Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Wiecie jak tak czytam to ja się bardzo ciesze jak widze takie słowa: [QUOTE]dzis uwazam ze zycie zaczyna sie po 40tce hihihi[/QUOTE] u jambi pojawiło się chyba, ze po 30 ;) Ja sobie nie wyobrażam, zero zabawy w przyszłości. Bo co? 30/40 lat to co? starość i do grobu? Nie. Życie dalej trwa moze nie ma codziennie szaleńczych imprez ale mimo wszystko żyje się dalej, żyje się dobrze i ogólnie jakoś mnie tak uszczęśliwiłaś, ze mi słów brak :lol: A co do starszych osób opalających się. Skoro wolno 20 latce czy latkowi to dlaczego oni nie mogą? Okay moze figura już nie ta... ale nalezy zauważyc jakie te osoby mają dystans do siebie, ze potrafią się rozebrać publicznie. Moja ś.p babcia kochana nawet na plazy w spodenkach i podkoszulku;) Moze widok roznegliżowanego 70 letniego ciała nie nalezy do przyjemnych ale ale... żyjmy i dajmy żyć innym. Tak się gada o Mocherowych babciach co w kościołach całe dnie- źle.. a jak się znajdzie wyluzowana Babcia... tez źle :) jak już zostało powiedziane... odwróćmy wzrok ityle;) Teklo Donie cieczka się zbliża?
  2. Ja jak zostawiałam reklamówki, papierki czy coś takiego to był koniec świata... podłogi widac nie było. Tazz ma dostęp tylko do kuchni i do schodów z kawałkiem podłogi u szczytu. Drzwi od pokoji pozamykane :lol: Chociaż za pierwszym razem jak go zostawiłam to drzwi nie były na klucz zamkniete i ten sobie wszedł na łóżku wlazł i na jasnym kocu sobie jadł kośc grediensa czy jak to tam się zwie taką brązową... Jak wróciłam do domu i zobaczyłam krwiste plamy na kocu to miałam zawał, Tazz też zresztą bo się rzuciłam aby go zobaczyc, bo w końcu KREWcoś się stało... po chwili dopiero doszło do mnie, że to kość :lol: Ale zawała miałam;) Do dziś się mu zdarzy coś tam zeżrec i totalnie nie wiem od czego to zalezy... Ostatnio ja wyszłam pierwsza i TZ zostawiłam naszykowane żarcie dla psa i kośc i smaki na stole i powiedziałam mu (TZtowi) aby dał psu i żarcie i smaki z kością, po czym wyszłam- czekałam na TZta na dole. Po powrocie po po prawie 6h do domu... okazało się, ze Tazzio dostał jeść... a kosc i smaki leżą na stole dalej... I byłam bardzo zdwiniona, że Tazzio sobie sam nie wziął :lol: No to się rozpisałam przepraszam :oops:
  3. Zmiana niesamowita szybka transformacja normalnie. Alez ona urocza :loveu:
  4. Łooo 20 zł za taka zabwkę :o o kurczę trochu dużo rzeczywiście zwarzywszy na trwałość... Ale Felutek pewnie nie narzekał :lol: Bardzo ciekawa jakie będzie Wasze nowe ubranko :lol:
  5. Ahhh i kolorowa przygoda i piesy i tarzanko i Gustaw... Ale ja się pytam gdzie zielona kokardka?:lol:
  6. [url]http://img696.imageshack.us/img696/7222/dsc0011quh.jpg[/url] to zdjęcie jest genialne on normalnie mówi" taka jestem zaje****a ":lol:
  7. [QUOTE]weszka [INDENT] Dumny i mokry Tazzio bardzo słodki :smile: [/INDENT] [/QUOTE] Woda to jego zywioł na moje nieszczęście :mad::mad::evil_lol: [QUOTE]deer_1987 [INDENT] [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1357.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/...r/DSCN1357.jpg[/URL] Bardzo fajna kuzynka :smile: [/INDENT] [/QUOTE] Dzięki :) [QUOTE]jambi [INDENT] a Tazzio widze do wody puszczony przy użyciu linki asekuracyjnej ;) [/INDENT] [/QUOTE] Nie miałam wyjścia. Tam się za metr robi bardzo głęboko a ta cholera z wody nie wyjdzie dopuki mu się nie zbudzi... a poza tym ja m ujeszcze nie ufam tj w jego umiejetnosci pływackie i wolałam nie ryzykowac ;) [QUOTE]Tekla64 jaaa ale ona ma jednak dzika radoche z wody!!!! to powinien byc wodolaz! moze ci sie ino deczko pomemlalo z rasami co? [/QUOTE] Mi