Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Jak dla mnie pomarańczowy. Chcoaiz czerwonym jest ładnie wyróżnione imie Lotosa ale jakoś mi tak wali po oczach;)
  2. [url]http://i52.tinypic.com/28lz1id.jpg[/url] ale super :iloveyou: To jest dopiero FUTRO :D
  3. [quote name='Tekla64'] Sandra no na dole ten najwiekszy krzak [ nim przyszla Dona byl rowny okragly ino ona na takie *******y jak krzaki nie uwaza i jedna spora galaz zlamala wiec deczko zdeformowany jest teraz nim nie zarosnie na nowo] z tego wychodzi pare konarow i tworzy drugie pietro i z tego dwa tworzace ostatnie pietro , teraz moze nie az tak bardzo widac bo dopiero zarasta listowiem za jakis czas zrobie na nowo wtedy juz bedzie widac wyraznie co jest grane[/QUOTE] Aaa toja z chęci poczekam na kolejnezdjecia chociaż już myślę, ze rozumiem;)
  4. [quote name='Tekla64']tak sie mowi bo magnolia kwitnie jeszcze przed wypuszczeniam lisci i jak jest starszy egzemplarz to wyglada cudne wielkie drzewo oblepione kwiatami i bardzo niewiele zielonego ale liscie zas potem maja wszystkie[/QUOTE] Ooo dziękuję nie wiedziałam i się zastanawiałam ale jak to bez listne... bo w sumie jak fotosynteze bez liści...?:)
  5. hmmm co to znaczy "cięty w trzy pietra"?;)
  6. [url]http://img863.imageshack.us/img863/1725/dsc8599f.jpg[/url] te kwiatki zawsze bardzo lubiłam i niezapominajki:) A co do magnoli to ja słysząłam, ze są takie ejszcze bezlistne;)
  7. Ooo co masz co masz? A jaka kwota przewidywana za zabieg Birmuszkowy?
  8. [quote name='lilo']a co będzie na bazarku?? ja kurde dostalam od siostry super szelki nowki i zapomnialam zabrac do domu :( a mialam wystawic na bazarku - ale nic , co sie odwlecze to nie uciecze :)[/QUOTE] PW poszło;) A szelki tak jak piszesz, nastepnym razem;)
  9. [quote name='Doginka'] Niestety ja wolę ostrą muzę i dlatego wolę się spóźniać bez spóźnienia:roflt:[/QUOTE] Ale dlaczego od razu niestety :evil_lol::)
  10. [quote name='malawaszka']haha to ja takie cyrki widziałam przy ringach owczarków niemieckich :d i niemal wszyscy wystawiający w dresach :mdleje:[/QUOTE] Szczerze się przyznam to nie pamiętam za bardzo w cobyli poubierani ale raczej daleko im było nawet do "sportowej elegancji"
  11. [url]http://images8.fotosik.pl/1833/fac9924f340b5537med.jpg[/url] smutny widok:(
  12. i ja i ja. A jak wrócę 16 do domu to zrobie bazarek :) na sznupki Malawaszkowe i juz Was serdecznie zapraszam :)
  13. [quote name='Fides79']pewnie dogo canario ;)[/QUOTE] A rzeczywiście podobne :) Tj google mi pokazał;)
  14. [quote name='Fides79']gryzie, niszczy, [B]za dużo je[/B] takie argumenty tez ostatnio słyszałam :shake:[/QUOTE] To mi sie podoba :shake:
  15. ale genialne małe słodziaki (bez podtekstu kulinarnego, proszę;))
  16. [quote name='awaria']Nie mogę się na Mentorka napatrzeć. I cały czas próbuję dojść jaką mieszankę ma w swoich żyłach, bo przyznam szczerze, że podoba mi się o wiele bardziej niż taki standardowy CC czy [B]DC[/B].[/QUOTE] Hmmm a któż to DC? [url]http://i56.tinypic.com/j9c6c5.jpg[/url] ale super :)
