Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. no masakra kurcze... ale najgorzej ebdzie w poniedziałek o 20... znowu nerwice bede miała... musze basen odwołać :watpliwy:
  2. hahah ale do obcych a to nie byli obcy przeciez bo sama ją tam przyprowadziłaś :) Mądra Zirka :lol: A Ty sie czepiasz :)
  3. ja w ogóle kocham jamniki.... ehhhhhh a Ty mi tutaj jeszcze tyle zdjeć wrzuciłas... TZ sie już pytał czy chce 3 psa :grab:
  4. Silverek i Dzeki cudni... Silver chuuuuuuuuuuuuuuuuudy biedaczek :( Ale Ja pitole... tutaj się zakochałam... [URL]http://img838.imageshack.us/img838/1223/uly9.jpg[/URL] w jamniczku... :scared: [URL]http://img834.imageshack.us/img834/8794/3xe4.jpg[/URL] ide stad. P.S. Wasia opitoliłam brode troche Tazziowi, sciełam mu kozią brod ę znaczy... :scared:
  5. [quote name='ulana']Zibi uczulony jest na obroże - odpadły nam z użycia. Może działała, bo nie trafiliście na kleszcza? ;) Stosowałam wywar z goździków na komary - nawet działał. Ale na kleszcze... No poza tym na tych Mazurach, to lasy, qrczę. :)[/QUOTE] nie no raczej trafilismy... Tazzman miał... chyba b oto w zeszłym roku było... a w tym roku wczoraj już z Tazzmana na pół zywego bo jeszcze łapką machał ale nadsuszonego wyciagałam... i urwałam mu łeb kurde :shake:
  6. [quote name='FredziaFredzia']Mam tu internet! ;)[/QUOTE] Super :) [COLOR=#ffffff]...........[/COLOR]
  7. [quote name='Angi']u nas 10:3 dla bab :lol:[/QUOTE] Łoooooooooooo mamusiu :mdleje:
  8. [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Keza/DSC_7735.jpg[/url] ale jaka ma kryze :loveu: W szoku jestem :) POiękna suczka piekne foty ;) PSY widac :) A zdjecia kocyka w polowie obcietego nie masz?:) Kocyk tez milo widziec;) Wychodzisz juz z dwoma na raz?:)
  9. [quote name='weszka']Ale świetne te kąpielowe smakowitości. I widzę, że inne cuda też mają. Ciekawe czy w Kraku mają sklep...? A chłopcy śliczni jak zawsze w każdym wydaniu :loveu: Duet idealny z nich. edit. już wiem że sklepiki u mnie są nawet 3 ;) muszę zajrzeć.[/QUOTE] Ooooooo ja polecam! p ostokroć ejstem zauroczona bardzo ;) I dziękujemy :) [quote name='AnkaG']Ha ha jakie synchroniczne fotki :) Cudnie :) Ja mam wanne - narożną, tyle wody trzeba wlać, że czasami tylko sie moczę ...[/QUOTE] Ooooo ja :mdleje: adoptujesz mnie?:) [quote name='WATACHA']OOOoooooooooooo Batman [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3533Kopiowanie_zps1fc4d6c3.jpg[/URL] :) A te kule to bym zjadła :)[/QUOTE] :Lol: batman a i owszem :) ja też :) [quote name='ulana']Haha. Proporcje u nas te same 3:1 :) No właśnie tak jakoś tak to dla mnie niezbyt proste jest... Chciałabym, co tu kryć. Chciałabym też Zibcia jeszcze zobaczyć na ringu. Ale na razie nie ma mowy o żadnym psie - z adopcji czy z hodowli. Chłopaki w duecie cudowne. [URL]http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3591Kopiowanie_zps0c9c331f.jpg.html[/URL] Super Tazziowi w tej obróżce. :) Rany. Licytuję dwie i jeszcze namówiłam jedną duszę z rodzinki. :) Żałuję, że nie mam wanny. [COLOR=#D3D3D3]Może tak kochanek z wanną?...[/COLOR][/QUOTE] Kochanek z wanną... a moze p oprostu wanna?:lol: ja licytuje chyba z 5 ale cienko widzę koniec :shake: [quote name='malawaszka']tak, ja też żałuję... [SIZE=2][COLOR=#d3d3d3]a kochanek z wanną to całkiem niegłupia sprawa ...[/COLOR][/SIZE]:roll:[/QUOTE] Wanne zamontuj :) prościej:) [quote name='zerduszko']U nas 4:2 dla bab! Damian chciał wyrównać stan, ale się pogrążył :eviltong: [COLOR=#D3D3D3] Ale masz marzenia :p[/QUOTE] heheheh No Bolta przyniósł :lol: a i może ejszcze nie powiedział ostatniego słowa :evil_lol:
  10. my uzywamy obrozy. ze względu na to, ze przy kropelkach musi być 5 dni bez wody... a w lesie Tazzman mi sie zwoduje zawsze wiec ograniczac mu las musiałam i w koncu kupuje obrożę... no i taniej mi wychodziło, dwie obroze w sezonie a nie 7 kropelek na Tazza XXL... Fix miał biologiczna obrożę ziołowa dla szczeniąt jako pierwsza no i działała;)
  11. Ja regularnie odprowadzam na podwórko sasiadów ich suczke... ja nie wiem wypuszczają ją coby ją w końcu samochód pomógł przejść za TM czy coś... za płotem 2m jest mocno ruchliwa ulica ehhh wczoraj ją odprowadzałam jak wsio kocham coś ją w końcu palnie :shake: OMRY!!!! keidy ruszasz ze sklepem? :razz:
  12. [quote name='katasza1']Saththa, no wiesz co?! To nie muppety tylko ulica sezamkowa :P [/QUOTE] KURDE.... a to nie to samo? :lol: Patrz no...
