-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='eria']No dobra czas znowu Was pomolestować jakimś robactwem i uciekam do pracki :) [/QUOTE] To Twe robactwo jest iście fascynujące w takim wydaniu :loveu:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']Chyba już drugi raz jakoś mi umknęło,że Ty koleżanka po fachu :)[/QUOTE] jeszcze po fachu to daleka droga ale małymi kroczkami kroczę w Twą stronę;) -
[url]http://i51.tinypic.com/2jac4mo.jpg[/url] kurcze na czym jest ta gasieniczka? bo wyglada jakby wisiała:)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']Co to za praktyki bo ja czegoś nie kumam hihih ?? Ooo przy ptasiej operacji to jeszcze nie byłam . I całe szczęście ![/QUOTE] Technika weterynaria robię. I to praktyki z tego zakresu ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']No no no, jaka laska na tej hulajce:loveu: [COLOR=navy][B]:oops:[/B][/COLOR] Skrzydło będzie mi się śniło w nocy jako najgorszy koszmar:nerwy: Tyle potfffffffornych piór na nim:nerwy::eek2::scared: [COLOR=navy][B]Oj przepraszam nie pomyslałam aby ostrzec :lol:[/B][/COLOR] Rogów takich wielkich nie chciałabym miec doprawionych:roflt: [COLOR=navy][B]No ja też nie :lol:[/B][/COLOR] A pan lama nie opluł Cię?:hmmmm:[/QUOTE] Nie opluł ale się tego obawiałam, że jak mu strzele lampą po oczach to mnie opluje :evil_lol: -
[url]http://imageshack.us/m/705/6674/dscn2261un.jpg[/url] ekhem w oczach mi faluje?:) [url]http://imageshack.us/m/59/6136/dscn2338a.jpg[/url] ale kolory :loveu: [url]http://imageshack.us/m/825/5568/dscn2243.jpg[/url] ooooo :o [url]http://imageshack.us/m/101/4629/dscn2228t.jpg[/url] super udane!
-
Oooo kurcze :o ale mi umkneła fota dziś jak byłam... [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/039.jpg[/url] i klekajcie narody kurde blaszka! :modla:
-
[quote name='klaudusia0219']ale kto powiedział, że nie przyjade tam niegdy ? :diabloti: prawdopodobnie na kolejne trymowanie pojadę już tam tylko to pierwsze tutaj, bo mały już zaroślak, a żeby umówić się tak żeby nam pasowało to trudno, a pozatym kilka km jest :)[/QUOTE] Heh ale ja myslałam, ze to będzie tak "już" :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka'] [B]Amputowane skrzydło dość makabryczne[/B] :roll:, za to Tazzio jak zwykle słodki :loveu:[/QUOTE] Skrzydło amputowane w warunkach ekstramalnych, lekarz wet nie był przygotowany na takie atrakcje, myslelismy, że nie przeżyje ale dała rade noc przetrwała wiec już powinno być dobrze;) A w kwesti Tazzmana to miały być dziś wybiegowe zdjęcia ale w szczecinie pada niesttey a Tazz wczoraj zakropiony był został wiec niesttey z wybiegu nici:( -
[QUOTE][COLOR=blue][B]w sumie się nie dziwię :evil_lol: ale jak możesz przeczytać dalej, ten guz tez raczej nie taki straszny ;-) za 2 miesiące robimy kontrolne USG [/B][/COLOR]:smile:[/QUOTE] mogłam i przeczytałam dlatego: [QUOTE]ARON!! Strasznie się cieszę, [/QUOTE] :)
-
Łooo to jednak nie poznam Sharkiego :(
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1868/51d9c99c4b8e216e.jpg[/url] te czarno białe to jak pingwiny :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']no no jaka z Ciebie super laska na tej hulajnodze, TZ wiedział, ze się tak bedziesz prezentowac? [COLOR=navy][B]Nie :D nie wiedział ale się dowiedział jak dostał zdjęcie :lol:[/B][/COLOR] [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01071.jpg[/url] no nie wiem czy bym sie tak cieszyła z rogów i to taaaakiiiiich wiiiieeelllkiiiiiich :roll: [COLOR=navy][B]Heheh to zasługa piwa :lol:ten usmiech [/B][/COLOR] [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01063.jpg[/url] aaa fuuj, trzeba bylo oskubac i na rosół :cool3: [COLOR=navy][B] Tam za duzo miesa nie było sama skora, pióra i kości połamane[/B][/COLOR] [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01031.jpg[/url] no minę ma rzeczywiście mocno nadąsaną :evil_lol: Hehehh no troszku :lol:[/QUOTE] No nadąsany był troszku ;) Najlepszy był jak wróciłam w nocy piatek/sobota kolo 2 i ten się troszku pocieszył dał pogłaskać i poszedł sobie. To ja ide do niego i chcem pogłaskac przytulic a ten głowa w drugą stronę i obrazony :lol: ale jak wróciłam wczoraj to już się cieszył chyba doszedł do wniosku, ze jak znowu się obrazi to znowu pojadę :evil_lol: -
