Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='zerduszko']Znaczy, ze masz odpowiedniego TZ. Zabiera Cie na zagramaniczne wycieczki ;) Ja to do marketu ostatnio jedynie jeżdżę :diabloti: Niestety w pewnym wieku to już tylko odpady w stanie wolnym zostają :diabloti:[/QUOTE] Nie no nie mozna tak, ze odpady... czasem to naprawde jest wina baby :lol: Zdarza sie ze trafia biedny na same złe baby :) wiesz dobrze ze do marketu Cię zabiera a nie w dom uzostawia;)
  2. [quote name='ania0112']hahahahaha :roflt:tego z tym torem to nie znałam, dobre :)[/QUOTE] :) [quote name='malawaszka']ale w pewnym wieku nie da się już raczej trafić na takiego bez przesunięć :D[/QUOTE] a nie bo to nie zawsze wina faceta jest :lol:
  3. [quote name='malawaszka']buuahaha no to ja popłynęłam ciut dalej :errrr:[/QUOTE] ciut? :eek2: :lol: [quote name='ania0112']Sandra! Żona nie ściana da się przesunąć :evil_lol:[/QUOTE] tia... :roll: ale chcesz zając miejsce takiej przesuniętej?:lol: juz do przesuwania tor bedzie wyjezdzony :lol:
  4. [quote name='malawaszka']buuahaha ot logika :lol:[/QUOTE] Ano ;) [quote name='wilczy zew']sprytne-na żarciu mają kasę a jak paluszki źwierz odgryzie to alibi :)[/QUOTE] O to to własnie :) [quote name='ulana']Woda! Niebo! Palmy! Ooo! :) Ale to straszliwie trudno tak TZ wybrać sobie odpowiedniego na dłuższą perspektywę normalnie. :hmmmm: I jeszcze żeby lubił psy. ;)[/QUOTE] No trudno trudno ;) [quote name='Aśka Belkowska']A ja myślałam, że to OFE cię zasponsorowało, całkiem jak w ich pamiętnych reklamach. :evil_lol:[/QUOTE] Hmmm nie kojarze reklam :) Ale ja jeszcze za wczesnie niesttey na emeryture:( [quote name='AnkaG']Bardzo trudno wybrać TZ-ta. Łiii ja 15-go tego miesiąca mam srebrne wesele. Dotrwałam i nie ubiłam ... Sandra - faaaajnie miałaś :)[/QUOTE] O no to gratulacje;) [quote name='malawaszka']w sensie, że chciałaś już wysłać Sandrę na emeryturę na Karaibach??? :lol:[/QUOTE] na Kanarach byłam :lol: [quote name='ania0112']to już wszystko jasne z tym wyjazdem.... nie ma TZ kolegów do oddania? :evil_lol: a co do twojej pracy to przynajmniej dobrze kojarzyłam czym się zajmujesz :)[/QUOTE] jeden nie żonaty się ostał, ale zajęty tak czy siak :) I chyba keidys gdzies juz psiałam co robię;) [quote name='Aśka Belkowska']W sensie sponsora. Zresztą teraz nic nie wiadomo, skoro exwiceminister - 38letni emeryt strzela do ludzi z nudów, to wszystko jest możliwe. :razz:[/QUOTE] W jakim sensie znaczy?:)
  5. [quote name='zerduszko']Myśmy już kiedyś przerabiały ten temat i widzę, że dalej wnioski nie wyciągnięte ;) Poza Sandrą :D [/QUOTE] Znaczy ze co? :lol: [quote name='Margi']Ale zdjęciów.:lol: Fajny wyjazd,sama chętnie bym pojechała i pomoczyła nogi. Nie mówili żeby zwierząt nie dotykać bo ugryzą ?[/QUOTE] Nie mówili :) za to sprzedawali żarcie do karmienia :evil_lol: na którym było napisane aby nie karmić bo to zabronione i niebezpieczne :diabloti:
  6. no odpowiedniego to trza tak czy tak :lol:
  7. [quote name='zerduszko']Kota ewidentnie lała na folię, nie ma foli to nie leje. Za to czasem sra poza kuwetę, z tym że poza łóżeczko ;) [/QUOTE] Eeee to super :) Zasadniczo :) [quote name='zerduszko'] Ale teraz już ja przejmuję dbanie o kuwety, to powinno minąć... faceci :angryy:[/QUOTE] Aham... :chaos:
  8. [quote name='malawaszka']ostatnio coraz częściej, zwlaszcza na dworze jak usiądę na trawie to wtedy się pcha i cuduje :loveu:[/QUOTE] a nadal dostaje ten psychotrop? i cała w sianie jest hmmmm
  9. [quote name='wilczy zew']:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Się zgadzam :) [quote name='ania0112']wow! a słyszałam ze na tej wyspie to tylko sie lezy i byczy w sensie mało imprez itp raczej spokoj... sandra jezeli to nie tajemnica to zdradź co ty robisz??? bo jestem ciekawa co to za praca ze takie wyjazdy słuzbowe robią :lol:[/QUOTE] Teraz był spokój na promenadzie bo szybko ciemno i wiało dośc mocno oni są przed wysokim sezonem ejszcze ;) ale lokali było od cholery ale czy dyskoteki były to nie wiem bo ja nie gustuje w tego typu imprezach ;) [quote name='zerduszko']Zdradź, zdradź! jakiej pracy mam szukac ;) Bosko tam :)[/QUOTE] No Boskoooo ;) [quote name='JankaBezZiemii']pięęęęęęęęęęęknie :) mam nadzieję że jak byłaś na wieży to dzwonów nie uruchomili? :evil_lol:[/QUOTE] To fakt :) Nie uruchomili ;) w sumie ani razu ich nie słyszałam więc albo nie działają, alebo od wielkiego dzwonu uruchamiają :lol: Jak się jedzie drogą to z jednej strony ocean a z drugiej te wzgórza ichnie :) Mam filmik z busa jeśli chcecie :) A ja pracuję w kancelarii gospodarczej trochę księgowa trochę ogólnopojęta praca biurowa ale TZ jest radca prawnym i to raczej przez jego klienta pojechaliśmy niż przeze mnie :) A Razem bo pracujemy razem, plus zawsze to lepiej jechac we dwoje niz samemu, no i ma się dwoje oczu do ogarnięcia sytuacji a nie tylko swoje ;)
  10. No gratulujemy :) Tak myślę myśle BOS- Best of Show? Szalejecie pięknie ;)
