Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Ja nie wybrzydzam?:) Pytam tylko, on w tych kudłach taki misio był :iloveyou::)
  2. [quote name='Andzike'] Między wnętrzem poduszki pałętają się też resztki moich kapciuszków i [B]fioletowych balerinek, które naprawdę lubiłam...[/B] [/QUOTE] Ale widac Ci nie pasowały ;) Jak to miło, ze te nasze psiaki dbaja tak o nas :evil_lol:
  3. [quote name='wieso']o a to co innego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No troszku :lol: nie zasłuzył na pokera :evil_lol:
  4. [quote name='Maalwi']łooo,to wstawiaj zdjecia ;] Polari,[B]jedna literka kosztowała 4,50[/B] a obroża 15 ;)[/QUOTE] to bym sie wykosztowala przy Tazzmanie :lol: Pozdrawiamy;)
  5. Wczorajsze wybiegowe zdjecia mam dwa :lol: Bo się załamałam :lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01080.jpg[/IMG] Któla Ciocia da mi buziaka w nochalka?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01081.jpg[/IMG] W związku z tym dziś mam czystego i pachnącego Tazza bośmy się kapali :lol:
  6. Kurcze a zdjęcia z futrem jak miał? Taki szczęśliwy na nich był :)
  7. [quote name='WATACHA']Dołączymy mojego i będą mogli sobie w pokera zagrać :)[/QUOTE] Zaraz zaraz ja mojego nie wysyłam w celach rozrywkowych :evil_lol:
  8. [quote name='eria']Wszystkiego najlepszego !! :)[/QUOTE] I od nas też;) Wszystkiego co w życiu najlepsze;)
  9. [quote name='WATACHA']Na pogryzienie to to chyba zbyt obszerne.Ja bym się skłaniała ku uczuleniu na lek.Ale gdybać to sobie możemy.Może lekarz w miarę szybko odpisze.[/QUOTE] Hm w sensie pogryzienie i alergia :) i juz zaprzestaje gdybac
  10. [quote name='omry']Przed chwilą wracaliśmy ze spaceru, park. Iwan przy nodze, na smyczy, a przed nami jadące na rowerach w naszą stronę dwie kobiety. Jakieś pięć metrów przed nimi pinczer miniatura. [B]Babka: Dejzi, chodź tu, bo chyba zapomnieli kagańca założyć. Ja: [COLOR=darkslateblue]A pani chyba smycz zgubiła. [/COLOR][/B] Odwróciła się tylko i nic nie mówiła. Ma szczęście. Nienawidzę ludzi, którzy myślą, że im wszystko wolno, a do wytykania innym pierwsi.[/QUOTE] :evil_lol: hyhyhy A takich ludzi to chyba nikt nie lubie heh :)
  11. [quote name='malawaszka']hahaha trafiło na podatny grunt widzę :D[/QUOTE] Tak ;) A meteamorfozy super;)
  12. Hmmm a może coś go pogryzło...? istnieje taka możliwość? Dołączam sie do prosby o danie znac co wet powie
  13. [url]http://i54.tinypic.com/15eu0ig.jpg[/url] wow i ona tak wygląda po kapieli? :mdleje:
  14. [quote name='Fides79']no, F na szczęscie ładnie omijał te brudne kałuże(po nocnej burzy) pełne dziwnych żyjątek[/QUOTE] zazdroszczę ;)
  15. I ja tez poskaczę z radości :) :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  16. [url]http://img861.imageshack.us/img861/9800/dsc0081j.jpg[/url] hehehehehehehe [quote name='wieso'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]malawaszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16917742#post16917742"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] a dzisiaj to mam największa ochotę chopa spakować :evil_lol: [/QUOTE] no to ja swojego tez spakuje i na ksiezyc :)...hi hi,hi....dwoch to bedzie taniej....:)[/QUOTE] Dorzuce Wam ejszcze mojego na 3 podzielimy koszty :evil_lol:
  17. [url]http://imageshack.us/m/21/8394/dscn3120z.jpg[/url] o matko :shake: Tazz byłby w niebowzięty :lol: Albo w wodowzięty ;) [url]http://imageshack.us/m/34/7007/dscn3171k.jpg[/url] cudo obrazek [url]http://imageshack.us/m/842/8932/dscn3154y.jpg[/url] Hahah łaaaaaaaaaa jaaaaaa hadysz:lol: [url]http://img861.imageshack.us/img861/1530/dscn3116t.jpg[/url] no i Felutek nauczył się latac :lol:
  18. [url]http://img34.imageshack.us/img34/9209/dsc0197xb.jpg[/url] A kuku :) Ależ ona cudowna jest!!
