-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='Andzike'] Między wnętrzem poduszki pałętają się też resztki moich kapciuszków i [B]fioletowych balerinek, które naprawdę lubiłam...[/B] [/QUOTE] Ale widac Ci nie pasowały ;) Jak to miło, ze te nasze psiaki dbaja tak o nas :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wieso']o a to co innego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No troszku :lol: nie zasłuzył na pokera :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maalwi']łooo,to wstawiaj zdjecia ;] Polari,[B]jedna literka kosztowała 4,50[/B] a obroża 15 ;)[/QUOTE] to bym sie wykosztowala przy Tazzmanie :lol: Pozdrawiamy;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
karnych ;]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Wczorajsze wybiegowe zdjecia mam dwa :lol: Bo się załamałam :lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01080.jpg[/IMG] Któla Ciocia da mi buziaka w nochalka?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01081.jpg[/IMG] W związku z tym dziś mam czystego i pachnącego Tazza bośmy się kapali :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Dołączymy mojego i będą mogli sobie w pokera zagrać :)[/QUOTE] Zaraz zaraz ja mojego nie wysyłam w celach rozrywkowych :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='eria']Wszystkiego najlepszego !! :)[/QUOTE] I od nas też;) Wszystkiego co w życiu najlepsze;)
- 21590 replies
-
[quote name='WATACHA']Na pogryzienie to to chyba zbyt obszerne.Ja bym się skłaniała ku uczuleniu na lek.Ale gdybać to sobie możemy.Może lekarz w miarę szybko odpisze.[/QUOTE] Hm w sensie pogryzienie i alergia :) i juz zaprzestaje gdybac
-
[quote name='omry']Przed chwilą wracaliśmy ze spaceru, park. Iwan przy nodze, na smyczy, a przed nami jadące na rowerach w naszą stronę dwie kobiety. Jakieś pięć metrów przed nimi pinczer miniatura. [B]Babka: Dejzi, chodź tu, bo chyba zapomnieli kagańca założyć. Ja: [COLOR=darkslateblue]A pani chyba smycz zgubiła. [/COLOR][/B] Odwróciła się tylko i nic nie mówiła. Ma szczęście. Nienawidzę ludzi, którzy myślą, że im wszystko wolno, a do wytykania innym pierwsi.[/QUOTE] :evil_lol: hyhyhy A takich ludzi to chyba nikt nie lubie heh :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha trafiło na podatny grunt widzę :D[/QUOTE] Tak ;) A meteamorfozy super;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hmmm a może coś go pogryzło...? istnieje taka możliwość? Dołączam sie do prosby o danie znac co wet powie
-
[url]http://i54.tinypic.com/15eu0ig.jpg[/url] wow i ona tak wygląda po kapieli? :mdleje:
-
[quote name='Fides79']no, F na szczęscie ładnie omijał te brudne kałuże(po nocnej burzy) pełne dziwnych żyjątek[/QUOTE] zazdroszczę ;)
-
I ja tez poskaczę z radości :) :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img861.imageshack.us/img861/9800/dsc0081j.jpg[/url] hehehehehehehe [quote name='wieso'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]malawaszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16917742#post16917742"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] a dzisiaj to mam największa ochotę chopa spakować :evil_lol: [/QUOTE] no to ja swojego tez spakuje i na ksiezyc :)...hi hi,hi....dwoch to bedzie taniej....:)[/QUOTE] Dorzuce Wam ejszcze mojego na 3 podzielimy koszty :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://imageshack.us/m/21/8394/dscn3120z.jpg[/url] o matko :shake: Tazz byłby w niebowzięty :lol: Albo w wodowzięty ;) [url]http://imageshack.us/m/34/7007/dscn3171k.jpg[/url] cudo obrazek [url]http://imageshack.us/m/842/8932/dscn3154y.jpg[/url] Hahah łaaaaaaaaaa jaaaaaa hadysz:lol: [url]http://img861.imageshack.us/img861/1530/dscn3116t.jpg[/url] no i Felutek nauczył się latac :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia'][I][B]A daniel poroże zrzucił czy zostało mu zabrane pośmiertnie jako trofeum ? ;-) pozdrawiamy nocnie ;-)[/B][/I][/QUOTE] Zrzucił;) Sam z siebie :) [quote name='jambi']no widzisz, zostawić chłopów razem... kilka dni wystarczyło i dobre wychowanie, miesiące wpajania dobrych manier poszło... :shake: :roll: słuchaj, jak sie okaże, że Tazz potrafi sam otworzyc puszke z piwem, to przynajmniej będziesz miała jasnośc co tam sie działo :razz:[/QUOTE] Ano heh nie wiem co on z nim robił, mam co prawda pewne podejrzenia ale nie ejstem pewna :shake: Puszkę z piwem mówisz?:lol: spróbuję;) [quote name='malawaszka']byłam tu wczoraj, zachwycałam się tym: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01049.jpg[/url] i chyba słów mi brakło że nic nie napisałam :splat: :lol:[/QUOTE] Heheheh :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']no kurcze! patrz, a ja miałam być na tych targach! ale w ostatniej chwili się moja firma wycofała... w zeszłym roku byłam ;) [COLOR=indigo][B]Ja byłam 1 raz ;)[/B][/COLOR] no a jak sobie chłopaki sami poradzili? [COLOR=indigo][B]:mdleje: No cóż wystarczył tydzień czasu aby mój grzeczny pies stał się na spacerach diabłem wcielonym...[/B][/COLOR] o jaaaaaa..... to coś taka szczęśliwa na tym zdjęciu?! Ty wiesz co ta biedna gęś czuła?! [COLOR=indigo][B]Nic nie czuła bo była w pełnym śnie;) A wcześniej się czuła źle i zasnąc nie chciała bo ją laska głąskała i nie dała sobie wytłumaczyć, ze one są dzikie i jesli ona bedzie ja głaskac to ta nigdy nie zasnie...[/B][/COLOR] a wogóle to od kiedy Ty jesteś marchewkowa???? ostatnio byłaś jakas ciemniejsza.... :lol: [COLOR=indigo][B]A bo miały być czerwone na targi włąśnie cobym się w oczy rzucała ;) Ale nie wyszło:lol: Od 6 maja jestem taka jasna ;)[/B][/COLOR] no ba! jasne że wiemy... po nogach było widać :evil_lol: [B][COLOR=indigo]heheheh[/COLOR][/B] ta fota na tej hulajnodze.... no niezła niezła :lol: a Tazzeusz jak zwykle - fantastyczny, najbardziej podobało mi się zbliżenie na jego upaćkaną brodę :)[/QUOTE] I Tak miał czystą jeszcze tą brodę;) -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']hmmm trzeba zapytać Aresa czy wybaczy:diabloti: nie zmarzłam woda nie taka zła, chociaż mogłaby być cieplejsza:evil_lol: [/QUOTE] To zapytaj prosze czy wybaczy:(