-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Alez widoki... :)
-
Ehh dobrze, że Miska cała a i że Gordon nie trwale uszkodzony. No i, że Maciek na miejscu był...
- 21590 replies
-
[quote name='weszka']"Niektórzy" tylko ;) więc kocina nie, będzie na nas czekać pod drzwiami jak zwykle i skanować suki po spacerze.[/QUOTE] No tak trza sprawdzic gdzie sie suki szlajają :lol:
-
[QUOTE]SATHTHA: no niestety nic sie nie robiło, hi hi przeglądał się po prostu w szybce :lol:[/QUOTE] Aaa to on taki laluś:D Sprawdzał czy dobrze wyglada do zdjęć :lol:
-
[QUOTE]Ta ocena i lokata, to w sumie nie jest taka najgorsza w porównaniu z tym, co się dziś działo na ringu:crazyeye: Kilka psów było zdyskwalifikowanych, kilka nie do oceny i kilka db:razz:[/QUOTE]Ja to się w sumie nie zman wiec może nie powinnam się wypowiadac ale... przynajmniej się nie nudziło i nie ma rutyny:) (apropo tych rzeczy co się działy:)) EDIT przeczytałam U Ariss Gordon miał spotkanie 3sopnia z ONem? Nic mu nie jest tak w sensie długotrwale?
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Pieszczotliwie zwiemy ją karzełkiem :)[/QUOTE] Heheh:) [quote name='Doginka']Ciesz się, ze nie jest za mała:lol: A Tazio mam nadzieję, jeszcze zmężnieje, to jeszcze szczyl:lol::loveu:[/QUOTE] No pewnie, że tak:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']No to duuży! Tak bez dokładności moich pomiarów to Dirki ma ok. 68 cm, Vesper ok. 67 cm, a Furla coś ok. 63 cm tylko ;) No ale suczki powinny mieć 60-65 więc jest nieduża panienka ;)[/QUOTE] Nie nie duża tylko w normie :) -
Kocina też/:) Dobranoc;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Oooj tak wiatr hula za oczami po pustym czerepie ;) Na fotach Tazz wygląda na dużego ale i Furla na taką wychodzi, a nie jest. Ile ma w kłębie? To będzie dla mnie miarodajne i wyrobię sobie miarkę Tazzikową.[/QUOTE] jakis czas temu miał 71,5 cm;) teraz nie wiem czy nie urósł alb onie zmalał b oto jakiś czas temu było:lol: -
[quote name='weszka']Oooj to nieciekawie. Tak coś czasem człek głupio wymyśli i nie pomyśli. [/QUOTE] No raczej :( Ale teraz zaczne się zastanawiać albo dokształce w kwesti nazw grzybów ehhh :)
-
[quote name='weszka']A coś mu dała zła pańciu? Chciałaś dogodzić, a zaszkodziłaś? [/QUOTE] Pasztetu z borowikami :oops: jakos do mnie nie dotarło, ze to borowiki to grzyby sa i, ze raczej nie powinien ich jeść :oops: 3 dni stranka masakra, łacznie ze śnianami ehh było widac, że "puściło" oj ja głupia :( [quote name='weszka'] W głowie tzn. zrobiła się czasem taka "kobieta w błogosławionym stanie" Leży z maślanym wzrokiem, brzuch wywala do kiziania, posapuje, chodzi ostrożniej :loveu: Co oczywiście nie przeszkadza że także szaleje jak głupia po łąkach i tarmosi się z Vesper i Furlą. Ale jak tak dalej pójdzie i okaże się że jest zaciążona to chyba należy do tej grupy kobiet co to tyją po 30 kg w ciąży :evil_lol:[/QUOTE] Oj to będziesz miała sznupke gabarytów CTRa :lol:
-
[quote name='Onomato-Peja']Przyniosła z parku 300zdjęc i dała 10. :shake: (...)[/QUOTE] Hehehehhe a właśnie świeta racja;) Ja zaaferowana nie zauważyłam :lol:
-
[quote name='weszka']Ano dobrze. Hehe przyzwoity mówisz - no to witam w klubie ;) [COLOR=navy][B]Sama go zatrułam ehhh :([/B][/COLOR] Nooo zaokrągliła i w głowie też ;) [COLOR=navy][B]Jak to w głowie?:)[/B][/COLOR] A jak mnie zżera! I żeby już wiedzieć i móc się pochwalić ;) Mam nadzieję, że mnie nie oszukuje! [/QUOTE] alez będzie biba :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='greatmadwomen']O jeju jakie bachory jeszcze :D Ja tu myślałam że starsze są, Tazzik to wiedziałam że młody duch, a Furli jakoś się nie spodziewałam :)[/QUOTE] I Echo w głowie :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']No proszę! A Furla 6 maja skończy 18 miesięcy :) Prawie tacy sami są, jakoś myślałam że Tazzik starszy. Pewnie dlatego że duży, bo Furla jest kurdupelek ;)[/QUOTE] Ooo no prosze tego same dnia urodzeni tylko miesiac różnicy :lol: A co do jego "dużości" to ja nie widze ;) Na szkoleniu spotkalismy brata jego (Ci sami rodzice tylko miot inny) ma 8/9 miesięcy teraz i jest większy niz Tazz;) Albo nadrabia swoja "wystawową fryzura":) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img17.imageshack.us/img17/5463/dsc0025ip.jpg[/url] beda sie biły domki:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
One sa sojalizowane ale ze soba;) Do tego w wiekszości pewnie przyzwyczajone, ze przychodzi czas odwiedziń ;) -
[QUOTE]Elegancki, ale dla Finki za słabą ma sierść i okrągłą czaszkę:crazyeye: No i nie był farbowany:roll:[/QUOTE] No tak to naprawde bardzo nie dobrze, trza było farbowac :shake: Ja gratuluje i tak lok 1 i oceny też :)
- 21590 replies
-
dobrze, że już opanowane, To znaczy się, że Taz zjuż przyzwoity jest :) ale to mojej prywatnej osobistej winy to ja nie wiem czy sie liczy:) Zaokragliła mówisz?:razz:
-
[url]http://img853.imageshack.us/img853/723/dscn0221n.jpg[/url] co robiło sie w piekarniku?:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']ja nie moge do Was zaglądać .... jak patrze na pięknego, młodego, czarnego to mnie ściska :( :([/QUOTE] :glaszcze::glaszcze: [quote name='wilczy zew']Ile Tazzio ma lotków(wiem że młodzik)? Zapomniało mi się :oops:[/QUOTE] 6 maja bedzie 19 miesięcy ;) -
[quote name='Tekla64'] a na avku mam Hektora:razz:[/QUOTE] No ja się zastanawiałam właśnie ;) [url]http://images8.fotosik.pl/1803/b9c18e2d810bceeamed.jpg[/url] matko jakie kolory!! Zdjęcia cudne: tarzanko natura, tarzanko i piesusy super;)
-
[quote name='Fides79']co mają to mają, jak sobie buczy na jakąś mała popierdułkę to jeszcze ujdzie ale jak zaczyna poburkiwac na ON-ka czy innego amstafa to jakos zimny dreszcz mnie przechodzi :smhair2::nerwy:[/QUOTE] Mam Taka samo jak Ty... Tazz bardzo nie "lubi" bulterierów... i bez opanietania na nie warczy doskakuje i nonie wiem atakiem nazwać tego nie mozna ale... nie fajnie ehh
-
3mamy i my!! SCENE - przyznaje pierwsze słysze ;) Lotinko elagancki:)
- 21590 replies