  19. [quote name='zuzolandia'][I][B]A daniel poroże zrzucił czy zostało mu zabrane pośmiertnie jako trofeum ? ;-) pozdrawiamy nocnie ;-)[/B][/I][/QUOTE] Zrzucił;) Sam z siebie :) [quote name='jambi']no widzisz, zostawić chłopów razem... kilka dni wystarczyło i dobre wychowanie, miesiące wpajania dobrych manier poszło... :shake: :roll: słuchaj, jak sie okaże, że Tazz potrafi sam otworzyc puszke z piwem, to przynajmniej będziesz miała jasnośc co tam sie działo :razz:[/QUOTE] Ano heh nie wiem co on z nim robił, mam co prawda pewne podejrzenia ale nie ejstem pewna :shake: Puszkę z piwem mówisz?:lol: spróbuję;) [quote name='malawaszka']byłam tu wczoraj, zachwycałam się tym: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01049.jpg[/url] i chyba słów mi brakło że nic nie napisałam :splat: :lol:[/QUOTE] Heheheh :)
  20. [quote name='jambi']no kurcze! patrz, a ja miałam być na tych targach! ale w ostatniej chwili się moja firma wycofała... w zeszłym roku byłam ;) [COLOR=indigo][B]Ja byłam 1 raz ;)[/B][/COLOR] no a jak sobie chłopaki sami poradzili? [COLOR=indigo][B]:mdleje: No cóż wystarczył tydzień czasu aby mój grzeczny pies stał się na spacerach diabłem wcielonym...[/B][/COLOR] o jaaaaaa..... to coś taka szczęśliwa na tym zdjęciu?! Ty wiesz co ta biedna gęś czuła?! [COLOR=indigo][B]Nic nie czuła bo była w pełnym śnie;) A wcześniej się czuła źle i zasnąc nie chciała bo ją laska głąskała i nie dała sobie wytłumaczyć, ze one są dzikie i jesli ona bedzie ja głaskac to ta nigdy nie zasnie...[/B][/COLOR] a wogóle to od kiedy Ty jesteś marchewkowa???? ostatnio byłaś jakas ciemniejsza.... :lol: [COLOR=indigo][B]A bo miały być czerwone na targi włąśnie cobym się w oczy rzucała ;) Ale nie wyszło:lol: Od 6 maja jestem taka jasna ;)[/B][/COLOR] no ba! jasne że wiemy... po nogach było widać :evil_lol: [B][COLOR=indigo]heheheh[/COLOR][/B] ta fota na tej hulajnodze.... no niezła niezła :lol: a Tazzeusz jak zwykle - fantastyczny, najbardziej podobało mi się zbliżenie na jego upaćkaną brodę :)[/QUOTE] I Tak miał czystą jeszcze tą brodę;)
  21. [quote name='Marta_Ares']hmmm trzeba zapytać Aresa czy wybaczy:diabloti: nie zmarzłam woda nie taka zła, chociaż mogłaby być cieplejsza:evil_lol: [/QUOTE] To zapytaj prosze czy wybaczy:(
  22. [quote name='jambi'] ja myślę że to plan iście mistrzowski.... a potem eria wyjedzie z Sagą.... :evil_lol:[/QUOTE] Heheh :evil_lol:
  23. [quote name='malawaszka']hahahhaha mistrzowski pomysł - jeszcze tylko muszę się ugadać z jeleniami :roflt:[/QUOTE] W imię większego dobra jestem pewna, ze dasz radę :lol:
×
×
  • Create New...