Jump to content
Dogomania

Madie

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Madie

  1. Cudowne wieści, taki psi-ideał na pewno łatwiej znajdzie dom. Rzadko spotyka się psy, które są tak cierpliwe od pierwszych chwil do wszystkiego co opisaliście. Jeszcze pewnie by się okazało, że szybko nauczy się nie brudzić w mieszkaniu, albo już tego nie robi:) trzymam kciuki za Misia!
  2. Ja dziś wpłaciłam za lipiec i sierpień. Poza tym mam do dodania 10 pakietów ogłoszeń, jako, że moja tymczasowiczka znalazła dom.
  3. zuzaw, spoko. Moja Sadza, też nie szczeka. Ani na inne psy, ani na hałasy, ani na ludzi, na nic. Delikatnie mruczenie zdarza jej się tylko jak Panda w histerię wpada i ona sama się czymś niepokoi. I nie powiem, też mi to nie przeszkadza:)
  4. Dziś umówiłam się na echo i pomiar ciśnienia u doktor Garncarz. Najbliższy termin to 19 sierpnia i do tego czasu Pandusia musi wytrzymać. Tylko te leki ewentualne jeszcze mnie zastanawiają: jeden wet mówi, że do echo zanim pełna diagnoza nie będzie znana, nie kupować i nie dawać. Drugi, że młoda musi leki zacząć brać już. I bądź tu człowieku mądry...:roll: Btw, moderatora proszę o przeniesienie na Kardiologię
  5. Ekg jasno wykazalo ze Panda ma klopoty z sercem,Duzy przerost lewej komory i przedsionka.Jutro mamy przyjsc po. 2 leki i sie umowic na echo i ewentualnie USG.Pies ma zakaz meczenia sie do tego czasu
  6. Ponieważ Animka idzie do nowego domu, zostało mi kilka ogłoszeń z bazarków. Przydadzą się? Przekazać Ziutce, że zużyjecie?:)
  7. Moja tymczasowiczka została adoptowana, w związku z tym mam trochę ogłoszeń z bazaru i mogę się podzielić jak jest potrzeba:)
  8. Zgadzam się:) Mika ma takie chochliki w oczach, w stylu: " co Ci zrobię, jak mnie weźmiesz" :)
  9. Nie moge wpłacić nic, niestety Macia ma zapchaną totalnie skrzynkę i nie da się wiadomości wysłać:shake:
  10. Pumcia, mam dom dla szczeniaka ok 4 miesięcy, ale musi się zgadzac z kotem. Dom w Warszawie. Więc, jak Set z kotami?
  11. Wracając do głównego tematu, mojemu Harleyowi pomógł Royal Gastro Intestinal low fat. Może i to śmieci, ale pomogły. Przez pierwsze pół roku jadł razem z tą karmą jeszcze kreon 2 razy dziennie, od 1, 5 roku jest tylko na karmie i ma spokój. Badania wykonywane co 3 miesiące.
  12. A owszem, zapraszamy serdecznie:))) Chyba dziś nie będę mogła spać:roll: Ciekawe co TŻ powie...
  13. Dopytam czy przelew doszedł?
  14. Udało nam się dziś dostać do lekarza. Panda została dokładnie osłuchana, półgodzinna przerwa i znów osłuchana. Serce bije miarowo, ale jest jakiś "szmerek". Pani doktor ze względu na stan Pandy, nie była na 100% pewna czy to serce czy może płuca. Zrobiliśmy EKG, nie ma powodów do wielkiego niepokoju, ale czekamy na opis w poniedziałek. Prawdopodbnie będzie trzeba jeszcze wykonać echo i rtg płuc
  15. Hmm, jej ostatnio klatka piersiowa się rozrosła. na boki szczególnie. W ogole mięśnia nabrała. A co do puchnięcia, kurde, może i trochę puchnie, bo gruba nie jest. A co do filmiku, mój błąd, tak światło pada na białe i wydaje się wielkie. Już jesteśmy umówione do kardiologa na niedziele, ale mam nadzieje, że to tylko upał i trzeba to przeczekać edit: tutaj powinno być widać, że młoda do tłuściochów nie należy: [IMG]http://i59.tinypic.com/20f5286.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2zs0by0.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/kbdtus.jpg[/IMG]
  16. Gryf...Panda ma wyczuwalne żebra, kręgosłup i obojczyki...:roll: Specjalnie pilnujemy jej diety bo mieszkamy na piętrze i ona po schodach chodzi. Wet mówi, że nawet za mało waży. Po prostu chyba w tej leżącej pozycji się "rozlała":) Ale dzięki za pocieszenie. I tak jutro pójdę ją dać do osłuchania wetowi:)
  17. Jeśli trzyma ją w górze i nie będzie z niej korzystał, to nie wiem czy nie lepsza będzie amputacja ( po dokładnych badaniach rzecz jasna). Miała dwa takie koty, mimo, że nie wychodziły to łapy się strasznie ślimaczyły. :roll:
  18. spróbuj tak: [url]http://pl.tinypic.com/player.php?v=2i0q90i&s=8#.U9uK2rEVGSo[/url]
  19. Jest szansa na BDT dla Majka, ale dopiero od pierwszej połowy listopada.
×
×
  • Create New...