Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. A więc w nidziele zdjęć nie było... NO to macie dziś :lol!: Z FB więc część widziała :lol: [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/t1.0-9/p720x720/10247406_830703706957530_8608230688760323894_n.jpg?oh=133deb11018cbfcc476d3662f2938a7c&oe=53E04D4A&__gda__=1406368239_b6da293e304d30461998d7ef3b3875a8[/IMG] I Tazzman z OCZAMI :lol: [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p720x720/10157342_830705050290729_6732517827384811044_n.jpg[/IMG]
  2. O jezusie az odstawiłam to co akurat piłam... [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/DSC_0600.jpg[/url] [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/IGA/DSC_0605.jpg[/url] jak Zajączek ;)
  3. [quote name='weszka']Gojenie ucha to kiepska sprawa bo rozwala przy każdym trzepaniu niestety. Moja Bunia i Sympa rozwalały sobie końcówki o własną głowę (zwłaszcza po strzyżeniu) i trzepiąc się rozbryzgiwały krew wokół, ściany czasem wyglądały jak po czarnej mszy jakiejś :cool3:[/QUOTE] O to to to... U Fixa juz lepiej, dobzre w sumie nie ma już prawie sladu... ale odciskało się krwistym sladem nad drugim uchem i ja wariowałam co jest... :lol: przez chwile :) [quote name='Doginka']A ja baldzo plosem o nazwę tej maści z antybiotykiem, bo mojemu Lotinkowi po rwaniu porobiło się kilka strupków na plecach i nie chcą zniknąć:angryy:[/QUOTE] A prosze- TRIDERM z tym, ze na recepte była z tego co pamiętam...
  4. Dostep do internetu będziesz miała [I]tam[/I] ?:)
  5. [quote name='FredziaFredzia'][URL]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p526x296/10153301_826293437398557_1154151930450398233_n.jpg[/URL] słodziaki :)[/QUOTE] a jak :) Bardzo :razz:
  6. :) Do 12 m-ca :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252508-PROMOCJA!-Kolorowy-zawrót-głowy-dla-dziewczynki-Do-6-maja-godz-21[/URL]
  7. :) Do 12 m-ca :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252508-PROMOCJA!-Kolorowy-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy-dla-dziewczynki-Do-6-maja-godz-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252508-PROMOCJA!-Kolorowy-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy-dla-dziewczynki-Do-6-maja-godz-21[/URL]
  8. Nie wolno osierocic Małej Igi :lol:
  9. [quote name='zerduszko']Zajebiaszcze widoki na gorce![/QUOTE] podpisuję się. CUDNE!! I zając też!! [url]http://img843.imageshack.us/img843/3210/t2z1.jpg[/url] i to też :)
  10. [quote name='marako']To myślę (nie wiem, co na to Saththa), że do Idefixa to określenie jak znalazł (do mojej małej Indii też).[/QUOTE] Zgadzam się... niestety :razz: ;)
  11. [quote name='wilczy zew']obgryzanie biurka,to nie wlasne zdanie,tylko szkodnictwo :p[/QUOTE] To jest Twoja opinia :)
  12. [quote name='WATACHA']Zaraz Wilcza Ci napisze w którym poście są jego zdjęcia to sobie pooglądasz :evil_lol:[/QUOTE] własnie chciałam to samo napisac :)
  13. O zesz... to 3mamy kciuki za dziewczynke!
  14. ale oczywiście baw się dobrze :D
  15. Skręca mnie z zazdrości :)
  16. no i co i jak i cisza?
  17. [quote name='ulana']Tfu,tfu przez lewe ramię. Wyplułam. ;) [B]Dziękuję :)[/B] Faktycznie zachwycony na tym zdjęciu nie jest. :) [B]No cóż tak ma :lol: [/B] Dobrze, że się goi. [B]Tak jest! [/B] Roślinki Ci fajnie rosną. A to jakaś specjalna lampa czy taka zwyczajna?[/QUOTE] Lampa jest zasadniczo zwyczajna, niezwyczajna jest tylko żarówka bo o barwie zimnej powyżej 6500KK. [quote name='ania0112']niech się dalej goi na tym małym otrzasku! :)[/QUOTE] Otrzasku?:lol: hmmmmmm Ale dziek i:)
  18. Wilczaka na FB widziałam :) [url]http://images61.fotosik.pl/888/0ceed197888cf92c.jpg[/url] Cudne :)
  19. [quote name='malawaszka']superrr!!! och czemu tacy fajni ludzie nie zgłaszają się po rudego???? zaciskam :kciuki:[/QUOTE] bo i tak nie mozesz oddać jedynego psa J. :lol: i jak tam??????
  20. [url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/P4176214640x480_zpsd6e3733c.jpg[/url] Cudny :) I wzajemnie :)
×
×
  • Create New...