się nie pokiełbasiło :evil_lol: To jemu się pomyliło :shake: Ale brat jego ma tak samo :evil_lol::evil_lol: [QUOTE]Tekla64 puszcza bukowa w ogole jest cudna cala ze wszytskimi jeziorkami!!! niesamowity nastroj o kazdej porze roku piekny spacer a piesy szczesliwe bo mialy fajny czas [/QUOTE] A tak to świeta racja :) [QUOTE]klaudusia0219 [INDENT] hihihi Tazzman :loveu: on się taki długiii wydaje :-o już mu broda porządna rośnie :iloveyou: [/INDENT] [/QUOTE] Bo on jest długi :lol: to mix wodołaza z jamnikiem :lol: A broda coraz dłuższa;) [QUOTE]ahedok [INDENT] śliczny Tazzman, ale jakiś chudziutki jak dla mnie ;-) [/INDENT] [/QUOTE] Dla mnie też chudy ale P. Doc mówi, ze jest ok. :cool3:
  8. I ja czekam;)
  9. [quote name='malawaszka']to już wolę temat o kupach :D aaa muszę iść do lekarza - mam zapalenie pęcherza :cry: dopiero wyleczyłam Fifkę z tegoż a tu trach i ja :shock: jesteśmy jak jeden organizm :mdleje: a miałam jechać teraz po sznupcię ale nie zdażyłabym do lekarza więc pojadę później :cry:[/QUOTE] łoj to współczuję!
  10. No ja niesttey nie pomoge w tym kłopocie. Jedyne co m iprzychodzi do głowy to wymęczenie zwierza no ale piszesz, że wymęczony... To ja nie wiem. Wiem natomiast, ze Tazz po 2h wybiegu połaczonego ze szkoleniem i troszku agility czy aportu nie ma już siły kopać i rozwalać. Natomiast jak siedze znim na wybiegu i on pozostawiony "sam sobie" w sensie, ze nie chcem od niego siad czy leżec czy tez równaj ani aport ani przeszkody to kopie jak szalony... Nie wiem może jakies ogrodzenie czy cos:niewiem: w każdym razie nie smutaj sie już bo to i tak już nic na dobra sprawe nie zmieni...
  11. [quote name='Fides79']no jezioro robi fantastyczne wrażenie, szczególnie w piękny i sloneczny dzień ja tam trafiłam jak były jakies krwiożercze chmary komarów, brrrr ale i tak było super, obleźliśmy całe dookoła :)[/QUOTE] Komarów nie zauwazyłam, kleszczy tez nikt nie złapał :) [quote name='wilczy zew']Lubię głupoty Tazzia :loveu: Tak myślę i myślę nad spokrewnieniem sznauca z łajką :mdrmed: Dlaczego tak mało łajki :shake:[/QUOTE] Spokrewnienie sa bardzo prosto:) To pies mojej cioci i wujka czyli kuzynka :lol: A tak jej mało bo ona nie szła ze mną bo my na tym spacerze się strasznie rozwlekliśmy w pewnej chwili ja z Tazzem mieliśmy prawie 200 m przewagi nad pozostałymi a Ksara szła z tyłu i stąd jej tak mało;) Mam bardzo ładne zdjecie znad ejziora z kuzynem, ksara i kuzynką tylko musze buzie im zamazac :lol: EDIT:) Zdjęcie autorstwa Wujka mego;) genialnie oddaje kolor wody :loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/zamaz.jpg[/IMG]
  12. No urokliwe jezioro bardzo jest;) A on zazwyczaj na leżaco pije :lol:
  13. [CENTER]No i jak widac jeziorko to musi byc również Tazzio... W wodzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1369.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1368.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1367.jpg[/IMG] I Tazzio dumny i mokry :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/IMG_1694.jpg[/IMG] KONIEC :cool3: [/CENTER]
  14. [CENTER]Sie poplatał przy nawrocie :lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1327.jpg[/IMG] Jeziorko Szmaragdowe... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1341.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1357.jpg[/IMG] Iiii Tazzio pijący wodę ;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/IMG_1663.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. [CENTER]Biegne... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1304.jpg[/IMG] Kuzynka czekaj :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1305.jpg[/IMG] Aaaa biegne :multi::multi: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1309.jpg[/IMG] mmmmm liście ahhhh :loveu::loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1315.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1319.jpg[/IMG] CDN [/CENTER]