  17. [quote name='Doginka']Niektórzy zauważają psa tylko w okresie szczenięcym, a później to można zmienić, wyrzucając dorosłego na bruk, no bo przecież jakoś się dziwnie zmienił, urósł...:roll:[/QUOTE] i zrobił się agresywny jezcze dodajmy heh
  18. [quote name='Doginka'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16819389#post16819389"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] ja w zeszłym roku pojechałam do lubieszyna popatrzec... ale w sumie skupiłam się na Rotkach bo to co się tam działo było warte mej uwagi :lol: [/QUOTE] A co sie działo, jestem ciekawa, bo rottki mnie fascynują;-) [/QUOTE] Hmmm w sumie patrzyłam zafascynowana ale nie tyle na psy co na "pomocników" wystawiających :lol: pierwszy raz cos takiego wydziałam, ale już przechodze do rzczy. Mianowicie to był jedyny ring na którym było tak głośno. "pomocnicy" biegali na około rinku, rzucali piłeczki, piszczeli piszczałkowymi zabawkami i nawoływali psy... chyba coby biegły na około ringu :lol: wygladało to nieziemsko :lol: ja z koleji byłam zdumiona, ze takie cos przechodzi :) do dziś żałuję, ze tego nie nagrałam :)
  19. [quote name='Tekla64']pies jaki jest kazdy widzi ino nie kazdy zada sobie trud poznania go blizej[/QUOTE] Bardzo ładnie napisane;)
  20. [quote name='Brezyl']Da się, da się. oczywiscie muszą być odpowiedzialni właściciele, bo czasem dochodzi do drobnych nieporozumień. Ale wszystko da się zrobić. Np.: tak wygladaja nasze wspólne spacerki weekendowe: [URL]http://psy.olpw.com/viewtopic.php?t=3295&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL] Niestey choć w Szczecinie mamy fajne wybiegi, ale jak dla mnie za dużo tam puszczonych samopas małych dzieci, a nasze psy uwielbiają mocno szaleć.[/QUOTE] Ooo może kiedys pozwolicie mi się przyłaczyć? Chetnie bym się przeszła w szerszym psioludzkim gronie?:)
  21. [QUOTE]no wzrostowo sie miesci w normie, wagowo juz nie hi hi i zaokrąglil się zdecywdowanie co widzę np po kubraku ha ha wczesniej rzep zapinany był na maksa i jeszcze troche luzu zostawała a teraz rzep tylko do połowy swojej długości sięga ;-)[/QUOTE] On w klacie rosnie :)
  22. [quote name='AnkaG']Pamiętam u nas w Lubieszynie taka wystawę - klubowa sznaucera. Też same oceny dobre i wtedy tez chyba Finowie oceniali. A chłopaki - klony faktycznie oraz bardziej podobni :)[/QUOTE] ja w zeszłym roku pojechałam do lubieszyna popatrzec... ale w sumie skupiłam się na Rotkach bo to co się tam działo było warte mej uwagi :lol:
  23. [quote name='Doginka']Jak zwykle wymówki, bo się fot nie chciało wstawić:lol:...:mad:[/QUOTE] Nooo wiesz... jak mam foty to wstawiam :obrazic: :( [quote name='jambi']a o tym to juz gdzieś kiedyś było :hmmmm: taaak, pies nie ma duszy, nie czuje bólu a kieruja nim wyłacznie instynkty - jest jak maszyna, zresztą jak i inne zwierzęta.... ech.... :stupid:[/QUOTE] Hmmm nie wiedziałam :razz: to mi się jakis wybrakowany trafil... :D [quote name='ahedok']cóż, jeszcze ileśtam lat temu (nie tak dawno) sądzono, że i noworodki nie czują bólu :stupid:[/QUOTE] Taaa :mdleje:
  24. No piekne zdjecia, cudne i Foxi ahhh brak słow z zachwytu :)
  25. No i ja bym się w zyciu nie domysliła gdzie ludzie i reklamowy były:)
×
×
  • Create New...