Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='klaudusia0219']ona tylko młodzież edukuje :lol:[/QUOTE] Czasem niektóa młodziez jest oporna :roll:
  2. [quote name='Kama & Diana']hehe, a czy wspomniałam że ma to trwać od 45 min do 1h :D z cały czas otwartą buzią[/QUOTE] Nie przypominam sobie :razz:
  3. [quote name='malawaszka'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]zerduszko[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16812936#post16812936"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Znęcasz się nad kotem, nie pozwalasz zaspokoić naturalnych instynktów :lol: [/QUOTE]kurde niech się do myszy ogranicza :shock: już mi raz zarzygała dom po nażarciu się piór :mdleje: fuj fuj fuj[/QUOTE] I do tego każesz sie ograniczac;) Ale w sumie się nie dziwie;)
  4. Ooo grilla zazdroszczę;) Tez bym pojadła :) Zdjęcia super... i ile grzybów :o
  5. [quote name='ahedok'] umieją, umieją ;)[/QUOTE] Nie czepiaj się :lol:
  6. [quote name='Fides79']a i chciałam się pożalić, że od południa leje u nas deszcz, wieje bardzo zimny wiatr, a z deszczem co jakis czas pada też śnieg i sa ledwie 3 stopnie:angryy: brrrrr ja sie tak nie bawie :shake:[/QUOTE] ja w szczecinku zachmurzone i 5 stopni brrr
  7. [quote name='weszka']Totek czesze brodę ;) To taka ich zabawa. [/QUOTE] Przydałby mi się taki;) A o sniegu tez słyszłam :) MASAKRA!! A slimaki jak już pisałam na watku slimakowym- cudo!! Zazdroszczę ;)
  8. [url]http://img838.imageshack.us/img838/4401/dsc0194q.jpg[/url] czemu On Jej zatyka nocha?:lol:
  9. [quote name='ahedok']mi chodziło o rzekomy brak duszy u psa - czyli skoro pies nie miał duszy to wgl go nie było póki nie dostał ciała czyli nie mógł czekać w kolejce po wzrost/rozum [/QUOTE] Ja mam taki fajny cytat w podpisie z którym się zgadzam ;) Co do fot to niestety nie ma mnie w szczecinie ejstem u rodziny TZ ta w szczecinku:) nie ma okazj ido fot robienia jak narazie, pogoda brzydka, dzis jedziemy do znajomych to może cos porobię ale nie wiem jak bedzie;) Przedwczoraj bylimy nad ejziorem chwile ale nie wzielam aparatu pare zdjęc telefonem zrobiłam ale nie wzielam czytnika ze soba;)
  10. [quote name='Fides79']no i teraz może być tylko pokemonem albo pokemonokretem :lol:[/QUOTE] Hmmmm chyba pokemonem :) Bo najpierw buziaa pokemonowa a potem ogonek odpadł;) Wiec jak dla mnie pokemon;) Jakby najpierw odpadł ogonek to byłby kret :0 Ale tak jest pokemon;)
  11. Dropsik od doopy strony [url]http://img593.imageshack.us/img593/6500/dsc0005cz.jpg[/url] całkiem ładnie wygląda :D
  12. [quote name='eria']tak, statywik i samowyzwalacz :)[/QUOTE] Ynteligentny, że sam takie ładne zdjęcia robi:)
  13. Rozmowa genialna :) Tak ładnie się uśmiechałaś :)
  14. [quote name='Kama & Diana'][B](dokładnie nie wiem co to ma być, ale wiem że koniec:multi:).[/B] Nie polecam wcześniej czytania w internecie bo podsumowując więcej to strachu niż bólu. A czemu Tobie wyrywała ten rdzeń:shake:? Mnie takiego czegoś nie robiła[/QUOTE] Hyhyhy Ta częśc m isię bardzo podoba :lol: [quote name='Kama & Diana'][B].[/B] Nie polecam wcześniej czytania w internecie bo podsumowując więcej to strachu niż bólu. [/QUOTE] A no mówiłam, że straszą ;)
  15. [quote name='eria'] wystarczy na dziś :)[/QUOTE] Ale jak to wystarczy??? [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0131.jpg[/url] to super z Foxia :) [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0145.jpg[/url] Zdjęcie robił wyzwalacz? [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0137-1.jpg[/url] ahhhh
  16. No i pokemonoszczur został bez ogona:) I co teraz?:)
  17. No wiecie w sumie Każdy żywy organizm jest dziełem Boga :razz:
  18. [url]http://img12.imageshack.us/img12/2326/dsc01324vu.jpg[/url] alez podobny do tej mojej wydry wodnej :lol:
  19. [QUOTE]Profesjonalną miarkę do mierzenia psów;-)[/QUOTE] Dziękuję za odpowiedź :) Ja się normalnie dokształcam tutaj u Ciebie;)
  20. [quote name='klaudusia0219']bo miałam PKP tylko w jedną strone, a do PKS w ten upał 3h trochę nie bardzo :([/QUOTE] No tak :) (znaków za małO:))
  21. I ja jestem, dzięn dobry, jak zwykle spóźniona "mdleje" ale jestem :) I sama znalazłam :) [url]http://i55.tinypic.com/a08kth.jpg[/url] Ale cudo:)
  22. Alez fajne krople;) Sliczne kolory ;)
  23. Ooooo [url]http://i52.tinypic.com/15f0vaa.jpg[/url] a co ta Pani ma w ręce?:)
  24. [URL]http://images8.fotosik.pl/1811/6e4979de70bb6096med.jpg[/URL] hyhy wyglada jakby miała grzywkę na krzyż :) [URL]http://images8.fotosik.pl/1811/adb1c59110c928cdmed.jpg[/URL] ale fajne :loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/1811/57fb5946f5d764f0med.jpg[/URL] :iloveyou::)
×
×
  • Create New...