  16. Uffff... jeszzce photobucket problemy mi stwarzał ehh :angryy: Ale już zdjęcia są i oto prezentuję Tazzmana w Puszczy Bukowej razem ze swoją stateczna kuzynką Ksarą Łajką syberyjską lat 11 :) W tle czasem kręci się moja rodzina ale to nic ;) Czasem tez z racji mojego braku wprawy i braku statyczności u Tazza jest on troszku opitolony z którejs strony :eviltong: [CENTER]I Już nie gadam zapraszam;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1288.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1292.jpg[/IMG] Ksarka :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1284.jpg[/IMG] Widoczek :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1297.jpg[/IMG] Coś tu było....:cool3::cool3::cool3: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/swietaspacer/DSCN1302.jpg[/IMG] CDN [/CENTER]
  17. [quote name='deer_1987']Jutro czyli w czwartek? :razz: bo post pisalas juz dzisiaj[/QUOTE] dzisiaj;) [quote name='zerduszko']Też cierpisz na tą przypadłość? :D Ja to nie dość, że wszystko gubię, to znajduję zawsze nie to czego szukam ;) Dobrze, że burki się same pilnują ;)[/QUOTE] Ano cierpie :lol: Jak widac powyżej :razz: [quote name='jambi']zgubiłam Umowe z Aster na internet ... czego mam szukac żeby ją znaleźć??? kurde, potrzebuje jej...[/QUOTE] Proponuje poszukac innej umowy :) [quote name='eria']Sandra, po prostu powinnaś mieć większy aparat, ja mojej 2 kilowej cegły nie jestem w stanie posiać nigdzie hihihih zawsze jest na widoku :D[/QUOTE] Ty wiesz, ze to może być to :lol:
  18. :multi::multi::multi: znalazłam :multi: w torebce był :roll: nie wiem jakim cudem ale był;) A znalazłam go szukając telefonu hyh :cool3: jutro dodam zdjęcia :)
  19. [quote name='malawaszka']szukaj szukaj bo to byłaby straszliwa strata dla ludzkości :shake:[/QUOTE] Znalazłam pokrowiec... ale aparatu ani sladu, kurde :(
  20. [quote name='klaudusia0219']przynajmniej widział, że się nie obijałaś :cool3:[/QUOTE] Ano :D [quote name='eria'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01008.jpg[/url] hahaha Tazz wyszedł conajmniej jak mrówkojad hihihih :D[/QUOTE] mrówkojad? :mdleje: :lol: Kurcze nie mogę znaleźć aparatu... :( nie mam pojecia gdzie go walnełam :(
  21. [quote name='ahedok']banerek :loveu:[/QUOTE] ahhh banerek śliczności ;) Ty Eria to masz talentów wiele :loveu: Kurcze chyba sobie zamówie nowy :evil_lol:
  22. Alez macie nowy ładny banerek :) (ten świateczny tez widziałam :))
  23. Nooo genialna :loveu: [url]http://i52.tinypic.com/2nrof3d.jpg[/url] i zadziorna :evil_lol:
  24. [quote name='ahedok']u nas też kleszcze straszne :mad: a czym suczydła są pokropione? bo nie chcę na małym eksperymentować, a kleszczy to ma kilka dziennie :angryy: czekamy w napięciu na wyniki, nie ma nic słodszego od sznaucerowych szczeniorków :loveu: [SIZE=1]pogadam z rodzicami, może jednak się zgodzą na drugiego psa ...[/SIZE][/QUOTE] My jeszcze w tym roku nie złapalismy. W zeszłym roku w całym sezonie tylko 2 miał wczepione wyschnięte hmm
  25. [quote name='deer_1987'][url]http://www.dogomania.pl/threads/191979-Kud%C5%82ata-(b%C4%85d%C5%BA-nie)-Czarna-cholera-moja-Tazzman?p=16769136&viewfull=1#post16769136[/url] To idz myc :razz: albo powiedz Tz ze tak sie stalo i juz :D[/QUOTE] Umyłam :cool: wszak nie zdarzyłam i TZ wszedł w środku mycia ale cicho :lol:
×
×
  • Create New...