-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
włąśnie??????
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
i ja tez 3mam na pewno jest dorbze, w koncu bolałaby ją nie? daj znac jak u Weta;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ulana'] Racja. :) Ale wczoraj wziął się za pucowanie łazienki, łącznie z odmalowaniem ścian nad kafelkami i sufitu. Chyba mu już zaliczę. ;) Zaraz zrywam się z pracy i lecę robić pasztecik. :krolik:[/QUOTE] A to dobrze ze wieczorem Wojtek wział Zibiego :diabloti: (teraz mozemy sobie pożartować :))
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Jak tam ucho - goi się? Czy zostało zjedzone następne? ;)[/QUOTE] Wypluj te słwoa :) Goi się :multi: smarujemy, przemywamy :) A Idefix się wścieka :lol: [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p526x296/10153301_826293437398557_1154151930450398233_n.jpg[/IMG] A Roslinki tropikalne moje, tj ejdna szaleje straszliwie... [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/p720x720/10171831_826295840731650_6035692180163679344_n.jpg[/IMG] Musze pozostałe poustawiam na kartonikach aby blziej od zarówki były... jakaranda juz taka duza ze i lampa do góry na maxa powedrowała i na kartonie stoi :eek2: -
[quote name='ania0112']mozna cały dom zniszczyć.... ale są tez psy które niszczą jak za długo są same a 3 godz to bardzo długo nie jest. a próbowałaś dzisiaj wyjsc chociaz na chwilę? schowaj ksiażki a na ziemie daj jakies gazetki to jak będzie źle to moze je rozszarpie a domu nie ruszy..[/QUOTE] albo takie które niszcza od razu a później odpoczywają :)
-
[quote name='wilczy zew']Było ciężko i poprosiłam Malawaszkę o namiar na jakąś psicę i pokazała ją a ja się zdecydowałam i wczoraj o 15:30 przyjechała. [/QUOTE] JAK TO WCZORAJ????????? I tyle czasu cicho siedziałyscie? Ja pierdziele :mad: [quote name='wilczy zew']Jej wygląd się nie zmienił i musi się oswoić.[/QUOTE] Hahah wita spowrotem :lol: A jak z Kocykiem?:)
-
[quote name='Margi']Fajnie Wilcza się nie będzie nudzić.:lol:[/QUOTE] Mam nadzieję, ze bedzie lepiej na spacerach niż było "ostatnio" A Wilcza zamierza się odezwać cos???
-
Noooooo!!!!
-
[quote name='wilczy zew'] nie mam żadnego tymczasa[/QUOTE] No to dawaj dziel się tutaj z nami;) [quote name='furciaczek']Matko, jakaś Ty oszczędna w słowach:evil_lol:[/QUOTE] tia... :roll: to chyba jedno z większych niedomówień :lol:
-
Na zapas kara nie działa;) Umył okno i zgubił psa :lol:
-
[quote name='malawaszka']ja nic nie przywlokłam :obrazic:[/QUOTE] No nie Ty tylk owilcza myslałam, ze nwoego tymczasa do domku przywlekła;)
-
[quote name='malawaszka']ciągnijcie wilczą za język bo chciała Wam coś powiedzieć :grins:[/QUOTE] No dajesz :) Znaczy przywlekłas kurdupla jakiegoś?:)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
Ooooooooooooa fajne popatrze później :) nie znałałam firmy:) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Illusion']Ile zabawek z [B]JW[/B], w końcu ktoś się na to zdecydował! :multi:[/QUOTE] znaczy skąd przepraszam?:) -
no to dorbze, ze juz jest! dużo strachu się najedliście pewnie wszyscy łacznie z Zibim. najwazniejsze ze sie dorbze skonczyło :) Tydzien mycia okien? u całej rodziny?:)
-
[quote name='ulana']Trzymajcie kciuki, żebym nie została wdową i nie poszła siedzieć, bo zaraz zabiję mojego faceta. Zibi mu zwiał. O mało nie dostałam zawału. Siedzę i ryczę teraz.[/QUOTE] ale co zwiał i nie ma go? czy zwiał ale już jest???????????????
-
Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
no to 3mamy kciuki za dalszy ciąg :) Po znajomości zaproszę na [B]bazarek[/B] :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Wasiowych-Sznupiastych-%29-do-28-4-godzina-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-Różne-różności-dla-Wasiowych-Sznupiastych-)-do-28-4-godzina-21[/URL] -
[quote name='Aśka Belkowska']Trafił do schroniska.[/QUOTE] No to oby tak czy tak się odnalazł... Pozwolę sobie po znajomości zaprosić na [B]bazarek[/B] :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Wasiowych-Sznupiastych-%29-do-28-4-godzina-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-Różne-różności-dla-Wasiowych-Sznupiastych-)-do-28-4-godzina-21[/URL]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
Po znajomości zaproszę na [B]bazarek[/B] :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Wasiowych-Sznupiastych-%29-do-28-4-godzina-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-Różne-różności-dla-Wasiowych-Sznupiastych-)-do-28-4-godzina-21[/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zaproszę na [B]bazarek[/B] :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Wasiowych-Sznupiastych-%29-do-28-4-godzina-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-Różne-różności-dla-Wasiowych-Sznupiastych-)-do-28-4-godzina-21[/URL] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Zaproszę na [B]bazarek[/B] :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Wasiowych-Sznupiastych-%29-do-28-4-godzina-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251686-Różne-różności-dla-Wasiowych-Sznupiastych-)-do-28-4-godzina-21[/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Uuu... To całkiem spora powierzchnia. Smarujcie się tą maścią - będzie dobrze. Przypomniałam sobie, że Zibi też miał kiedyś paskudzący się strupek. Dostaliśmy super tłustą maść, ale nie pamiętam nazwy...[/QUOTE] no ten strupek naprawde był wielki :roll: i smarujemy ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']widze ze tazz jak brokat pomaga w pisaniu na kompie i nosem szturcha rękę lub się na niej kładzie...[/QUOTE] Tia... tylko obciążenie na reku troszkę inne :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']O - nochalek. :) Czy u Fiksia widoczne jest ucho ze strupkiem?[/QUOTE] to to uszko ale to nie strupek już tylko slad p ostrupie... w tej chwili jest powycinana sierść tam :(