-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Ale minki [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3623Kopiowanie_zps1ba17d5e.jpg[/URL] :loveu: Juz rozumiem czemu on jeszcze zyje mimo stawiania klockow w domu :evil_lol:[/QUOTE] bo je zjada :P -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] kudłacz taki, że az nie wiem jak się za nią zabrać[/QUOTE] hmmm wydaje mi sie, ze im dłuzej czekasz tym jest gorzej :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3586Kopiowanie_zps916a5fc5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3586Kopiowanie_zps916a5fc5.jpg[/IMG][/URL] Nuda :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3629Kopiowanie_zps4a193594.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3629Kopiowanie_zps4a193594.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3630Kopiowanie_zpsc698bbbe.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3630Kopiowanie_zpsc698bbbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3604Kopiowanie_zps6fb4e441.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3604Kopiowanie_zps6fb4e441.jpg[/IMG][/URL] I dobranoc :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3641Kopiowanie_zps8bb5c592.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3641Kopiowanie_zps8bb5c592.jpg[/IMG][/URL] Nie znudziły Wam sie jeszcze te moje Chłopaki? Tak co tydzien ich oglądac :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
O i na Pańci ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3619Kopiowanie_zps4767c5b4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3619Kopiowanie_zps4767c5b4.jpg[/IMG][/URL] I Minki Małej Białej Mendy ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3622Kopiowanie_zpsc4423678.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3622Kopiowanie_zpsc4423678.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3623Kopiowanie_zps1ba17d5e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3623Kopiowanie_zps1ba17d5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3626Kopiowanie_zps0907fe8e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3626Kopiowanie_zps0907fe8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3624Kopiowanie_zps1794c902.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3624Kopiowanie_zps1794c902.jpg[/IMG][/URL] I... Nochalek :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3583Kopiowanie_zps19d7dea6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3583Kopiowanie_zps19d7dea6.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I nie dosc ze na łóżku to jeszcze na TZcie :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3595Kopiowanie_zpsa6f754d3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3595Kopiowanie_zpsa6f754d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3598Kopiowanie_zpsb97f8d21.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3598Kopiowanie_zpsb97f8d21.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3600Kopiowanie_zps0f48aea9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3600Kopiowanie_zps0f48aea9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3602Kopiowanie_zpsa317885d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3602Kopiowanie_zpsa317885d.jpg[/IMG][/URL] Tazzmanowi tak uszko stoi :) jakby był skopiowany to normalnie wiadro by stało :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3611Kopiowanie_zpsb6b59390.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3611Kopiowanie_zpsb6b59390.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Wybielony Fix :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3578Kopiowanie_zps86e620c5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3578Kopiowanie_zps86e620c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3574Kopiowanie_zpsc8c5ada5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3574Kopiowanie_zpsc8c5ada5.jpg[/IMG][/URL] bez koziej brody ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3567Kopiowanie_zps73a823c5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3567Kopiowanie_zps73a823c5.jpg[/IMG][/URL] I z kozią;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3577Kopiowanie_zpsb9fec108.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3577Kopiowanie_zpsb9fec108.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
przywlekłam się.... z fotkami... WYkąpaliśmy psy i okazało się, że Idefix wxale nie ejst taki rudy jak mi się wydawało :lol: I opitoliłam Tazzmankowi kozia brodę :) teraz ma równą i znowu wygląda prawie jak szczeniaczek :loveu: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3549Kopiowanie_zps1e639dba.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3549Kopiowanie_zps1e639dba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3547Kopiowanie_zpsaccf4d61.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3547Kopiowanie_zpsaccf4d61.jpg[/IMG][/URL] Za karę pozujący mokry Tazzio i otwarta szafa z tyłu :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3564Kopiowanie_zpse48d362a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3564Kopiowanie_zpse48d362a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3563Kopiowanie_zps8e2dfb26.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3563Kopiowanie_zps8e2dfb26.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3566Kopiowanie_zpsa1ed1c11.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3566Kopiowanie_zpsa1ed1c11.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/04/DSC_3571Kopiowanie_zpsb985bcc4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/04/DSC_3571Kopiowanie_zpsb985bcc4.jpg[/IMG][/URL] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no niestety taplanie się jest wliczone w spacery :lol:[/QUOTE] zakładaj jakieś brzydkie obroze;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']o w dupe jeża czemu takie małe są???? :crazyeye:[/QUOTE] jezuuuuuu jak mój TZ normalnie. Odczepcie sie od dupki jeża noooooooo [url]https://lh4.googleusercontent.com/-kLrvQGMRF7c/U2aIBm-KKdI/AAAAAAAAQKE/-qSEJQrm5BA/w640-h448-no/DSC_0052.JPG[/url] Cud :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-9Ovf2775pdU/U2aGoKRyc6I/AAAAAAAAQD8/4RnXIf48kv4/w640-h426-no/DSC_0055.JPG[/url] aaaaaaa gdzie on włązi w tej pięknej obrozy??????- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cherry- nieduża wisienka z mocnego likieru MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
Super hiper ekstra :) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
O jaki rozczochraniec... [url]http://i160.photobucket.com/albums/t193/ania0112/DSCF6165_zpsa51d5cf8.jpg[/url] a tutaj mi Fixa przypomina... Ale jaka ona malusia przy Waszych... a tak zasadniczo te wasze tez przeciez malusie... :lol: -
[quote name='ania0112']a moze być też tak, że ją swędzi... Inka tak czasem robi po obcięciu...[/QUOTE] u mnie było tak samo po obcinaniu, ale jak wykapałam lub w ostatecznosci przetarłam mokrym ręcznikiem było lepiej :) z tym, ze jak cieła Magda (tekla) to nie było problemu, a tak to w ogóle jakby białym proszkiem posypany pies był...
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pieknie lata :) i jak łądnie złapany w kadr został :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no co Wy???? przecież to kanarek bo mieszkał w klatce wiszącej i wiecznie polował na niego kot Sylwester i kanarek mówił: "o ooo widziałem kotka" :grins:[/QUOTE] koteCka!!!! Kotecka :) Koszulka genialna :D -
intulicja!! dobrze ze miałaś nosa!
-
ostatni ;)
-
Alez się oplatała tą smycza szalona;) Kocyka widac jestem w szoku ;)
-
Ale zabawy fajowe :) [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Keza/DSC_7784.jpg[/url] jaka ładna dziewczynka :loveu:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Uh ja sobie w ogóle nie wyobrażam tak w domu mieć parke niekastrowana... osiwiałabym :lol: Bazar - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252630-taksowe-obroże-smycze-szelki-na-Szydłowiec-i-Kielce-do-5-05[/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Uh ja sobie w ogóle nie wyobrażam tak w domu mieć parke niekastrowana... osiwiałabym :lol: Bazar - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252630-taksowe-obro%C5%BCe-smycze-szelki-na-Szyd%C5%82owiec-i-Kielce-do-5-05"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252630-taksowe-obro%C5%BCe-smycze-szelki-na-Szyd%C5%82owiec-i-Kielce-do-5-05[/URL] -
[quote name='zerduszko']. :bigcool:.[/QUOTE] ale w sensie ze co?:lol:
-
nie nie. kleszcz pół zywy!!!!! i przed chwila TZ wymacał kolejnego ale ten całkiem żywy ejszcze tez łapkami machał kleszcz znaczy! Tazzio nie machał bo TZ mu łapę trzymał bo na łapie miał. Okropienstwo wszystko juz mnie swędzi. a Zibi jak? moze nakłuł sobie czym? dajcie znac!