Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='jambi']Kinguś! nie klikaj w linka tylko klikaj w takie niebieskie kółeczko po lewej stronie nazwy galerii! to jest odnośnik do ostatniego nieczytanego przez Ciebie postu![/QUOTE] Właśnie miałam to pisac;) Ale jambi bardzo ładnie to ujeła;)
  2. [quote name='jambi']no i dobrze, że mu nie ufasz ;) i bynajmniej nie z powodu umiejętności pływackich bo takie zapewne ma, ale z powodu ... rozsądku ;) kiedyś nad morzem, przy ogromnych falach spacerowałam sobie z psem i znajomymi, w pewnym momencie mój kolega idiota wziął patyk i rzucił w cholere daleko... Aron oczywiście poleciał, fale go nakrywały a ten płynął i płynął do tego patyczka, w końcu go złapał, ale droge powrotną miał straszną, co chwila fala go przykrywała i wciągała, wlazłam do tej wody z zawałem serca, wrzeszcząc do niego, prawie płacząc, dopłynął, bez patyczka - zgubił go gdzieś po drodze i nawet miał ochote się wracać ale zdaje sie moje wrzaski go przekonały... myślałam, że sie utopi, a koledze puściłam taką wiąchę..... ech... [COLOR=navy][B]Heh nie zazdroszczę :mdleje:[/B][/COLOR] no bo jest ok! on jest duży, jeszcze nie do końca rozwinięty, to młodziak, dajcie mu czas ;)[/QUOTE] ma czas ma;) [quote name='Fides79']ja nie wiem co Ci nie pasuje, mnie tam sie baaaardzoooo baardzzooo podoba ten nowy komplecik, z lekka sie zdziwilam od rana jak zobaczyłam, ale rzucaja sie w oko, naprawdę super :p[/QUOTE] Hehehe bo teraz mi pasuje;) Ale av doszedł później a pisałam to jak miałam stary av i nowy baner;)
  3. Branoc;)........
  4. Taaa ksara to taka kłoda na chudych nóżkach :shake: No mam nadzieję ;) ze sie zobaczymy:) A kiedy ta wystawa opróc tego, ze w czerwcu :lol:
  5. [quote name='Marta666']A to dziwne :) ja w znajomych nie jestem,a bez problemu dałam ogłoszenie na swoją tablicę :)[/QUOTE] A ja nie mogłam :niewiem: nie widziałam żadnych wpisów :niewiem:
  6. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/a20.jpg[/url] WOW
  7. [quote name='klaudusia0219']haha wiem o co chodzi :D ja też się czasem wkurzam, bo tylko pytam np. z grzeczności :diabloti:[/QUOTE] Hyhyh :) Tak to jest niestety :D
  8. Ona nie panuje tez nad oczami : [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_656878de.jpg[/url] hyhy
  9. [quote name='klaudusia0219']ciiiiiii to było pytanie retoryczne :D[/QUOTE] Heheh ja zawsze na nie odpowiadam;) Moja Mam się wtedy denerwuje :) Bo zazwyczaj jej pytanie brzmi: "Chcesz coś tam" a ja zawsza TAK :evil_lol: a potem się okazuje, ze mama wcale nie chciała mi dac czegos tam a teraz nie ma wyjścia :lol:
  10. [quote name='eria']Zazdroszczę ! My się wybieramy na majówkę w jurajskie skałki i już mam radochę, oby tylko pogoda dopisała :)[/QUOTE] Ahhhh ale foty będą :loveu::)
  11. [quote name='ahedok'] nie ma za co, śmiać się można w mojej galerii do woli :roflt: :roflt: :roflt: tak btw, to fajny banerek i avek ;)[/QUOTE] Podwójnie dziękuję :) za pozwolenie i za stwierdzenie, ze fajny banerek i av:)
  12. [quote name='ageralion']Dodalam Cie wlasnie do znajomych, teraz juz powinna byc mozliwosc udostepniania naszych notatek :) Co do transportu, to faktycznie czasem musimy przewiezc psiaka z jednego miejsca do drugiego i nie zawsze mamy jak. Jesli cokolwiek sie dzieje, wtedy piszemy tutaj na watku, ale tez i dzwonie zebraczo do ludzi ;) Podeslij mi porsze swoj telefon :)[/QUOTE] PW poszło. [quote name='Marta666']Nie trzeba być znajomym,żeby udostępniać notatki :) (piszę w razie gdyby ktoś z Waszych dalszych znajomych chciał notatkę udostępnić niekoniecznie dołączając do znajomych) [/QUOTE] Hmmm teraz po przyjęci udo znajomych już widze i wpisy i mogę udostepnić. Wczesniej widziałam tylko "podstawowe info" bez jakichkolwiek wpisów :)