"robale" jak nie robale, przepiekne sa jak są sfotografowane;) I widac wszystko;) Jurajskie foty super, foxi i Figa jak zwykle i wogule jest jak zwykle;) Pięknie;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Mieliśmy mała operację... Amputowaliśmy gęsi skrzydło bo durna sobie złamała :shake: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01064.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01063.jpg[/IMG] I na koniec obrażony Tazzio bom go zostawiła... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01031.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Praktyki: Pan Lam nie lubił zdjęć: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01076.jpg[/IMG] Ale udało mi się :multi: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01077.jpg[/IMG] Daniele [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01079.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01078.jpg[/IMG] A ponieważ z kim przystajesz takim się stajesz: W nocy coś mi wyrosło... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01071.jpg[/IMG] (hyhy ) [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Hmmm parę zdjęć: [CENTER] W pracy na hulajnodze;) Zła jakość ale trudno nie mam innego [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01049.jpg[/IMG] Tazzio sprzed dwóch tygodni prawie brodzący w wodzie;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01035.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01034.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01032.jpg[/IMG] I biegający po trawce;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01036.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[url]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/225562_208889502477203_100000684636044_622480_5803785_n.jpg[/url] :)
-
[url]http://img41.imageshack.us/img41/9748/dsc0204hc.jpg[/url] :iloveyou: ale śliczna :) [quote name='malawaszka'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]eria[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16889825#post16889825"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] zakochałam się :-( weź mi Waszka powiedz ,że nie mogę i koniec, że pracuję 9 godzin........ [/QUOTE] :lol: co ja Ci będę mówić ;) większość ludzi pracuje 9 godzin ;)[/QUOTE] Właśnie właśnie :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']no toś zaszalała:-o[/QUOTE] Heh szkoda, ze mi sie to tak wszystki w jednym czasie zrobiło bo teraz ledwo zyje heh [quote name='deer_1987']Oj no to rzeczywiscie duzo roboty mialas![/QUOTE] w sumie robota jak robota tylko ta hulajnoga mnie dobiła heh, tj moje prawe kolano:( [quote name='Tekla64']a zdjecia z tygo rekalmowania i tyj hulajnogi beda???? czekamy na zdjecia stesknionego Tazza[/QUOTE] Hmmm mam zdjęcie na hulajnodze, chcecie? Tazza mam może 2/3 zdjęcia gdzieś ale wstawie. Dzis na wybieg pójdziemy to jak ładnie bedzie to zdjęci porobię;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img696.imageshack.us/img696/4086/dsc0259gp.jpg[/url] cudowność czarna olbrzymka piekna :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Gratulujemy Furli;)
-
to ja pogratuluję potwierdzonych maluchów :) i zmykne lulu ;)
-
jestem, przeczytałam. zdjecia super ;) Bardzo mi się podobały;) Tarzanko jest super;) Dobranoc;)
- 21590 replies