-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Ta Necha to co za jedna?[/QUOTE] Necha to mix sznupa średniego :) Starsza wiekowa babcia;) -
[quote name='wilczy zew']Takie kolory widać z bliska,NIE MA SZARYCH ptaków.[/QUOTE] Gołebie sa szare :lol: Ale nie bede sie kłócić;) EDIT: Dodam, szare jak dla mnie;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Tazzio memła: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1391.jpg[/IMG] A Necha lezy: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1393.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1395.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1396.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1397.jpg[/IMG] Koniec;) I ide myć okna :angryy::angryy: [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1387.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1386.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1388.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1389.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1390.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Iii cała seria z patyczkiem :razz: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1381.jpg[/IMG] Patyczek wygląda jak marchewka :lol: Patyczek z wrazenia wypadł: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1382.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1383.jpg[/IMG] Iii już go ma w pychu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1384.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1385.jpg[/IMG] CDN [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I zapraszam na sprawozdanie z dzisiejszego wybiegu :) [CENTER]Nowy kolega: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1376.jpg[/IMG] Okazał się mało ciekawy :D [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1377.jpg[/IMG] A Necha cos ode mnie chciała :evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1375.jpg[/IMG] Tazzman wypatruje zagrożenie: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1374.jpg[/IMG] Iiii dopiera sie do patyczka :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1379.jpg[/IMG] CDN [/CENTER] -
[quote name='eria']należy się raczej cieszyć,że w szale nie było żadnych ofiar śmiertelnych hahahaha[/QUOTE] z całą stanowczością stwoerdzam, ze do tego można przywyknąć :)
-
[quote name='wilczy zew']Tak mocno są wybarwione tylko w okresie godowym(wiosna).[/QUOTE] Ciii :) Nie psuj :) [quote name='Tekla64']i tak rozspiewane na rozne tony i melodie[/QUOTE] Ja się tam na ptakach nie znam:) Ale one mi się zawsze szare wydawał ya tutaj takie piekne;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']no ale to fakt, że w pierwszym momencie taki troszke szok się przeżywa ;) człowiek się przyzwyczaja, a tu nagle zmiany, zmiany... i trzeba przywykać, a jak już się przywyknie, to pewnie znowu i tak zmienicie...[/QUOTE] Ja jakos do tych zmian łatwo się przzwyczajam;) [quote name='ahedok']sama się zastanawiam, czy by sobie nowego nie załatwić, bo co Irys ma być gorszy? :D[/QUOTE] Irys ma bardzo ładny baner i av:) -
[url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/kwiecien/P4293470.jpg[/url] ależ wykrok :lol: Piekny Ci wyrósł;)
-
[url]http://img26.imageshack.us/img26/3280/dsc8474s.jpg[/url] jakie kolory :o nie wiedziałam, ze one tkie piekne kolory maja :o
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']mania jakowas czy cus?! i znowu sie musze na nowo przyzwyczajac ale fajnie sie podziwia[/QUOTE] No zapoczatkowała Eria :lol: a potem poszło lawinowo :lol: -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
Dziękuje ;) Ty równiez baw sie dobrze;) I duzo fot rób ;) I pogody życze;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Jestem, zeby nie było, ze nie odwiedzam;-):hand: Śliczny banerek i avek:loveu:[/QUOTE] Heheh dzieki;) [quote name='FredziaFredzia']Saththa, wystawa jest 18-19 czerwca. ;)[/QUOTE] No to bede ale późno bo mam egzaminy:( [quote name='weszka']To jeszcze ja napiszę - śliczny nowy image banerkowo-avkowy :) (nie tylko zresztą twój - widzę więcej nowych)[/QUOTE] Ano sie wysyp banerków zrobił;) -
OOo jak milo sie czyta, ze ktos ma tak samo jak jak :lol:
-
Mi też sie bardzo podoba;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Poniekąd :smokin: Szyfrujecie, choćbyśmy napadały na bank :D Nawet ja do końca nie wiem o co chodzi :hmmmm: Gadać mi tu co mam dziełać :eviltong:[/QUOTE] Jak na bank to i ja pomogę :) wiecej uniesiemy :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']a to jeziorko to w Szczecinie ? :)[/QUOTE] Tak :) Klaudia masz niepodlinkowany baner;) -
Mój Tami mnie zawsze zdradzał przed mamą... z żarciem oczywiście. Jak nie jadłam kanapek w szkole to zazwyczaj również zapominałam je wyciagnac z plecaka... Plecak mógł leżec pare godzin ztymi kanapkami... ale jak wchodziła do do mu moja mam i szła do szafy w moim pokoju to Tam z całą moca atakował mój plecak :) Mama wiedziała, ze nie zjadałam- kabel jeden no...:) A kiedys wlazł mi w biurko bo czekoladę tam schowałam... i pokazał mamie :lol:
-
Ale śliczne każde jedno Felutkowe zdjęcie :) I widze nowy avek:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']jo z woda i wariatami trza mocno uwazac Baton ten moj reproduktor jamniczy byl wariatem wodnym i kazdy badyl musial wyciagnac ale kiedys sie nacial na kawalek konara z zatopionego drzewa i musialam po niego wejsc do wody bo mimo ze juz opadl z sil calkiem i juz pare razy byl szedl pod wode to mimo wszystko walczyl dalej coby go na brzeg wytachac a zamiast tego to jego wytachalam zmordowanego i na w pol utopionego a jego mamuska kiedys zima poplynela hen za horyzont za kaczka ktora nie odleciala ino odplywala se przed nia, cala dlugosc mola w Redlowie i juz jej widac nie bylo a sznsy na uratowanie zadnej bo za daleko byla i w morzu wiec zgnebieni schodzilismy z mola strasznie i jeszcze stalismy na brzegu nie mogac odejsc a ona se zplaza do nas z innej strony zmachana do granic przytruchtala[/QUOTE] No są takie przypadki... mi się nigdy jeszcze takie nie wydarzyło Tami nie lubił wody (bo gryzła i parzyła:lol:) Ale z tym to nic nie wiadomo :shake: [quote name='deer_1987']tez zwrocilam uwage na bardzo fajny baner :)[/QUOTE] :) [quote name='Marta_Ares']ale szalenstwa w wodzie :D piekne to jezioro :loveu: :loveu::loveu:[/QUOTE] Ano piękne;) -
[quote name='Tekla64']Indianski owczarek chodzil modzil az wydumal: wlazl do kurnika i zezarl 8jajkow zostawionych do wysiedzenia!!! ale wcale go tam nie bylo!! wcale dziura dla kur sie tam nie wdarl!!! wcale nie grzebal w kurzych gniazdach!!! to w ogole wcale nie on![/QUOTE] No to skoro nie on to czemusz go podejrzewasz?:evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/1782/807e8499d002553fmed.jpg[/url] :iloveyou:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ares ma mine jakby chciał miotować:D [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/_DSC3379.jpg[/url]