-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madie
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Madie replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Super! -
A nie, po prostu koty przegryzły mi kabel...
-
Nie mam pojęcia, jak już pisałam nad psiną przejęłą opiekę Mazowiecka Fundacja Opieki nad Zwierzętami. A oto filmik: http://pl.tinypic.com/r/15exr0m/8 kurde...nic nie słychać...spróbuję w HD przesłać, może coś pójdzie...
-
A ja mam kłopot. Bo jestem głupia. TŻ strasznie się wkurzył za nowe koty. Powiedział, że nie taka była umowa (ma rację) i że nam jeszcze nie zeszły tamte koty. O kasie i chorym Radku nie wspominam... :lookarou: Nic, kotki są, jak obiecałam - pomogę. Ale muszę porządnie pomyśleć następnym razem. jedzenie dla nich mam na początek - to czego megi nie chce jeść, żwirku nakupowałam, teraz kwestia leczenia, sterylek, testów.
-
Tak, dokładnie z tego powodu. I ponoć babsko domagało się wręcz tego. A pies...Jak dziś zdążę to filmik wrzucę. Psina przeraźliwie chuda i kochająca cąły świat...
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Madie replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Służe pomocą: -
Nad psiną przejęłą opiekę Mazowiecka Fundacja Opieki nad Zwierzętami. moj tz nagral filmik, wrzuce pozniej:)
-
Siedzę sobie spokojnie w pracy i konwersuję przez FB z TZ'tem. Akurat jechał z naszym kotem do lecznicy. A on mi na to: -Ale numer, właśnie wysłuchałem dziś historii o tym, że jakieś babsko przyniosło dziś rano do lecznicy podrostka labradora i zażądało uśpienia, bo psiak/sunia ma biegunkę. Ja na to bardziej zaniepokojna niż ubawiona: -No i co z tym psem? Mój TŻ -A nic pogonili ją i odebrali psa, a także zawiadomili chyba straż miejską? A pies pewnie po leczeniu do schronu. Szkoda go. No szkoda. 20 minut póżniej, TŻ dzwoni. -A może weźmiemy psinę na DT? Szkoda takiego psa oddawać na zmarnowanie. Oczywiście jak lecznica się zgodzi... Co mam powiedzieć, weźmiemy. Zobaczymy co weci powiedzą... edit: nowa dogo nie daje rady z formatowaniem postów! :madgo: Więc sorka za nieczytelnośc...
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Madie replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
11 szczyli! Toż to mnóstwo psiactwa jest! -
Doro, wyślij mi proszę więcej zdęć na maila: [email protected] Wstawię na wątek. A co do koteczke do racja, prawdziwe piękności, trzeba je szybko poogłaszać. Poczekam aż Ty$ka odpowie co i jak, no i jak z kwestią transortu? Kotki młode, zaraz będą kotne...I śliczne. Nie wyglądają na chore? ściski madie
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Madie replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zeby wylaczyc subskypcję, w prawy gornym rogu nad temate masz przycisk "przestań sledzić ten wątek"