-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madie
-
Dzięki za odpowiedź, u nas wygląda to tak: [URL=http://pl.tinypic.com/r/2i0q90i/8]View My Video[/URL] po 2 minutowym zejściu na sikanie. Potem zmiana pozycji i przejście w inną część mieszkania i znów. I tak całą noc.:shake:
-
daśka, klima zostaje włączana jak przychodzimy ze spacerów. Od 26 stopniowo na 18 ( wszystko trwa do 2 godzin). Niestety w ciągu dnia nie możemy jej zostawić, to stara robota i boimy się zwarcia i pożaru... W weekendy oczywiście chodzi-non-stop. Ale dzięki za odpowiedzi i rady
-
Przede wszystkim nie napisałaś jak pies wygląda...Wychudzony? Wystające żebra? Kręgosłup?
-
Przejdziemy się w weekend najpóźniej, bo mi to spokoju nie daje. Jeśli będzie ok to i tak zamierzamy zrobic obu pannom badania sercowe w trakcie sterylki, tak dla naszej pewności.
-
Kundel wielorasowy: na początku stawiali na bernardyna, teraz na moskiewskiego ( i taki charakter ma). 9 miesięcy, ponad 40 kilo i dalej rośnie. Nie osłuchał. edit: powiedział, że nie ma sensu osłuchiwać, bo teraz jest po spacerze i zmęczona (fakt, to popołudnie było) więc nic miarodajnego to nie da. Kazał obserwować i sie nie przejmować, bo te psy tak mają w ciągu lata. Ja wiem, że mają.Ale nie chcę żeby mi pies na serce albo udar jakiś skończył
-
Hej, byłam już z tym u weta ale nadal się niepokoję:/ Moja 9-miesięczna Panda podczas tych upałów ma przekichane. To jest jasne. Ale ostatnio po każdym, nawet małointensywnym spacerze na "siusiu" późnym wieczorem, po powrocie do domu przywiera do ziemi i zieje. Po kilka godzin nawet. Leży na boku z otwartą paszczą i się wentyluje. Dodam, że jest systematycznie schładzana - wilgotne ręczniki, klimatyzacja chodzi na 18* w tym pomieszczeniu. Dziś w nocy się przestraszyłam trochę, bo ziajała 6h nie śpiąc.:roll: Ja wiem, że może być jej gorąco, ale żeby aż do tego stopnia? Oczywiście gorzej jest po wysiłku, więc ograniczamy jej bieganie do minimum, ale na jakieś spacery musi chodzić, a takie sytuacje się zdarzają i wczesnym rankiem 5 rano, i po północy. Byłam z nią u weta, zapytałam czy może jakieś badania sercowe wykonać(?), bo się męczy masakrycznie szybko, ale stwierdził, że od gorąca i nie trzeba. Panikuję? edit:literówka
-
Jutro wieczorem, najpóźniej w piątek rano wpłacę obiecane pierwsze 300zł
-
Ciesze się że nie weszłam tu z pracy, bo bym umarła:diabloti: Wszystko super a_niusia. Jasne, że właściciele popełniają błędy, sama zrobiłam ich masę, i jestem pewna, że większość z dogo przypomni sobie to co byłaby w stanie zrobić lepiej. Ale krew zalewa, jak ze swoją wyższością, mądrością i byciem aroganckim jak gówniarz z gimnazjum wmawiasz ludziom pierdoły, zarzucasz im kłamstwa i nieudolność, nie czytając czasami nawet sedna problemu:) Jak to mawiała moja klasa: ogłaszam Cię trollem miesiąca. EOT z mojej strony:multi:
-
Nie wiem jak Ty, my nigdy nie musieliśmy do teraz. panda ma prawie 9 miesięcy i nie ma kłopotu z gruczołami, zastrzykami, czesaniem bla bla bla, a z kroplami ma. Bo szczypie. Bo nie rozumie czemu 3 razy dziennie ja pieką oczy. I ona nie gryzie. w kagancu po prostu mniej trzepie głowa i ucieka. Teraz sie uczy za zarcie, na spokoj przyjmowac leki. Za 2 miesiace bedzie umiała. polecam wyrostkowi molosa zrobić coś czego się nie spodziewa i co go boli, i poczekac co będzie za 2 razem.
-
a ja myślałam, że tylko JA mam kłopot z zachowanie spokoju na aroganckie i pełne wyższości komentarze a_niusi Dziekuję, że rozwialiście moje wątpliwości:) Btw, masz rację Amber. Np podanie kropl do chorego oka Pandzie jest możliwe na dwa sposby: 1.mięso w łapę i nakierowywanie kropli na oko podczas jedzenia (traci się 1/10 buteleczki) 2.kaganiec i morze cierpliwości Dlaczego? Bo szczypią;)
-
Dom dla szczeniaka docelowo średniego - psiak znaleziony
Madie replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Bushido! Ależ one są super:loveu: -
To kwestia podejścia, jeśli pies dostaje histerii takiej że żadne odchodzenie, zasłanianie mu widoku, ciągnięcie, komendy itd nie dają temu rady, to można albo pozwolić mu dojść do poziomu, w którym powoli samo mu ono opadnie ( bardzo cieżko) albo samemu zadziałać. Nie jest zwolenniczką żadnego "gnojenia psów", pokazywania im "gdzie ich miejsce" i wymuszania siłą. Jednak nie na wszystkie psy działają smaczki, pochwały i inne nakręcania. A co nie licząc codziennych ćwiczeń trzeba zrobić w sytuacjach kryzysowych. Skąd inąd uważam, że wiele teorii, które prezentuje Milan na wizji jest przydatnych, nawet jeśli to nie jego autorskie rady;) ale to nie ten wątek
-
Ryss, chętnie pokażę w Warszawie, tylko takie okazje teraz coraz rzadziej się trafiają:) Co więcej, ja nie jestem mała i drobna, ale widziałam ten sam numer, wykonany 5 razy bardziej profesjonalnie przez dziewuszkę 175 około i max 60 kg dla naszego 50 kilowego ONka:) To babeczka od szkoleniowców zaklinacze psów
-
Dom dla szczeniaka docelowo średniego - psiak znaleziony
Madie replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Anima:) 3,5 miesiąca, 7,5 kg, pies-geniusz [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253913-Wyniucham-ci-szcz%C4%99scie-czyli-BDT-u-Madie%21-Zapraszamy-od-12-postu%21?p=22330071#post22330071[/url] -
Sadza tego koloru co zawsze:lol:
-
I Po:P Dodam jeszcze, że Panda na koniec postanowiła wytarzać się w widocznym na zdjęciach błocie:) [IMG]http://i62.tinypic.com/b5r8rt.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2nhf151.jpg[/IMG]
-
W trakcie "jeziorka":roll: [IMG]http://i60.tinypic.com/21cdsac.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/11b4vid.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/14lr6uv.jpg[/IMG]
-
Nasze modelki przed jeziorkiem: [IMG]http://i62.tinypic.com/1z2ov41.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/16k2on6.jpg[/IMG]
-
Były też spacerkowe nastroje i wielkie gonitwy: [IMG]http://i61.tinypic.com/a082sn.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/w1feoh.jpg[/IMG] Aż fąfle drżały;) [IMG]http://i57.tinypic.com/f565mx.jpg[/IMG]
-
Pogoda nam sprzyjała: [IMG]http://i57.tinypic.com/14ahiqf.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/iw6bg8.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2u9hnnm.jpg[/IMG]