-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulana']Dzięki. :)[/QUOTE] prosze ;) [COLOR=#ffffff]............[/COLOR] -
ja mam taka kartę co się podwarza i wysuwa... O takie ustrojstwo [URL]http://p.alejka.pl/i2/p_new/31/07/zooplus-ticpic-przyrzad-do-usuwania-kleszczy-1-sztuka_0_b.jpg[/URL]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Dzięki za linka do obróżek ale nie wiem czy się zdecyduję... kurde one mi się rozpinają... te duże Tazzmanowe przez to ze to drugie kółko jest mniejsze to mi przechodzi... i tak zostaję z samą obrożą w ręku a Tazzio sobie idzie dalej :shake: Na smyczy jak podepne to tak sie nie dzieje ale kurcze... chyba msuze zapytac Taks czy mogłaby w razie wu wymienic mi te mniejsze na takiej samej wielkości :razz: I piszcie sobie co chcecie;) -
dziekuję za zaproszenie... mam nadzieję, ze znajdzie się dobra dusza i Zuzia będzie miała swego duszka :)
-
Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
O ptoszę jaka cudowna relacja i opis Waszej relacji ;) A Mała dzis do domku?:) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']tak - z własnej autopsji :megagrin:[/QUOTE] Jakich nici uzyłas do przyczepienia spowrotem łba? Czy może kleju?:razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to nie przyczajka tylko kładzie się na zakrętach :D wie, że za potrącenie Bryzy urywam łeb :diabloti:[/QUOTE] Z autopsji?:D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img841.imageshack.us/img841/4231/4v83.jpg[/url] Ale przyczajka Bellowa ;) Fajne zdjecia :) Ale Ci zazdroszczę tych spacerów...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulana']O mamo, no nie wiem. To znaczy teraz już wiem, ale jak tam trafić? Wrzućcie linka jakiegoś... Iga - ślicznie. :loveu: Taka mała Jadwiga - królowa rośnie. :)[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137607-Liza-z-ruchliwej-ulicy-wprost-do-WSPANIAŁEGO-domu-STAŁEGO![/URL] -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulana']O mamo, no nie wiem. To znaczy teraz już wiem, ale jak tam trafić? Wrzućcie linka jakiegoś... Iga - ślicznie. :loveu: Taka mała Jadwiga - królowa rośnie. :)[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/137607-Liza-z-ruchliwej-ulicy-wprost-do-WSPANIA%C5%81EGO-domu-STA%C5%81EGO%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137607-Liza-z-ruchliwej-ulicy-wprost-do-WSPANIA%C5%81EGO-domu-STA%C5%81EGO%21[/URL] -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Iga, znaczy ze na Lizkowym wątku nie bywasz :][/QUOTE] Moze nie wie ze masz;) ja tez sie dowiedziałam po roku ponad :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
masakra ze tak powiem :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']widziałam :loveu:[/QUOTE] :lol: [quote name='weszka']Cudne buziaki :loveu: Tazz w szczegółach jak rzadko się zdarza ;)[/QUOTE] A to fakt bo on miw iecznie plamuje :) [quote name='Margi']Cudne oba chłopaki. Fixik ma fajną końcówkę nochalka taką różową a Tazzio ma najpiękniejszy nochal na świecie no i oko wyraziste.[/QUOTE] :loveu: [quote name='ulana']Śliczne nochale. A Tazzio to i nos, i oczy, i zęby, jęzor nawet. :)[/QUOTE] Hahah :) [quote name='ania0112']a mi sie strasznie podoba wyraz pysia tazza - taki radosny krejzol wyszedł :)[/QUOTE] To fakt :) Żywy taki ;) [quote name='JankaBezZiemii']piękni są :loveu: z OCZAMI też :eviltong:[/QUOTE] A moze przedewszystkim :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']BD to chyba BĘDZIE lub Bardzo Duży ...:roll:[/QUOTE] no tak celowałabym w to będzie ale jakby małymi było :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nooo dzisiaj odrzuciłam kolejny dom z dziećmi... Ruda do mieszkania z 11 mies dzieckiem :roll: odpisałam Pani, że to już było i się nie sprawdziło... no to Pani mi odpisała, że jak tak to BD problem :lol:[/QUOTE] BD?? hmmmmmmmm- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Zawsze chcialam, ale zostałam odrzucona. Dom z dziećmi <w drodze> :P[/QUOTE] Aaaa :calu: przykro mi... ze odrzucona, nie że dzieci w drodze;) Swoją drogą... już kolejne?:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Ale slitasne :D Ukradne ja! [URL]http://img836.imageshack.us/img836/9978/bvh9.jpg[/URL] :P[/QUOTE] Teraz jak juz ma dom? :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ulana'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=22083332#post22083332"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [URL]http://images52.fotosik.pl/334/306523ac877c4310.jpg[/URL] widze juz na pierwszym czarna antenkę :smile: [COLOR=#008080][U]Bystra jaka, no no. :smile:[/U][/COLOR] [B]Ostatnioo "mam dzien" :diabloti:[/B] Ale ta zółta pyszna piłką... to by mi się zagubiła na bank w końcu w tej trawie ;-) [COLOR=#008080][U]Dokładnie to zrobiliśmy. Na szczęście szukanie było z pozytywnym efektem, chociaż miałam nieco zawrotu w głowie co kwiatek, a co nie ;-)[/U][/COLOR] [B]Nie dziwię się :)[/B] PO zimie kondycje odzyskacie szybciutko ;-) Zazdraszczam Wojtkowi za to po stokroć! [/QUOTE] Mam nadzieję, że się uda odzyskać. A Wojtek się też po zimie jakoś nie rozkręcił jeszcze. Konie zmienia jak rękawiczki i na każdego kręci nosem, wrrr. [/QUOTE] A co ma się nie udac :) Trafi w końcu na [SIZE=3][I]tego[/I][/SIZE] konia :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img836.imageshack.us/img836/9978/bvh9.jpg[/url] Śliczna :) Rudzizna tez Słodziak;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
o to 3mamy kciuki:) -
[quote name='marako'] Najważniejsze, że maluchy mają dobre domy, mocno prześwietlane i info zwrotne jest pozytywne, [B]fotki[/B], maile, telefony, sms-y.[/QUOTE] Ejjjjjjj to gdzie te fotki:) [quote name='Margi']Cudna Bryzunia.Myślę,że uznała iż domowego kota się nie goni.Na dworze to co innego.;)[/QUOTE] Dobre :) BRyzelda pieknie czarna :)
-
[url]http://images52.fotosik.pl/334/306523ac877c4310.jpg[/url] widze juz na pierwszym czarna antenkę :) Ale ta zółta pyszna piłką... to by mi się zagubiła na bank w końcu w tej trawie ;) PO zimie kondycje odzyskacie szybciutko ;) Zazdraszczam Wojtkowi za to po stokroć!
-
ja zamawiam w doz.pl zzwyczaj i ostatnio zamówiłam maśc a w aptece sie okazało, ze to na recepte. i co? I Pani do mnie ze nastepnym razem prosze z recepta i normalnie sprzedała :stupid:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no to bardzo super ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
witajcie :) dobrze ze już jesteście ;) Hmmm Dona Tekli na Tekle właziła jeszcze i sie pokładała...