-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']a jak stan zapalny sie zrobil to nie dostal antybiotyku? fajnie, że tylko strupek. nasz wet tez malo bierze za to parking nadrabia :diabloti:[/QUOTE] Toż w aptece zostawiłam na maśc z antybiotykiem kolejne 26 zł bo 3 zł rivanol... A Tazzman wylizuje młodemu z ucha maść... :grab: a ona tylko do uzytku zewnętrznego jest... Strup znowu się robi coraz większy... myślicie coby zdrapać strupek? tj rozmoczyć i wtedy? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Już mu powiedziałam. Jestem Zoombie kolejny raz :evil_lol: Mama sie na mnie obraziła.... Kto mnie przygarnie?[/QUOTE] zapraszam :lol: [quote name='ania0112']a mama to za co sie obrazila? przeca ona pierwsza fanka cherry byla... poka nową ![/QUOTE] aaaa to ta nowa co na próbkach wyszła to u Pysi będzie?:D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
mniejsza :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Aaaaaaaa wygląda... fajnie :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ad. 1 ruda pójdzie ad. 2 jakoś poszło ad. 3 urosło mu się PS. to odpowiedzi w Twoim stylu :diabloti:[/QUOTE] Amen :evil_lol: [url]http://img822.imageshack.us/img822/1793/w5bz.jpg[/url] piękne zdjęcie :) ale co to na tym przodzie leży?[url]http://img843.imageshack.us/img843/4324/bvlb.jpg[/url] :iloveyou: cudne!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://images52.fotosik.pl/325/5da617cfe447dc7e.jpg[/url] o ja cie :razz: Wolne daniele super :lol: one chca spowrotem bez względu chyba na to która stroną :lol: co tak odgradzacie? u siebie czy od siebie bo jakoś się nie mogę umiejscowić... z tym ogrodzeniem hmmm
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']strupek głupek :evil_lol:[/QUOTE] Raczej ja głupek :splat: ale to naprawde wyglądało tragicznie... [quote name='wilczy zew']możesz na gazę i przemywać ja ściągnę strupki za 20zeta[/QUOTE] Ale podróż do Ciebie kosztowałaby więcej [quote name='WATACHA']Fajna wycieczka, pięknie.Ja jednak jestem domator i wolę popodziwiać z daleka :). Historia ze strupkiem powalająca :)[/QUOTE] 4 dni z czego dwa pracujące tam to za mało czasu niestety... Tia- strupek :roll: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Life is brutal :eviltong: a tu jeszcze się na foty dziś załapał mój staruszek ślimok :D nawet ślimak u nas jest geriatryczny :evil_lol: [URL="http://img716.imageshack.us/i/eca0.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7615/eca0.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ooooooooooooooooooooja!!!! nigdy nic nie wiedziałam!!!!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']na waciku wystarczy[/QUOTE] dziekuje :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Kurde. co to znaczy przemywac Rivanolem? Znaczy na wacik, nasaczyc i do ucha? czy mam polać rivanolem po uchu?? Bo jak robie na wacik to zasadniczo nic nie zostaje na tym uchu... -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
No pysia Sto lat sto lat ;) I niech Ci się życzenie spełni :) i inne też wsyztsko niech Ci się spełni ;) A co nie będziemy Ci załowac przecież :rose: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O jaka ładna Pixdzia [url]http://img196.imageshack.us/img196/3966/oplp.jpg[/url] Zgredek jest przebosko uroczy ;) a Bryzelda znudzona :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Tez mnie to bardzo interesuje![/QUOTE] strupek :) [quote name='malawaszka']o matko :lol: to oglądałaś to pod jakimś mikroskopem elektronowym czy jak że taką strukturę widziałaś?[/QUOTE] no bo on sie tak zbrylił a ja mam dobry wzrok :razz: [quote name='wilczy zew']Co wet zrobił za te 50zł?[/QUOTE] Oczyścił ranę, pościągał strupki, powycinał włochy, oczyscił ja do \czystej tkanki. [quote name='ulana']Najdroższy strupek świata chyba. :lol: A ja się martwiłam wczoraj wieczór, że nie mam dostępu do dogo, włażę raniutko, szybko do was - i... strupek. :grin: Kontrast powalający. Padłam. :):) :) Ale to dobrze, że nic takiego. Też jestem tylko ciekawa co Cię u weta tyle kosztowało...[/QUOTE] u góry napisałam;) [quote name='marako']To ja mam rewelacyjnego weta. Raz, że świetnie operuje, ma też wielką wiedzę i doświadczenie. Jak czegoś nie wie na pewno - wysyła do kogoś, kto to może zdiagnozować lepiej. Dwa, jest wetem z powołania, super człowiekiem, pełnym empatii. Trzy - wszystko tłumaczy (niestety nie wszystko zapamiętuję). Cztery - nie wykańcza finansowo. Wczoraj np. byłam na konsultacji w sprawie starego złamania wyrostka kości jarzmowej u mojej szczeniorki (zdjęcia robiłam na klinikach, bo akurat mój wet miała rentgen zepsuty), pokazałam też zdjęcia rtg złamanej łapy. Poświęcił mi ze 20 minut, wszystko tłumaczył, jak najprawdopodobniej będzie przebiegło przeorganizowanie tkanki w tym guzie u Małej. Odradził zabieg, przynajmniej na razie, bo może samoistnie zaniknąć lub znacznie się zmniejszyć, co często się zdarza. I nie wziął ani grosza. Zapłaciłam tylko za witaminy, które kupowałam (zawsze za tyle samo). Jak trafiam czasem na kogoś innego, bo nie mogę wpasować się we właściwy dyżur (oprócz jeszcze jednego weta , do którego mam zaufanie i który też jest ludzki), to zostawiam o wiele więcej (za usługi z których nie do końca jestem czasem zadowolona).