noce.
-
Ok, Kochana Doro, tutaj trzeba działać. Ja w tym miesiącu jestem totalnie, masakrycznie wyżyłowana z pieniędzy, ale we wrześniu mam dostać premię całkiem sporą. Pokryję w całości jak trzeba, albo dorzucę się do skarbonki sterylkowej jeśli chodzi o wysterylizowanie suni. Ale to trzeba zrobić JUŻ. Jak mi coś zostanie, to jeszcze do weta dołożę bo pies musi być przejrzany i przynajmniej na wściekliznę zaszczepiony, bo będzie następna kara. Co do suni, to dawajcie zdjęcia, zrobię ogłoszenia - mam jeszcze kilka pakietów u ziutki. Btw, wiecie może co z braciszkiem Animy z Krakowa? Jak sobie radzi?
-
No tak, Zofia:) Pierwsza 3 zdania i już szukałam autora. A test skąd inąd nie stracił na czasie, a wręcz przeciwnie. Jest naprawdę dobry i powinni go czytać wszyscy właściciele szczeniąt
-
Ramik ma teraz cudownie, dobrze, że jest szczęśliwy i zaopiekowany.
-
Może to komuś pomoże, kto będzie miał podobne obserwacje: dwa dni od zaczęcia się na dobre cieczki, kłopot z niszczeniem przestał istnieć. Może była to kwestia napięcia "przed"
-
Miała robione badania miesiąc temu. Równo. I podstawowa morfologia w normie. edit: wetka powiedziała, że może to być związane z takim nagłym skokiem wzrostowo-masowym. Rzeczywiście Panda nam ostatnio wystrzeliła trochę w górę i zaczęła mięśnia nabierać. właśnie dostałam na maila wynik badania: [IMG]http://i59.tinypic.com/umr8x.png[/IMG]
-
Byłam dziś odebrać receptę i dalsze zalecenia. Panda dostała furosemid i lotensin. Ma je przyjmować do momentu badania na Echo, a potem już dr Garncarz ma ustalić co dalej. Pani wet powiedziała, że poprawa powinna być już po 2, 3 dniach jeśli to to, co podejrzewają. Poza tym dziś z badaniem trochę lepiej - szmery wyraźnie słyszalne, wet jeszcze do pyska zajrzała - Panda ma bardzo blade dziąsła i śluzówki. Chyba badanie krwi by sie przydało. Ostrożnie zostałam poinformowana, że podejrzewają po tym ekg - Przetrwały przewód Botalla, i jeśli echo potwierdzi to radzą szybko zdecydować się na operację. Nie u nich oczywiście, ale w jakimś renomowanym ośrodku. Same polecają Wrocław. Nic, pozostaje nam na badanie czekać.