-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madie
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Madie replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zaczęło się, pozwoliłam sobie dziewczynom z recepcji podesłać swój tekst do tej akcji - po konsultacji z p. Jola. Trzymajcie kciuki:) [IMG]http://i58.tinypic.com/2ujh5lc.jpg[/IMG] -
Dziękujemy za odwiedziny. Po lekach oddech jest równomierny, ale jak panda spi w ciągu dnia czasami bardzo przyśpiesza, czasami kaszle delikatnie przez sen. RTG płuc w sobotę. Poza tym z nią bez zmian, oprócz tego, że nadal rośnie w dośc szybkim tempie.
-
Wiem, tylko że Pani doktor napisała że 30 to jest maximum, a ona 30 ma normę a czasami do 80 podczas spania dochodzi....:shake:
-
Liczyliśmy oddechy i teraz tak: jeśli jest to od razu po lekach (pies śpi głęboko) to jest ich około 35 na minutę. Jeśli nad ranem, przed samym wstaniem ( pies nadal śpi) od 40-80. Nie wiem od czego to zależy tak naprawdę, ale sprawdzaliśmy kilka razy jak Panda spała...
-
No właśnie też mi przyszło do głowy, że może tam czegoś wstrzykują...Bo to, że największy sklep w Rembertowie z obrotem dziennym ogromnym myje stare mięso albo odświeża to mi sie wierzyć nie chce...:roll:
-
Kończy się jej cieczka właśnie. Jeszcze z tydzień:roll: edit: tak patrząc na to co napisałaś, to w sumie niechęć do żarcia pojawiła się zaraz po rozpoczęciu cieczki, tak z 3 tygodnie temu... Nie zmienia to faktu, że wcześniej też mięsa ze sklepu nie chciała żreć za chętnie
-
Możesz zgłosić Panią do nowego wątku na Dogo - Obalamy mity o psach;) Zadam jeszcze ze dwa pytania pomocnicze: suka jest wyprowadzana w obroży, czy w szelkach? Na jakiej smyczy? Rodzaj,długość? Czy w kagańcu zachowuje się lepiej? [B]Jak korygujesz jej niewłaściwe zachowania?[/B] I najważniejsze, skąd jestes? Może ktoś bardziej doświadczony z dogo wpadnie i zerknie jak to wygląda, ewentualnie poleci dobrego behawiorystę:)
-
Ja mam kłopot z Sadzą...Nie chce mi jeść ostatnio prawie wcale:roll: Zastanawiam się czy ma to związek z przesytem czy z jakością mięsa. To jest tak: jak pójdę do tesco po świeżą dostawę czegokolwiek rano - zje. Obojętne co by ro nie było. Ale np. w naszym supermięsnym, który jest naprawdę dobrze zaopatrzony,rzadko się zdarza żeby zjadła cokolwiek. Ja nie czuję żadnego zapachu, mięso wygląda OK, ale często muszę je myć długo w zimnej wodzie żeby zaczęła jeść. Od 2 dni niestety przestała też jeść rzeczy z tesco. Po prostu wącha i odchodzi. Zwiększyło się za to spożycie trawy na spacerach. U weta byłyśmy - wszystko jest OK. Ciasteczka w nagrodę by jadła:roll:, a mięsa nie rusza. Zastanawiam się czy dobrze by było jej dać ze dwa dni przerwy na oczyszczenie się.Może po prostu ostatnio jadła za dużo ( podrostek 10 miesięcy, 25kg, zjadała jakiś 750 gram do kilograma dziennie) No i czy ktoś zna sklep ze świeżymi rzeczami w okolicach Warszawskiego Rembertowa??
-
Żołądki z zawartością możesz kupić w sklepie mięsodlapsów. [url]http://www.sklep.miesodlapsow.pl/zoladki-wolowe-z-trescia-4-x-2-5kg-10kg.html[/url]
-
Życiowy problem :( :( :( MOTYWACJA :( :( :( ZABAWA :( :( :(
Madie replied to Katarama's topic in PT, PTT, MPPT
Jesteś pewna, że piesek jest zdrowy całkowicie? -
Kudlata, dzięki za kotki. Są przecudowne i już przeze mnie wstępnie obrobione (pazury, uszy, łapki umyte + oridermyl, bo mają tonę krwi aż w uszach:() Ale poza tym, to są superkoty. SUPER. Mruczą cały czas, pchają się na kolana, strzelają baranki:) Więcej o kotkach od tej pory będzie można przeczytać na moim wątku w podpisie. A co do właściwego tematu - cieszę się, że się Karolkowi i Miszce układa. Postaram się dorzucić coś do skarbonki we wrześniu