  11. I widoczek ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3382Kopiowanie_zps3155e4c3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3382Kopiowanie_zps3155e4c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3404Kopiowanie_zps6db3cf37.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3404Kopiowanie_zps6db3cf37.jpg[/IMG][/URL] I koniec :)
  12. I góra wieży :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3212Kopiowanie_zpsf8900662.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3212Kopiowanie_zpsf8900662.jpg[/IMG][/URL] Żyrafa :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3308Kopiowanie_zps59b41773.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3308Kopiowanie_zps59b41773.jpg[/IMG][/URL] Wielbłąd :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3325Kopiowanie_zps3ff4ddc6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3325Kopiowanie_zps3ff4ddc6.jpg[/IMG][/URL] Ja i wielbłąd ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3339Kopiowanie_zpsde952ef1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3339Kopiowanie_zpsde952ef1.jpg[/IMG][/URL]
  13. Zdjecia robione telefonem to.... trochę nie takie jak tzreba :oops: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3163Kopiowanie_zps1bc93966.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3163Kopiowanie_zps1bc93966.jpg[/IMG][/URL] O Była knajpka taka :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3168Kopiowanie_zpsf43807d5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3168Kopiowanie_zpsf43807d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3190Kopiowanie_zps7e9a5b1c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3190Kopiowanie_zps7e9a5b1c.jpg[/IMG][/URL] Wleźlismy na wieżę :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3193Kopiowanie_zpsc23f7418.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3193Kopiowanie_zpsc23f7418.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3194Kopiowanie_zpsf9c8403b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3194Kopiowanie_zpsf9c8403b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3195Kopiowanie_zps5b054e17.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3195Kopiowanie_zps5b054e17.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3196Kopiowanie_zpsb221883a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3196Kopiowanie_zpsb221883a.jpg[/IMG][/URL]
  14. Chciały to mają proszę bardzo ;) Fuerteventura okolice lub po prostu Corralejo :iloveyou: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3136Kopiowanie_zpsc7b76510.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3136Kopiowanie_zpsc7b76510.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3138Kopiowanie_zps561cf423.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3138Kopiowanie_zps561cf423.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3139Kopiowanie_zpsda3a5d2a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3139Kopiowanie_zpsda3a5d2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3152Kopiowanie_zpsa87ce078.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3152Kopiowanie_zpsa87ce078.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/FV/DSC_3156Kopiowanie_zps5b3e159c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/FV/DSC_3156Kopiowanie_zps5b3e159c.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='weszka']Czyli czekała na Ciebie brutalna rzeczywistość i zero litości ;)[/QUOTE] Nie mam wody! W OGÓLE... :eek2:
  16. ehhhh zawsze się musi znaleźc gdzieś jakis taki ktoś... nie profesjonalny mający głeboki tumiwisizm heh [QUOTE]Dumek wyglądała tak :[/QUOTE] Nawet jakbys nie pokazała to... i tak wiemy ze cud miód i orzeszki ;)
  17. [quote name='zerduszko']Foty!!!!!!![/QUOTE] hehehehheheheh :) postaram się dziś wstawić :) tj zaraz zaczne działac z nimi :)
  18. Uh ja osttanio jestem na etapie stargate... najpierw 10 sezonów stargate SG1, potem 5 sezonów Stargate Atlantis... a teraz SGU: stargate universal... :splat: a w życiu bym nie pomyślała ze mi podejdzie a po 3 odcinkach poooooooooooooszło :) Zaczyna się od filmu Gwiezdne Wrota :)
  19. no i jak było w niedzielę??? Bo już wtorek a tutaj ciszaaaaaaaaaa :razz:
  20. [quote name='ania0112']ooo masz! nie ma to jak ostry powrót do rzeczywistości...[/QUOTE] wole taki... w zeszłym roku gnałam do weta i wracałam z pozszywanym Tazzmanem na łapie heh
  21. [quote name='ulana']Zrobiona głowa, podcięty długi włos i przetrymowana reszta.[/QUOTE] No włąsnie jakis taki mocno zarośnięty jak p ofryzjerze się wydawała :lol: ale to pewnie dlatego ze te moje golone w cholere :)
  22. Irys jak zwykle ujmujący ;) [url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/wiosenny%20irysek/P4076113640x480_zpsd13b6831.jpg[/url] i chyba głodny :lol:
  23. [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1977402_738436042857570_729540613_n.jpg[/url] Ooooooo ja ile futra... jak to się robi ?:lol: A tym furminatorem wyczesywałam kiedys kogoś... byłam pod wrazeniem ale za chiny nie moge sobie teraz przypomnieć gdzie i kogo :lol: Mała z Kotem fajna :)
×
×
  • Create New...