Jump to content
Dogomania

Madie

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Madie

  1. Zoś, miałas dobre życie dzięki Hope. Opiekuj się nią, teraz Ty.
  2. Zaczęło się, pozwoliłam sobie dziewczynom z recepcji podesłać swój tekst do tej akcji - po konsultacji z p. Jola. Trzymajcie kciuki:) [IMG]http://i58.tinypic.com/2ujh5lc.jpg[/IMG]
  3. Ty$ka, odpowiednia opieka jest wg mnie ważniejsza niż miejsce. Szczególnie jeśli będzie socjalizacja, dobre jedzonko i spacerki. Doro Kochana, wiesz może ile ta sterylka?
  4. Jeśli ty$ka możesz na DT szczeniora, abezdomniak Dory okaże się pieskiem,, to przecież jest tak suczka-szczeniak podrzucona Dorze... A co do kociaka, mogę wziąć po niedzieli - Animka w niedziele nas opuszcza - zwolni mi się pokój.
  5. Twój TŻ to :loveu: Ściski dla Zosiaka i dziękuję za maila;)
  6. Dora, wysłałam pieniądze z bazarku wczoraj wieczorem. Daj znać koniecznie jak dotrą tutaj i na samym bazaru też trzeba potwierdzić: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254482-Rozliczam/page9[/url]
  7. Dziękujemy za odwiedziny. Po lekach oddech jest równomierny, ale jak panda spi w ciągu dnia czasami bardzo przyśpiesza, czasami kaszle delikatnie przez sen. RTG płuc w sobotę. Poza tym z nią bez zmian, oprócz tego, że nadal rośnie w dośc szybkim tempie.
  8. Dora, ja i jeszcze jedna osoba, która jak będzie chciała sama napisze zrzucimy się na sterylkę Tosi 50%/50%. Musimy tylko wiedzieć ile całość będzie kosztowała. Pilnie. Wtedy ona Ci zrobi przelew, a ja oddam swoją część we wrześniu zgodnie z umową. Dasz radę się szybko dowiedzieć?
  9. Wiem, tylko że Pani doktor napisała że 30 to jest maximum, a ona 30 ma normę a czasami do 80 podczas spania dochodzi....:shake:
  10. Liczyliśmy oddechy i teraz tak: jeśli jest to od razu po lekach (pies śpi głęboko) to jest ich około 35 na minutę. Jeśli nad ranem, przed samym wstaniem ( pies nadal śpi) od 40-80. Nie wiem od czego to zależy tak naprawdę, ale sprawdzaliśmy kilka razy jak Panda spała...
  11. Dora, poproszę numer konta na prv, bo muszę Ci przelać tę kasę z bazarku. Potem potwierdzisz szybciutko na wątku, bo mnie przecież zbanują za opóźnianie:oops::shake:
  12. Dora, rozmawiałam wczoraj z Krystyną. Pozwoliłam sobie wspomnieć o problemie z Tosią. Ma Ci dać namiary na swoją znajomą od sterylek? + Orientowałaś się co i jak w fundacji Kastor? Tam jest numer telefonu podany
  13. Ciekawe czy po sterylce Tosia ( matka IGI) by im się sprawdziła...Jest możliwość sprawdzenia? Dora?
  14. Kochani!!! Nie ma żartów. Kto jest w stanie zasponsorować sterylizację Tosi? Na już? Zasponsorować mam na myśli pożyczyć na to fundusze, a ja mu we wrześniu oddam. Nie możemy sobie pozwolić na 5-10 szczeniaków kolejnych:(((( Ręcę mi już opadają jak o tym myślę..Trzeba działać teraz, już!
  15. Madie

    Barf

    No właśnie też mi przyszło do głowy, że może tam czegoś wstrzykują...Bo to, że największy sklep w Rembertowie z obrotem dziennym ogromnym myje stare mięso albo odświeża to mi sie wierzyć nie chce...:roll:
  16. Madie

    Barf

    Kończy się jej cieczka właśnie. Jeszcze z tydzień:roll: edit: tak patrząc na to co napisałaś, to w sumie niechęć do żarcia pojawiła się zaraz po rozpoczęciu cieczki, tak z 3 tygodnie temu... Nie zmienia to faktu, że wcześniej też mięsa ze sklepu nie chciała żreć za chętnie
  17. Możesz zgłosić Panią do nowego wątku na Dogo - Obalamy mity o psach;) Zadam jeszcze ze dwa pytania pomocnicze: suka jest wyprowadzana w obroży, czy w szelkach? Na jakiej smyczy? Rodzaj,długość? Czy w kagańcu zachowuje się lepiej? [B]Jak korygujesz jej niewłaściwe zachowania?[/B] I najważniejsze, skąd jestes? Może ktoś bardziej doświadczony z dogo wpadnie i zerknie jak to wygląda, ewentualnie poleci dobrego behawiorystę:)
  18. Madie

    Barf

    Ja mam kłopot z Sadzą...Nie chce mi jeść ostatnio prawie wcale:roll: Zastanawiam się czy ma to związek z przesytem czy z jakością mięsa. To jest tak: jak pójdę do tesco po świeżą dostawę czegokolwiek rano - zje. Obojętne co by ro nie było. Ale np. w naszym supermięsnym, który jest naprawdę dobrze zaopatrzony,rzadko się zdarza żeby zjadła cokolwiek. Ja nie czuję żadnego zapachu, mięso wygląda OK, ale często muszę je myć długo w zimnej wodzie żeby zaczęła jeść. Od 2 dni niestety przestała też jeść rzeczy z tesco. Po prostu wącha i odchodzi. Zwiększyło się za to spożycie trawy na spacerach. U weta byłyśmy - wszystko jest OK. Ciasteczka w nagrodę by jadła:roll:, a mięsa nie rusza. Zastanawiam się czy dobrze by było jej dać ze dwa dni przerwy na oczyszczenie się.Może po prostu ostatnio jadła za dużo ( podrostek 10 miesięcy, 25kg, zjadała jakiś 750 gram do kilograma dziennie) No i czy ktoś zna sklep ze świeżymi rzeczami w okolicach Warszawskiego Rembertowa??
  19. Żołądki z zawartością możesz kupić w sklepie mięsodlapsów. [url]http://www.sklep.miesodlapsow.pl/zoladki-wolowe-z-trescia-4-x-2-5kg-10kg.html[/url]
  20. Jesteś pewna, że piesek jest zdrowy całkowicie?
  21. Kudlata, dzięki za kotki. Są przecudowne i już przeze mnie wstępnie obrobione (pazury, uszy, łapki umyte + oridermyl, bo mają tonę krwi aż w uszach:() Ale poza tym, to są superkoty. SUPER. Mruczą cały czas, pchają się na kolana, strzelają baranki:) Więcej o kotkach od tej pory będzie można przeczytać na moim wątku w podpisie. A co do właściwego tematu - cieszę się, że się Karolkowi i Miszce układa. Postaram się dorzucić coś do skarbonki we wrześniu
×
×
  • Create New...