-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']biedne uszko,jak wrócisz to napisz co i jak[/QUOTE] Tak ejst [quote name='malawaszka']o matko co za dziadostwo? oby nic poważnego![/QUOTE] Nie wiem... ale jak wczoraj zaczełam sie rpzyglądac i chciałam rozmoczyć zeby mu oderwac troche tego strupa bo jest wielki i gruby to sie okazało ze to w ogóle nie ejst strup na wierzchu tylko taki czarny meszek z takimi malutkimi kulkami czarnymi... pod spodem jest krew i strup... ja pierdziele nie wiem co to kurde jest.... -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no z Luncią na badanie i jak się da to od razu usuwanie tego co tam ma dziadostwa :placz:[/QUOTE] A to badanie tak 14 3mamy kciuki już od poczatku!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']r Kurcze ogarnia mnie już mega stres związany z poniedziałkowym wyjazdem...[/QUOTE] A gdzie się wybierasz??? b ojakos mi... chyba ze to na badanie hmmm- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x'] nie mogłaś mi tego powiedzieć 9 lat tamu ? to tez mogłaś mi 9 lat temu napisać :mad: widoki cudne :loveu: ale pewnie dla mnei tam to za ciepło by było[/QUOTE] Mówiłam ale moze nie słuchałaś? :lol: Widoki tak :) Czy za Ciepło? w ciągu dnia rzeczywiscie ciepło było ale wieczorem już chłodniej, długie spodnie i bluza ;) Dobra koniec tymi wagonikami :lol: KURDE! na 20 dzis do weta jade z tym małym białym jakas cholera mu sie na uchu zrobiła... myslałam, że to Tazzman mu zachaczył i ze sie zrobił strup ale wygląda tragicznie, do tego krwawi, boli go, nie goi sie jakos dziwnie wygląda... włazi w głąb ucha... szlag mnie trafi na 20 do weta jade. :mdleje: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ulana... to żeś pojechała heheheh -
[quote name='Doda_']tak a jeszcze lepsza historie ma Teri (tez z dogo) pojechal do DS i wrócil po jednym dniu bo... dziecko wrócilo z przedszkola i stwierdzilo, ze nie chce juz pieska. Tak trudno ocenic ludzi .....................[/QUOTE] O jasne :mdleje:
-
[quote name='marako']Za młoda chyba na takie zagadki "z brodą". Przytoczę: "To było tak: [I]Bociana dziobał szpak[/I]. Potem była zmiana i szpak dziobał bociana. Potem były jeszcze trzy zmiany. ile razy szpak był dziobany? "[/QUOTE] Z brodą?? [quote name='ania0112']a moze to kwestia regionu? bo ja jestem młodsza od sandry a to znam....z przedszkola lub podstawówki...[/QUOTE] Ja prosze m iwieku nie wypominac :) Za młodam jeszcze na to :razz: [quote name='Pysia']To wierszyk dla dzieci. Czytał mi go dziadek i ja czytałam synowi ;) A to było tak. Bociana drapał szpak. A potem była zmiana i szpak drapał bociana. Co wynika z tej zmainy? Kto był bardziej podrapany? A było też i tak. Bociana dziobał szpak. A potem była zmiana i szpak dziobał bociana. Potem były jeszcze trzy zmiany. Ile razy szpak był dziobany?[/QUOTE] No prosze czego to sie człowiek dowie ;) Ale nie znam wierszyka, chyba ze znałam ale zapomniałam :) Ale podpytałam w pracy :) Nikt nie zna :) A mamy rpzedział wiekowy jakies 28-55 :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
OOoo czas szybkoleci :) Bolcik się nauczy uważac :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Nie wolno rzucać psami! Nawet ruda!! :x- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Walczcie walczcie :) Piesek fajny mam andzieje ze sie odnajdzie własciciel
-
[quote name='marako']To tak jak w (znanym) wierszyku: ...bociana dziobał szpak, a potem była zmiana i szpak dziobał bociana.[/QUOTE] oaaaaaa pierwsze słyszę :lol:
-
[QUOTE][QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] Zamieszczone przez [/FONT][/COLOR][B]Saththa[/B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=22046562#post22046562"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I]No gratulujemy :smile: Tak myślę BOS- Best of Show? Szalejecie pięknie ;-) [/I][/FONT] [/COLOR] [/QUOTE][B]BOS = Best Of Sex, czyli kiedyś to był Najlepszy Pies w Rasie, Najlepsza Suka w Rasie;-) [/B][/QUOTE] Aaaaaa to BIS jest :D Best in Show :)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana'] Sandra, dostałam SMS-a. :)[/QUOTE] O to zaciskam kciukolce me :) -
[quote name='ULKA12']To mi w takim razie nie pozostaje nic innego jak strzelić focha i się oddalić z tego wątku.... Ale tak na marginesie, jak go ogoliłam to pamiętam jak się zastanawiałam jak ja to mam powiedzieć Monice, że [B]zamiast sznupa wyszedł borsuk.[/QUOTE][/B] Hahhahahahahahahahahahhahahahah
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
i dla mnie :diabloti: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']widze Sandra ze twój TZ chyba wiele wcześniej przeszedł z tymi złymi babami, że tak bronisz tego stanowiska :p[/QUOTE] Hmmm nic się nie chwalił:) Ale znam parę przypadku, ze chłop niewinny tylko na wariatkę trafił :) i nawet z odzysku to nie jego wina :) Chodziło mi pisząc o tych przesunięciach, ze jak chłop łatwo się "odbić" daje to źle wróży na przyszłośc :diabloti: dla tej która przesuwa :lol: -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
O smaczki :loveu: i zabawki, już zacieram ręce ;) KONIECZNIE!!! daj znać jak zaczniesz :) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='omry']Internetowo. Stacjonarny to byłaby pomyłka póki co :razz:[/QUOTE] z możliwym odbiorem osobistym? :razz: i co jeszcze będzie? i kiedy bedzie działał?:) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Nie mam Twojegk gg :eviltong:[/QUOTE] Cóż za fatalne niedopuszczalne przeoczenie...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
Ooooo ja to jak i gdzie ten sklep bedzie dział :) Sama bym chętnie zanurkowała w to ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Jestes na gg?[/QUOTE] jestem :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no własnie wiałśnie, ciesz się zerduszko!! mój właśnie SAM pojechał do marketu Biedronka, a mnie w domu zostawił :placz:[/QUOTE] Ojjjjjj :calus: [quote name='JankaBezZiemii']pociecha, że w rzeczonej Biedronce zbyt nie poszaleje :diabloti:[/QUOTE] E tam jak się chce to i się wszedzie zaszaleje :)