  13. [quote name='klaudusia0219']noo dobra, ale czyje to było pytanie :siara: ... hihih[/QUOTE] Obawiam się, że Twoje :lol:
  14. [quote name='klaudusia0219']wszystkie my się wtedy chwaliły :D (zn te czarne :diabloti: )[/QUOTE] Ja sie nie chwaliła tylko odpowiadała na pytanie :lol:
  15. [quote name='klaudusia0219']my żremy Pro Plana Athletic ;) a bannerek..? ską macie? :diabloti:[/QUOTE] banerek od Rozety ;] [quote name='eria']Ooo Tazz też na Arionie, Foksia moja wcina L&R :) od lat ! Super komplecik sobie sprawiłaś ! Avek zwłaszcza mnie przekonuje hihih[/QUOTE] no my na R&L dopiero od piatku jak przyjdie ;)
  16. [QUOTE]nie chce mnie sie isc po papiur ale gdziesik niedawno sie "chwalilam " o ile nie pomyle to Gently Born elegant man a mama jest Iskra Dyas [/QUOTE] U mnie się chwaliłaś :evil_lol:
  17. [quote name='kingula']miałam jedną i drugą. Przy Preventicu suka chodziła jak chora jakaś, mnie i męża od zapachu bolały głowy. Obroża pachniała jak jakiś mocny olejek eteryczny - coś jakby eukaliptus z cytryną :roll: [B]Kiltix pachnie mi "lekarzem"[/B], w domu czuć go zdecydowanie mniej (choć noszą go dwie już suki), [B]ja bardzo lubię ten zapach [/B];)[/QUOTE] Ja wiem, że o gustach sięnie dyskutuje ale jestes pierwszą "znaną" mi osoba któa lubiz zapach lekarza :evil_lol:
  18. Ehhh przynajmniej żyjecie :razz: [QUOTE]Amelkowa tydzień temu została Młodzieżowym Championem Rumunii :smile:[/QUOTE] I dopiero teraz się chwalisz suczkiem?:mad: A poza tym gratuluję :)
  19. w tej chwili arion premium maintance large breed. ale już mam zamówionego lamba i ryża ;)
  20. heheheh Tazz bez kudła :) W sensie bez kłaków :lol: a, ze jest kudla to trudno;) No ja z Tazzem mam problem z koopami heh wszytsko przelatuje przez niego i dlatego pewnie taki chudy... chociaż jak juz napisałam wage ma w normie;)
  21. hahahahha :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Bardzo Cie przepraszam... Ale mi tak wesoło :D [QUOTE]może nie od razu dosyć, rozumiem że z powodu wieku nie ogarnia, ale robić komuś śmietnik w galerii to nie ładnie :evil_lol:[/QUOTE]
  22. [quote name='Kava']na czesc opiekunki proponuje imie Szafranek, co myslicie?[/QUOTE] Mi sie bardzo podoba :)
  23. Witam po raz kolejny. ja niestety nie moge udostępnic informacji o kradziezy gdyż jej na profilu nie widzę... może dlatego, że znajomym nie jestem... (wysłałam zaproszenie) Ostatnio widziałam, ze miałyście problem z transportem po szczecinie? No chyba, ze już mi się pokićkało. Ja bym się chciała zaoferować na przyszłość. jestem bezrobotna i siedze w domu ehh a posiadam auto combi więc w razie czego czasem mogłabym Wam pomóc :oops: i nie wiedziec czemu strasznie niezręcznie się czuje pisząć to heh
  24. [quote name='malawaszka']Tazz ma jeszcze czas żeby nabrać masy - teraz taki fajny przecinek :lol:[/QUOTE] w styczniu 37 kg ważył :) Teraz zmieniamy karmę tj ten sam producent ale na ryż i jagnięcinę... Może to pomożę w przytyciu ehh [quote name='greatmadwomen']Saththa jaki banerek super masz :D na innym wątku od razu go zauważyłam, wpadający w oko jest :)[/QUOTE] Dziekuję, tez mi się bardzo podoba... tylko avatar mi nie pasuje :razz: [quote name='Doginka']Wow, ale łeb to on ma wieeeeeeelki:loveu: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01008.jpg[/url] Obejrzałam wszystkie śliczne foteczki:loveu:[/QUOTE] Wielka głowa a reszta malutka :lol:, a co do fotek to się ciesze, ze sie podobają :)
  25. [quote name='FredziaFredzia']Dziękujemy z Erisem wszystkim za miłe słowa! :) mychaaaaa, odpuściliśmy sobie w tamtym roku zupełnie, ale w tym myślę że gdzieś się pojawię - na pewno Szczecin. :) Wy jakie plany?[/QUOTE] Kurcze to może wtedy uda mi się z Erisem spotkac :lol:
×
×
  • Create New...