[/QUOTE] tj to akurat nie był "nsz" wet ani jeden ani drugi tylko inny w tym samym miejscu bo do moich albo numerków nie było albo weta nie było... zasadniczo troche mnie scieła cena ale tak mi ulżyło, ze... machnełam ręką :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to czym jest ten meszek z kulkami???? :lol:[/QUOTE] strupem :stupid: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']bywa :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='zerduszko']Dobre :lol:[/QUOTE] [quote name='AnkaG']Sandra specjalnie właczyłam kompa i spadłam z kanapy ... :)[/QUOTE] No pod spodem niby jest otarcie, stan zapalny i cuda wianki... wizyta 50 zł plus 30 zł w aptece... drogi ten strupek... :splat: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
strupek.... :splat: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']tz by mni eutukł on ledwo co ogarnia moje propozycje planowe na ten rok a co mówić o przyszłym :evil_lol:[/QUOTE] Ale ja napisałam mozesz sobie :) po prostu z nim nie ustalaj jeszcze ;) [quote name='ania0112']a rozmawiałas z dianą o psiakach? jak się sprawowały jak ciebie nie było? oduczyła czegos ich? np fixa i koopania?[/QUOTE] nie rozmawiałam :splat: chwile tylk oprzez telefon. miałam być w środe na szkoleni ui pogadac ale sie tak nastawiłam na to ze jak wróciłam z pracy to mi sie zasneło... obudził mnie o 19 telefon... szkolenie na 18 było [quote name='wilczy zew']noo...przez dwa dni to się można oduczyć,że ho ho :evil_lol:[/QUOTE] Na bank :lol: [quote name='AnkaG']oooo Sandra to będziesz mi doradzać jak będe organizowac wyjazd - ja na kanarach jeszcze nie byłam :) I kciukamy za uszko fisiowe[/QUOTE] w razie wu cośtam podpowiedzieć mogę ale za eksperta sie nie uważam :) [quote name='malawaszka']a długo się tam leci samolotem???? :roll: matko jak ja bym chciała... ale teleportować sie jakoś...[/QUOTE] około 5 godzin... też nie lubię samolotów :razz: idziemy do tego weta heh -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']nie mogłaś tego wczesniej napisać? a nie jak ja se już wakacje zorganizowalam bynajmniej nie w tamtych rejonach ;)[/QUOTE] to mozesz sobie tez zaplanowac na za rok :megagrin: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Mnie też tam bardzo ciągnie przez krajobrazy właśnie ale jakoś nie było jeszcze okazji bo zawsze coś na drodze. Teraz można polecieć poza sezonem za całkiem przyzwoite pieniądze więc liczę że jak nie w tym roku to za rok już się uda.[/QUOTE] Krajobrazy na teneryfie w parku narodowym ponad wysokością chmur sa przeboskie... jak na księżycu normalnie. Natomiast Fuerte i Lanzarote maja pełno tych wzgórków o pieknych kolorach... tak banalnie, ze napisze :multi: Gomera jest bardzo zielona :) nabrzeze każda ma przecudne :lol: Na która się wybierasz?:) -
[quote name='weszka']Rzecz w tym, że Kusz mu daje dosłownie i w przenośni :eviltong: Z bardzo karnego ON-a stworzyła potwora uciekającego za nami po łąkach, przewracającego swoją panią itd. W domu odmawia jedzenia tylko cierpi ;) Nawet ukochana piłka i patyki go nie interesują. Teraz już chyba tylko z rozpędu takie akcje bo pewnie trochę zapachu jeszcze jest. Liczę że wrócą do etapu bycia tylko przyjaciółmi bo szkoda by było stracić fajnego kumpla do zabaw.[/QUOTE] Ojojoj to Pani musi pałać do niego i do Was wielka miłościa :diabloti:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
ja zwariowałam zupełnie na puncie tych wysp... każda jedna przecudowna jest dla mnie. jak na razie widziałam 4 i kocham każda :lol: Chociaż zasadniczo dwie z nich są inne niz te dwie kolejne a i te razem się różnią od siebie ale wodę mają taką cudowną niebieską :splat: -
no to dobrze ze tylk ojej odpaliło :lol: A Kolega Rex moze się ogarnie ejszcze jak mu Kusz nie da :evil_lol: tj da, zeby się odczepił ale "kopa":) Ja pamiętam jak tazz miał jajka... i na wybiegu była suczka/przed/po cieczce i jak chciałam juz sic do dom uto prosiłam własicieli tej suczki zeby ja zawołali to dopiero mój pies przyszedł do mnie :lol:
-
Oj sie dziewczynka nie ogarneła, ze to ciotka jest :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']jedzcie jedzcie i dajcie znac potem co to wyszło[/QUOTE] Tak jest! [quote name='zerduszko']/Masz ten abonament u weta? ;) Kciukam zeby nic.[/QUOTE] nie mam :shake: ale już powinnam mieć zniżke jak choelra!!!!! -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']może grzybek się przypałętał jakiś...[/QUOTE] Nie wiem... ale był zanim wyjechałam a teraz jak wróciłam wygląda okropnie. od wierzchu i od wewnatrz ucha. nie ma co gdybać jadymy do weta dzis :shake: