Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ulana']Dzięki. :)[/QUOTE] prosze ;) [COLOR=#ffffff]............[/COLOR]
  2. ja mam taka kartę co się podwarza i wysuwa... O takie ustrojstwo [URL]http://p.alejka.pl/i2/p_new/31/07/zooplus-ticpic-przyrzad-do-usuwania-kleszczy-1-sztuka_0_b.jpg[/URL]
  3. Dzięki za linka do obróżek ale nie wiem czy się zdecyduję... kurde one mi się rozpinają... te duże Tazzmanowe przez to ze to drugie kółko jest mniejsze to mi przechodzi... i tak zostaję z samą obrożą w ręku a Tazzio sobie idzie dalej :shake: Na smyczy jak podepne to tak sie nie dzieje ale kurcze... chyba msuze zapytac Taks czy mogłaby w razie wu wymienic mi te mniejsze na takiej samej wielkości :razz: I piszcie sobie co chcecie;)
  4. dziekuję za zaproszenie... mam nadzieję, ze znajdzie się dobra dusza i Zuzia będzie miała swego duszka :)
  5. O ptoszę jaka cudowna relacja i opis Waszej relacji ;) A Mała dzis do domku?:)
  6. [quote name='malawaszka']tak - z własnej autopsji :megagrin:[/QUOTE] Jakich nici uzyłas do przyczepienia spowrotem łba? Czy może kleju?:razz:
  7. [quote name='malawaszka']to nie przyczajka tylko kładzie się na zakrętach :D wie, że za potrącenie Bryzy urywam łeb :diabloti:[/QUOTE] Z autopsji?:D
  8. [url]http://img841.imageshack.us/img841/4231/4v83.jpg[/url] Ale przyczajka Bellowa ;) Fajne zdjecia :) Ale Ci zazdroszczę tych spacerów...
  9. [quote name='ulana']O mamo, no nie wiem. To znaczy teraz już wiem, ale jak tam trafić? Wrzućcie linka jakiegoś... Iga - ślicznie. :loveu: Taka mała Jadwiga - królowa rośnie. :)[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137607-Liza-z-ruchliwej-ulicy-wprost-do-WSPANIAŁEGO-domu-STAŁEGO![/URL]
  10. [quote name='ulana']O mamo, no nie wiem. To znaczy teraz już wiem, ale jak tam trafić? Wrzućcie linka jakiegoś... Iga - ślicznie. :loveu: Taka mała Jadwiga - królowa rośnie. :)[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/137607-Liza-z-ruchliwej-ulicy-wprost-do-WSPANIA%C5%81EGO-domu-STA%C5%81EGO%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137607-Liza-z-ruchliwej-ulicy-wprost-do-WSPANIA%C5%81EGO-domu-STA%C5%81EGO%21[/URL]
  11. [quote name='zerduszko']Iga, znaczy ze na Lizkowym wątku nie bywasz :][/QUOTE] Moze nie wie ze masz;) ja tez sie dowiedziałam po roku ponad :lol:
  12. [quote name='wilczy zew']widziałam :loveu:[/QUOTE] :lol: [quote name='weszka']Cudne buziaki :loveu: Tazz w szczegółach jak rzadko się zdarza ;)[/QUOTE] A to fakt bo on miw iecznie plamuje :) [quote name='Margi']Cudne oba chłopaki. Fixik ma fajną końcówkę nochalka taką różową a Tazzio ma najpiękniejszy nochal na świecie no i oko wyraziste.[/QUOTE] :loveu: [quote name='ulana']Śliczne nochale. A Tazzio to i nos, i oczy, i zęby, jęzor nawet. :)[/QUOTE] Hahah :) [quote name='ania0112']a mi sie strasznie podoba wyraz pysia tazza - taki radosny krejzol wyszedł :)[/QUOTE] To fakt :) Żywy taki ;) [quote name='JankaBezZiemii']piękni są :loveu: z OCZAMI też :eviltong:[/QUOTE] A moze przedewszystkim :)
  13. [quote name='ania0112']BD to chyba BĘDZIE lub Bardzo Duży ...:roll:[/QUOTE] no tak celowałabym w to będzie ale jakby małymi było :lol:
  14. [quote name='malawaszka']nooo dzisiaj odrzuciłam kolejny dom z dziećmi... Ruda do mieszkania z 11 mies dzieckiem :roll: odpisałam Pani, że to już było i się nie sprawdziło... no to Pani mi odpisała, że jak tak to BD problem :lol:[/QUOTE] BD?? hmmmmmmmm
  15. [quote name='zerduszko']Zawsze chcialam, ale zostałam odrzucona. Dom z dziećmi <w drodze> :P[/QUOTE] Aaaa :calu: przykro mi... ze odrzucona, nie że dzieci w drodze;) Swoją drogą... już kolejne?:)
  16. [quote name='zerduszko']Ale slitasne :D Ukradne ja! [URL]http://img836.imageshack.us/img836/9978/bvh9.jpg[/URL] :P[/QUOTE] Teraz jak juz ma dom? :lol:
  17. [quote name='ulana'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=22083332#post22083332"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [URL]http://images52.fotosik.pl/334/306523ac877c4310.jpg[/URL] widze juz na pierwszym czarna antenkę :smile: [COLOR=#008080][U]Bystra jaka, no no. :smile:[/U][/COLOR] [B]Ostatnioo "mam dzien" :diabloti:[/B] Ale ta zółta pyszna piłką... to by mi się zagubiła na bank w końcu w tej trawie ;-) [COLOR=#008080][U]Dokładnie to zrobiliśmy. Na szczęście szukanie było z pozytywnym efektem, chociaż miałam nieco zawrotu w głowie co kwiatek, a co nie ;-)[/U][/COLOR] [B]Nie dziwię się :)[/B] PO zimie kondycje odzyskacie szybciutko ;-) Zazdraszczam Wojtkowi za to po stokroć! [/QUOTE] Mam nadzieję, że się uda odzyskać. A Wojtek się też po zimie jakoś nie rozkręcił jeszcze. Konie zmienia jak rękawiczki i na każdego kręci nosem, wrrr. [/QUOTE] A co ma się nie udac :) Trafi w końcu na [SIZE=3][I]tego[/I][/SIZE] konia :)
  18. [url]http://img836.imageshack.us/img836/9978/bvh9.jpg[/url] Śliczna :) Rudzizna tez Słodziak;)
  19. [quote name='marako'] Najważniejsze, że maluchy mają dobre domy, mocno prześwietlane i info zwrotne jest pozytywne, [B]fotki[/B], maile, telefony, sms-y.[/QUOTE] Ejjjjjjj to gdzie te fotki:) [quote name='Margi']Cudna Bryzunia.Myślę,że uznała iż domowego kota się nie goni.Na dworze to co innego.;)[/QUOTE] Dobre :) BRyzelda pieknie czarna :)
  20. [url]http://images52.fotosik.pl/334/306523ac877c4310.jpg[/url] widze juz na pierwszym czarna antenkę :) Ale ta zółta pyszna piłką... to by mi się zagubiła na bank w końcu w tej trawie ;) PO zimie kondycje odzyskacie szybciutko ;) Zazdraszczam Wojtkowi za to po stokroć!
  21. ja zamawiam w doz.pl zzwyczaj i ostatnio zamówiłam maśc a w aptece sie okazało, ze to na recepte. i co? I Pani do mnie ze nastepnym razem prosze z recepta i normalnie sprzedała :stupid:
  22. witajcie :) dobrze ze już jesteście ;) Hmmm Dona Tekli na Tekle właziła jeszcze i sie pokładała...
×
×
  • Create New...