-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='Tekla64']swiniaki wyladowaly troche nizej maja wiecej miejsca i staw wiec sa szczesliwe [/QUOTE] Oooooo ja- szaleństwo :loveu: [url]http://images54.fotosik.pl/327/713ee5b03fbbf3f8.jpg[/url] Dona rozanielona Magda znudzona :lol: Z góry przepraszam :lol: [url]http://images53.fotosik.pl/327/bb23b2d91ed3d7aa.jpg[/url] noooo ooooo "smaczek" [url]http://images51.fotosik.pl/325/27343fbcabf56a97.jpg[/url] co jest kurde...? [url]http://images51.fotosik.pl/325/38ec3a5458afe51c.jpg[/url] bezużyteczne [url]http://images53.fotosik.pl/327/330763fdfe21b9eb.jpg[/url] Ide stąd :razz: Wybacz ale tak mi sie skojarzyło jakoś :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Łiii słodki Tazziolek :) te przysiupy :)[/QUOTE] :lol: [quote name='WATACHA']Ja bym posmarowała jakimś dobrym tłuszczem.Zawsze tak robię jak mam "zimno". Szybko znika i nie pęka.Ostatnio Mentor pozdzierał sobie poduszki do krwi, przemyłam rivanolem, posmarowałam olejem sezamowym (3 dni) i piątego dnia śladu prawie nie było.[/QUOTE] A to maść mamy z antybiotykiem, tłustą jak cholera bo jej później z palców zmyc nie moge :lol: Bonusik poniedziałkowy? :cool3: [IMG]https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1506049_825575514137016_6692247930156291507_n.jpg[/IMG] -
[quote name='ania0112']a jakos tak wyszło,ze nie miałam weny do wrzucania zdjęć :roll: filmik przesłałam :)[/QUOTE] Mam mam i Wy macie tez prosze :) I rpzepraszam, wyleciało mi z głowy :splat: [video=youtube_share;L9kk3OhBBaA]http://youtu.be/L9kk3OhBBaA[/video] [URL]http://youtu.be/L9kk3OhBBaA[/URL] Dobrze ze napisałaś, ze to Tila bo miałabym problem :razz::)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Chwileczke. Co to za postawa? Przecież nadal nie jest wiadomo co to jest! Może to guz spowodowany stanem zapalnym! Poczekajmy te kilka dni na wyniki biopsji.[/QUOTE] nie puszczamy!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
oczywiscie ze tak ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
oczywiscie, ze bedzie!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
musze moje ogarnąc kurcze :splat: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Strupa zostaw, jak się zrywa dłużej się goi.[/QUOTE] własnie tez mi tak łazi po głowie... [quote name='ulana']Tazzio słodki :loveu: A w ogóle od czego ten strup? Skaleczył się? Może pisałaś, ale mi umknęło...[/QUOTE] chyba Tazzman...a le choelra wie -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
no jak ładnie :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']masakra, kompletnie się nie wyspałam!!!! psy, koty - wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie :placz:[/QUOTE] co się stało??- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a ja nie puszczam!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']no przeca z tazzem to sie bawi a nie morduje :)[/QUOTE] Tak Ci się tylko wydaje :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']zalotnik jest :loveu:[/QUOTE] ano jest ;) [quote name='zerduszko']Szczeniaczek słodki :loveu: [SIZE=1]Moją uwagę zwróciły też przeszkody, jak tęsknie[/SIZE] :placz:[/QUOTE] juz nie długo :) [quote name='wilczy zew']Fajne foty :loveu: zdrap strupa[/QUOTE] dzieki ;) [quote name='ania0112']sliczny. ja bym strupa zostawila niech zasycha az sam odpadnie... tylko by tazz nie lizał....[/QUOTE] yhym i co ja mam z tym strupem zrobic hmmmm -
Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']ale fajna! super! i super ze domek się szykuje! a młodą ostro trzymaj ! niech wie ze rezydenci są poza zasięgiem, [B]takie młode to powinno raz dwa załapać reguł[/B]. no i bardzo fajnie ze potrzeby załatwia na dworze...[/QUOTE] jasne :razz: -
Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Ślicznie się wysiusiała właśnie na dworze :)[/QUOTE] Super ;)............. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3089Kopiowanie_zps58faff08.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3089Kopiowanie_zps58faff08.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3085Kopiowanie_zps673419a0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3085Kopiowanie_zps673419a0.jpg[/IMG][/URL] Duma sobie :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3073Kopiowanie_zps4adc534d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3073Kopiowanie_zps4adc534d.jpg[/IMG][/URL] I ufok :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3072Kopiowanie_zps7f2d8d9b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3072Kopiowanie_zps7f2d8d9b.jpg[/IMG][/URL] I koniec, ide pod prysznic :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Uszko bardziej :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3082Kopiowanie_zps543958b8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3082Kopiowanie_zps543958b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3083Kopiowanie_zpse9fa500c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3083Kopiowanie_zpse9fa500c.jpg[/IMG][/URL] :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3087Kopiowanie_zpsadac132c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3087Kopiowanie_zpsadac132c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3088Kopiowanie_zps2b2d5f31.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3088Kopiowanie_zps2b2d5f31.jpg[/IMG][/URL] Zalotnik ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3081Kopiowanie_zps6ac6880e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3081Kopiowanie_zps6ac6880e.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3058Kopiowanie_zpsebfb1e5b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3058Kopiowanie_zpsebfb1e5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3063Kopiowanie_zps5f0c5fe0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3063Kopiowanie_zps5f0c5fe0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3064Kopiowanie_zpsb99bee22.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3064Kopiowanie_zpsb99bee22.jpg[/IMG][/URL] Bo przeciez po co biegac jak można żreć patyka? [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3065Kopiowanie_zps1644ac98.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3065Kopiowanie_zps1644ac98.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3066Kopiowanie_zpsbbd60224.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3066Kopiowanie_zpsbbd60224.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Puk puk... Niedziela dziś :lol: :cool3: Dzisiaj sam Tazzio ;) Zdjęcia z małego ruchu po szkoleniowego ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3054Kopiowanie_zps4932bf64.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3054Kopiowanie_zps4932bf64.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3056Kopiowanie_zps57606d10.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3056Kopiowanie_zps57606d10.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3055Kopiowanie_zps42907d67.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3055Kopiowanie_zps42907d67.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3062Kopiowanie_zps1ec8013d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3062Kopiowanie_zps1ec8013d.jpg[/IMG][/URL] :iloveyou: Nochalek, łapecki i uszko :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/13/DSC_3060Kopiowanie_zps566f99bd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/13/DSC_3060Kopiowanie_zps566f99bd.jpg[/IMG][/URL] -
Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']A wczoraj Monika napisała mi czy wezmę na tymczas i w pomroczności jasnej sie zdodziłam . Przyjechała z Jaworzna.[/QUOTE] :cool3: aha heheheheheh -
Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
A ska ona się wzieła u Was? Bo ja jakoś nie w temacie :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
nie bardzo mam pomysł czym... Fix sobie zdejmie... a jak nie on to Tazzman :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O to już dodomu? dopiero imie dostała :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)