-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
U Watachowej ciupiryndy pisałam zobaczcie jakie kule do kąpieli dziś odkryłam... [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-d3acH8ejlBM/UrDZ26scpxI/AAAAAAAADhU/MbRI-xlzPY8/s1600/20131217_152509.jpg[/IMG] Zdjecie ze strony: - [URL]http://www.agwerblog.pl/2013/12/197-odkryj-szczecin-bomb-world-czyli.html[/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']wez cicho! wspieramy adopcje nie?!;)[/QUOTE] Aleeeeeeee nic na siłę :) [quote name='ania0112']ehhh ja też zalicytowałam... i szelki. :oops2: chłopaki słodziaki jak zwykle![/QUOTE] masakra z tymi obrożami.... heh [quote name='Margi']I łapecki i nochalki.Cud miód malyna.:loveu:[/QUOTE] :iloveyou: [quote name='wilczy zew']Piknosci foty :-) Nie marudzic,ze licytujecie,wspieracie biedne piesy :cool3:[/QUOTE] aleeeeeeeeeeee :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
Ale jak szczeka hehehehheh :) I gratuluje raz jeszcze ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I czarny PLam Tazz- Mój ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3585Kopiowanie_zpse1d1998b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3585Kopiowanie_zpse1d1998b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3591Kopiowanie_zps0c9c331f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3591Kopiowanie_zps0c9c331f.jpg[/IMG][/URL] Znowu nalicytowałam obróżek :splat: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3558Kopiowanie_zpsd02f92dc.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3558Kopiowanie_zpsd02f92dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3566Kopiowanie_zpsab2ad501.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3566Kopiowanie_zpsab2ad501.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3567Kopiowanie_zpscf29dc66.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3567Kopiowanie_zpscf29dc66.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3573Kopiowanie_zps19b0ab42.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3573Kopiowanie_zps19b0ab42.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3576Kopiowanie_zpsb6e2f6de.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3576Kopiowanie_zpsb6e2f6de.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3544Kopiowanie_zpsa928003b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3544Kopiowanie_zpsa928003b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3545Kopiowanie_zps5d2e572d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3545Kopiowanie_zps5d2e572d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3549Kopiowanie_zps74c435e0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3549Kopiowanie_zps74c435e0.jpg[/IMG][/URL] No Czesc :D [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3554Kopiowanie_zpsa1a909ab.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3554Kopiowanie_zpsa1a909ab.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ah niedziele mamy ;) TZ narobił Fotecek :) Proszę;) Tj to akurat moje :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3530Kopiowanie_zpse44d6aa0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3530Kopiowanie_zpse44d6aa0.jpg[/IMG][/URL] Konik - Moje :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3533Kopiowanie_zps1fc4d6c3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3533Kopiowanie_zps1fc4d6c3.jpg[/IMG][/URL] Zdjecia robią więc sobie psozedł ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3534Kopiowanie_zps158d1928.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3534Kopiowanie_zps158d1928.jpg[/IMG][/URL] I TZta :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3537Kopiowanie_zps6e20991e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3537Kopiowanie_zps6e20991e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3539Kopiowanie_zps938edadd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3539Kopiowanie_zps938edadd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/27/DSC_3541Kopiowanie_zpsb6de8798.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3541Kopiowanie_zpsb6de8798.jpg[/IMG][/URL] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/jaaaaaaaaaaa/DSC_0687.jpg[/url] CUDNIE!!!!! [quote name='wilczy zew']Noo :-) jeszcze zeby tak na zewnatrz ONek a w srodku sznauc :loveu:[/QUOTE] No to masz na zewnatrz ONka... i Ci źle bo lnieje weź się zdecyduj... :roll: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']no wykastrowany to brokat, a wysterylizowana to inka :p to sunie weźmie sobie ulana wysterylizowaną... a jak zibi będzie zbyt namolny to ciach ciach i po sprawie :)[/QUOTE] no włąsnie a Ulana moze chciałaby wystawiac :lol: -
[quote name='wilczy zew']Ona ma geny ONka i linieje jak one. Nie moge grabkami bo boi sie i lecimi grzebieniem[/QUOTE] dacie radę :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']a co dwa sznupy pod dachem samiec i samica? my mamy się koffają :loveu: ale tak przyjaźnie a nie zboczenie :eviltong: tak serio to cudownie się dogadują i jeden broni drugiego. my może będziemy mieć coś małęgo i czarnego i suczynkę to wiesz... nic prostszego - mówisz - masz :lol:[/QUOTE] A czy któres nie jest wykastrowane? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
hm... mozna któregos wtedy pozbawić możliwości... Ja też jestem sama... ja TZ i dwa samce psie isama sobie to zrobiłam :lol: -
[quote name='ulana']Ale to jak - tak po prostu się wysuwa? Zawsze mi klarowano, że trzeba wyciągać i wykręcać jednocześnie...[/QUOTE] hm... ja p oprostu wysuwam... nie wiem czy dobrze ale wyłazi łatwo :lol: ja juz nie wiem jak sie powinn orobic czy kręcic w lewo czy w prawo czy co... czy wyrywać czy jak :niewiem:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']Masz dobra pamiec. No ona wlasnie linieje jak ONek.[/QUOTE] to widzisz... masz ONka i sznupa w jednym :iloveyou: -
Albo ogolić to tez nie ebdzie leciec;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']Wiecie mix a mix,to róznica. Na moje oko,to ona ma ONka w genach.[/QUOTE] OOOOOOOOOO a Ty lubisz ONki... a one też lnieja jak potepione :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Chyba raczej nie tym razem. Wzięłam poprzednio. Wygląda rzeczywiście na Zibim nieźle. :) Nie wiem czy coś wezmę tym razem, bo co mi się podoba to na dziewczynki. :) Pomyślę jeszcze.[/QUOTE] To weź też i dziewczynkę :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Marako,widocznie tak miało być,że India miała zostać w domku.:loveu:[/QUOTE] siłą wyższa :evil_lol: [quote name='ulana'] Matko, znowu taksówki. Ja się zupełnie spłuczę na tę komunikację. ;)[/QUOTE] heheh to tak jak ja... niby mi Tazz wyąłzi ale już policytowałam :splat: -
Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']gdzie bylo info o wynikach wystawy :mad:[/QUOTE] na FB :evil_lol: -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
jaki dziad tak sika? Bo jakoś sie zagubiłam.... Fajne zdjęcia;) Kolorowe takie;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A szczepiona jest? :razz: :calus:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
Super :) I widziałam z e wystawa fajnie poszła to juz gratuluję od razu ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi'] Trochę mnie ta bakteria zaskoczyła,bo tak naprawdę to ona zyje sobie w jelitkach.[/QUOTE] no i w jelitkach jest dobra... jak tylko wylezie poza albo na wierzch to już jest nie dobra :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)