-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa przegapili my urodziny Aresa :oops: Wybaczycie? Milan puszysty, Mayka mokra Ares jak zwykle super lew z piękna niebieska obroża!! a Maylo hoho ;) EDIT A i Tys mokra, nie zamarzłaś? Woda pewnie lodowata jeszcze;) -
Teo rozpuszczony w DT, ma DS... bądź grzeczny łobuzie!!!
Saththa replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Weźcie mi nawet nie gadajcie o kleszczorach, dziś wyciągnęłam z Teo 3, a z Lizki dwa kleszcze! Opite! Oboje są zakropieni, Liz ma do tego obrożę. W tamtym roku Lizka miała jednego kleszcza na cały sezon... Teo był dziś z nami na treningu, ale darł ryjka :lol: Poćwiczył trochę nie bycie w centrum uwagi ;) A bazarek na odjajuszkowanie robię i robię.... [B] Kota ma mieć dom w piątek, trzymać! Ale nie tak jak wtedy :lol:[/B][/QUOTE] 3mam, pluje i pukam!! :kciuki: tfu tfu, puk puk! O! -
Teo rozpuszczony w DT, ma DS... bądź grzeczny łobuzie!!!
Saththa replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']byłam dziś u lekarza - wydłubał mi resztkę igłą z tłustego brzuszysk :oops: masakra brrr i kazał obserwować a sama nie mogłam - bo o ile z psów wyjmuję bez mrugnięcia okiem, to w mojej własnej skórze taki obcy wywołał jakies dziwne odczucia i nie mogłam sama i już no... nienawidzę tego dziadostwa! aaaa[/QUOTE] moja ciocia x lat temu wydłubywała głowę. Wydłubała ale dziura w nodze szeroka na 1 cm i głeboka dość. Nie chciała się goić... wiec to może i lepiej, ze lekarz wydłubał;) -
Oooo widz ę znajome twarze :)
-
[url]http://imageshack.us/m/51/2668/dscn2862a.jpg[/url] Mamusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale zobaaaaaaaa :lol: Genialne :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[COLOR=indigo][B]Zapraszam na bazarek na sznupki Malawaszkowe, mój pierwszy ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208009-Kosmetyki-DVD-kakao-i-karma-na-sznupki-do-26.5.11-do-24.00[/URL][/B][/COLOR] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[COLOR=indigo][B]Zapraszam na bazarek na sznupki Malawaszkowe, mój pierwszy ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208009-Kosmetyki-DVD-kakao-i-karma-na-sznupki-do-26.5.11-do-24.00[/URL][/B][/COLOR] -
[quote name='papillonek'][URL]http://imageshack.us/m/18/9793/dscn2704z.jpg[/URL] Fajnie Wam pewnie mieszkać sobie nad morzem :cool: Felek lubi pływać???[/QUOTE] Hmmm z tego co się orientuję to nad morzem sa na urlopie a nie na stałe ;)
-
Byłam poczytałam zdjęcia pooglądała i pisze, że byłam tylko się nie odzywałam wczesniej :)
-
[url]http://imageshack.us/m/18/9793/dscn2704z.jpg[/url] ale kolory :mdleje: [url]http://imageshack.us/m/842/2930/dscn2790n.jpg[/url] hmmm?:) [url]http://imageshack.us/m/263/7603/dscn2701x.jpg[/url] :loveu:
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
A to remontu współczuje a efektu koncowego zazdroszczę :) -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
Ja wogóle banerków robić nie umiem :( Tak przyszłam do Was na zdjęcia ale zdjęć ni ma :( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Fajna foto-story :)[/QUOTE] Dziękujemy ;) [quote name='zuzolandia'][I][B]Ooooooooooooooooooooo rogiiii imponującee....wspólczuwam tym którzy takowe mają i w dRZwiach sie nie mieszczą hihihihih Chciałam dodac że laseczka z Ciebie mniamuśna ...;-) Taziooo urokliwy jak zawszeee .mizianko dla Niego! Pozdrowionka!! [/B][/I][/QUOTE] Dziękujemy, przekazane głaski;) Pozdrawiamy również;) A rogi jeszcze do 3 maja nalezały do 4 letniego Daniela :evil_lol: [quote name='eria']Trawka pychaaaa !! Foksia też ma teraz trawkową fazę :) Skoro Tazio miał być koniem, to Foksia miała być kozą hihih[/QUOTE] e tam czemu koza od razu?:) -
[quote name='Fides79']h[B]a a rybki nie sa az tak zajmujące :p[/B] ciekawa jestem swoją droga, jak masz zamiar "ukryc" nowego domownika ?:cool3:[/QUOTE] w moim przypadku były;) postanowiłam się w 1000% skupic na Tazzie ;) jako młodzik był totalnie zajmujący a kolezanka miała kupić rybki a po co skoro u mnie rybki były zamiennikiem dla psa;) i już nie cieszyły oka bo oko było na Futrze :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Mniam mniam Trawka :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1444.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1445.jpg[/IMG] Hmmmm ale czemu ja właściwie jem trawę... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1447.jpg[/IMG] Hmmm a czy to ważne....?:diabloti: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1446.jpg[/IMG] A pewno, że nie... :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1448.jpg[/IMG] ;) Koniec :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Idę tworzyć bazarek 3majcie kciuki:) [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Skoro umorusana broda i umorusane me spodnie... Pozowanie zaliczone... No to czas na popasienie się... Bo nie wiem czy wiecie ale Tazzio miał być Koniem... :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1439.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1440.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1441.jpg[/IMG] Chwilowa zaduma... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1442.jpg[/IMG] Smacznego ;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1443.jpg[/IMG] CDN [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Skoro już Broda została obowiązkowo umorusana... Trzeba było ją położyć u Pańci na kolankach :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1434.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1436.jpg[/IMG] trochę pozowania ;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1437.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1438.jpg[/IMG] A skoro jestesmy przy pozowaniu To Neska bardzo lubi pozować :razz: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1426.jpg[/IMG] CDN [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Dawno nie było porządnej zdjęciowej fotorelacji. Dziś cały dzień padało ale popołudniu zaprzestało wiec poszlismy na wybieg z Tazziem :) [CENTER]Z tej całej radości wybiegowej, Tazzio mi się prześwietlił(?):) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1427.jpg[/IMG] Ale tylko raz;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1429.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1428.jpg[/IMG] I zajął się jakże pasjonującym kopaniem :cool3: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1430.jpg[/IMG] Pyszczakiem :lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/maj11/DSCN1432.jpg[/IMG] CDN [/CENTER] -
Kurcze a wiecie,ze ja jak wziełam Tazza to po dwóch tygodniach oddałam moje rybki;) Do koleżanki do wielkiego akwa:) A Wy sobie dokładacie obowiązków:lol:
-
[quote name='Doginka']Jak się dobrze przypatrzysz, to zobaczysz taką cieniutką niteczkę przy pysiu glizdorka;-)[/QUOTE] Haaa widzę :lol: ale musiałam wyczyścić kawałek ekranu bo wczesniej myslałam, ze to hmmm brudne... :)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16896747#post16896747"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [URL]http://i51.tinypic.com/2jac4mo.jpg[/URL] kurcze na czym jest ta gasieniczka? bo wyglada jakby wisiała:smile: [/QUOTE] Bo wisi;-) [/QUOTE] w próżni?:)
- 21590 replies
-
:mdleje::modla: kurcze gdyby nie to, że mam Tazza na pulpicie to prosiłabym Cię o pełnowymiarowe wersje zdjęć z dwóch 1 postów :)