-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madie
-
Cudowne wieści, taki psi-ideał na pewno łatwiej znajdzie dom. Rzadko spotyka się psy, które są tak cierpliwe od pierwszych chwil do wszystkiego co opisaliście. Jeszcze pewnie by się okazało, że szybko nauczy się nie brudzić w mieszkaniu, albo już tego nie robi:) trzymam kciuki za Misia!
-
zuzaw, spoko. Moja Sadza, też nie szczeka. Ani na inne psy, ani na hałasy, ani na ludzi, na nic. Delikatnie mruczenie zdarza jej się tylko jak Panda w histerię wpada i ona sama się czymś niepokoi. I nie powiem, też mi to nie przeszkadza:)
-
Dziś umówiłam się na echo i pomiar ciśnienia u doktor Garncarz. Najbliższy termin to 19 sierpnia i do tego czasu Pandusia musi wytrzymać. Tylko te leki ewentualne jeszcze mnie zastanawiają: jeden wet mówi, że do echo zanim pełna diagnoza nie będzie znana, nie kupować i nie dawać. Drugi, że młoda musi leki zacząć brać już. I bądź tu człowieku mądry...:roll: Btw, moderatora proszę o przeniesienie na Kardiologię
-
Ekg jasno wykazalo ze Panda ma klopoty z sercem,Duzy przerost lewej komory i przedsionka.Jutro mamy przyjsc po. 2 leki i sie umowic na echo i ewentualnie USG.Pies ma zakaz meczenia sie do tego czasu
-
Wracając do głównego tematu, mojemu Harleyowi pomógł Royal Gastro Intestinal low fat. Może i to śmieci, ale pomogły. Przez pierwsze pół roku jadł razem z tą karmą jeszcze kreon 2 razy dziennie, od 1, 5 roku jest tylko na karmie i ma spokój. Badania wykonywane co 3 miesiące.
-
Dopytam czy przelew doszedł?
-
Udało nam się dziś dostać do lekarza. Panda została dokładnie osłuchana, półgodzinna przerwa i znów osłuchana. Serce bije miarowo, ale jest jakiś "szmerek". Pani doktor ze względu na stan Pandy, nie była na 100% pewna czy to serce czy może płuca. Zrobiliśmy EKG, nie ma powodów do wielkiego niepokoju, ale czekamy na opis w poniedziałek. Prawdopodbnie będzie trzeba jeszcze wykonać echo i rtg płuc
-
Hmm, jej ostatnio klatka piersiowa się rozrosła. na boki szczególnie. W ogole mięśnia nabrała. A co do puchnięcia, kurde, może i trochę puchnie, bo gruba nie jest. A co do filmiku, mój błąd, tak światło pada na białe i wydaje się wielkie. Już jesteśmy umówione do kardiologa na niedziele, ale mam nadzieje, że to tylko upał i trzeba to przeczekać edit: tutaj powinno być widać, że młoda do tłuściochów nie należy: [IMG]http://i59.tinypic.com/20f5286.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2zs0by0.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/kbdtus.jpg[/IMG]
-
Gryf...Panda ma wyczuwalne żebra, kręgosłup i obojczyki...:roll: Specjalnie pilnujemy jej diety bo mieszkamy na piętrze i ona po schodach chodzi. Wet mówi, że nawet za mało waży. Po prostu chyba w tej leżącej pozycji się "rozlała":) Ale dzięki za pocieszenie. I tak jutro pójdę ją dać do osłuchania wetowi:)
-
Dramat bezłapka, błagam o pomoc ratowaniu M ajka....
Madie replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Jeśli trzyma ją w górze i nie będzie z niej korzystał, to nie wiem czy nie lepsza będzie amputacja ( po dokładnych badaniach rzecz jasna). Miała dwa takie koty, mimo, że nie wychodziły to łapy się strasznie ślimaczyły. :roll: -
spróbuj tak: [url]http://pl.tinypic.com/player.php?v=2i0q90i&s=8#.U9uK2rEVGSo[/url]
-
Dramat bezłapka, błagam o pomoc ratowaniu M ajka....
Madie replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Jest szansa na BDT dla Majka, ale dopiero od pierwszej połowy listopada.