  13. [quote name='malawaszka']ja też się kiedyś bałam, aż któregoś dnia coś we mnie pękło, przebiłam się przez skorupę lęku i CIACH :evil_lol:[/QUOTE] heheh ja się powoli szykuję do Tazzmana... jako całości a nie tylko brody... tj narazie chybałapy i firanke opitole...
  14. [quote name='malawaszka']przycinam brody - Dropsowi wycinam kołtuny, a Piździ chwytam od spodu w kitkę i chlast :lol: wygląda o niebo lepiej z przyciętą bo ona ma liche te włoski[/QUOTE] tak pytam bo ja chyba tazziowi bym skróciła .... ale sie boje hahahahahh
  15. [quote name='malawaszka']czy ja kiedykolwiek kogoś linczowałam??? po prostu przeraża mnie ta relacja... szokuje i w ogóle :grab::wallbash: wczoraj jak na chwilę miała zostać w domu a nie być z pańciem to wyskoczyła przez taras tam gdzie maja koty wyjście - nigdy tego nie robiła i miałam nadzieję, że się nie nauczy... a tu desperatka hyc i tyle ją widziałam... pańcio oczywiście wycałował i wygłaskał jak to piesek cudnie zrobił :mdleje: ja wiem, że córunia tatunia, ale to jest taka sprzedajna sucz, [B]że u kogoś innego też sobie znajdzie tatunia :D [/B]przedwczoraj wysiadywała na kolanach u SZWAGRA!! tak tak u tego, którego psy nie lubią :crazyeye: bo się z nią pobawił, poganiał, a potem jadł ciasto... więc prawie się do niego przeprowadziła :lol: a Radek teraz kocha rudą bo Bella jest duża i bywa nieznośna więc niektórzy teraz doceniają co mogli mieć a nie chcieli :turn-l:[/QUOTE] Ale czy teraxniejszy Tatuń znajdzie sobie taką sucz....? :scared: [url]http://img834.imageshack.us/img834/79/t2ci.jpg[/url] hahahahahhahahahah GENIALNE!!!!! Wasia przycinasz im brody?
  16. [quote name='toyota']Saththa, jakiej rasy jest to białe cudo ?[/QUOTE] Szorstkowłosy kundelek stylizowany na sznupa :cool3: białobeżowego ale ciii ;)
  17. Oj to Wam się przydarzyło kurcze. Dobrze, ze juz kryzys zazegnany dbajcie o siebie :)
  18. na mnie tez się długo goją :shake: ale ja może wprawy nie mam bo jakies ze 3 razy tylko...
  19. Śpiochy :) i nie śpiochy :)
  20. [quote name='wilczy zew']jedz w wannie :evil_lol:[/QUOTE] Muffiny :) hehheheh
  21. Muppety są wśród nas :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3591Kopiowanie_zps0c9c331f.jpg[/IMG] I Idefix w narzedziowej obróżce :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3545Kopiowanie_zps5d2e572d.jpg[/IMG] Obydwie z poprzedniego bazarku ;)
  22. [quote name='Pink']Tazzik jednak jest cudniasty :loveu: i jak sie tak patrze, to Hippo wyglada jednak jak sfilcowany olbrzym - no identyko - tylko wzrostu mu zabraklo :evil_lol:[/QUOTE] Moze ejszcze urosnie :) [quote name='zerduszko']Oczywiscie myslalam, ze to zarcie :eviltong: A chłopaki jak zwykle czadowe. Fix fest gruby :loveu:[/QUOTE] :) Chudy jest jak cholera Fix :):lol:
  23. [quote name='ania0112']łooooooo ja cie! kule są i u nas ale nigdy nie widziałam babeczk, mufinek itp dobrze ze u nas ich nie ma bo bym się spłukała do zera.... nie wiem teraz czy chce mi się kąpać czy jeśc....;)[/QUOTE] Hehehehehhehe ja z kul zrezygnowałam bo nie mam wanny ale peeling sobie kupiłam.... limonka z zurawina słodko kwasny zapach... o 21 się kąpałam a wciąz czuć w powietrzu i na skórze zapach :iloveyou: musze tak wrocic koniecznie ;)
×
×
  • Create New...