Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. W pełnym napięciu nadrobiłam tydzien nie obecności co do akcji sznaucerowej to mnie sie wydaje, ze to dobrze, ze się ludzie nie "rzucili na sznupy" bo brac piesa pod wpływem impulsu dobrze nie jest. Co do Pani niech ja licho. Wnuczka ja do domu starców odda jak zacznie sprawiac problemy jak ją naucza, ze problemy się "oddaje" Spsób zdjmowania golfu spod koszulki jest mi znany :lol: i najwazniejsze: ARON!! Strasznie się cieszę, przyznaję się, że z tego całego opisu badania oprócz guza nie zrozumiałam nic. :laola::laola::bigcool: i już mi lepiej. A teraz mała prywata: [quote name='jambi'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16840887#post16840887"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Aaa trochę miałam do nadrobienia. Zdjęć z wystawy ogrom;-) Pozdrawiamy i głaski dla F. :smile: [/QUOTE] głaski dla F. przekazane :diabloti: i faktycznie, zdjęć z wystawy ogrom :) ... [B]Fides[/B] wstawiła :roflt:[/QUOTE] Matko przepraszam :oops: [quote name='malawaszka']hahaha tak własnie mi się wydawało, że Sandra się machnęła :evil_lol: czekam na foty nooooo[/QUOTE] Ano jakoś mi się ostatnio czesto zdarza :oops: Ale ja się sama zdziwiłam jak mój wpis zopbaczyłam a jestem u jambi ehh Jeszcze raz przepraszam, nie mam pojecia jak to się stało (znowu) :oops::oops:
  2. Ooo ilez Sharka;) uczta zdjęciowa;) I gołębie malutkie ;) A grzywka rzeczywiście trochę nie taka ale szybko odrosnie :)
  3. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]http://imageshack.us/m/594/7872/dscn0567j.jpg [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]:iloveyou: [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]CUDOWNOŚCI!![/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]http://imageshack.us/m/15/7277/dscn2009cb.jpg "Nie zapomnij mnie..." [url]http://imageshack.us/m/543/8263/dscn2119r.jpg[/url] super kolory :) I zyczymy miłego wyjazdu;) [/FONT][/COLOR]
  4. [QUOTE]Tekla64 [INDENT] eee tam ciezki dobrze bedzie gorzy ze Tazza nie zobaczymy az tyla dni no wiesz jak mozna nas tak zostawic hihihi powodzenia i oby szybko zlecialo a my bedziemy czekac [/INDENT] [/QUOTE] Przepraszam, ze zostawiłam;) Nie miałam wyjścia :razz: Zleciało rzeczywiście szybko ale to pewnie dlatego, że miałam wciąż zajęcie;) [QUOTE]weszka [INDENT] Czekamy na powrót i wieści gdzieś była i coś robiła ;-) [/INDENT] [/QUOTE] od niedzieli do piatku byłam w Kielcach na targach drogowych;) 7h dziennie pomykałam sobie na hulajnodze elektrycznej reklamując stoisko :evil_lol::evil_lol: w nocy z piatku na sobote wróciłam, przespałam się 4h i przepakowałam i pognałam na praktyki ze szkoły do gospodarstwa agroturystycznego. I dziś wróciłam ;) Ogólnie ledwo żyję i pioruńsko chce mi się spać a ciekawość mnie zżera co tam u Was :cool3::cool3: Wiec ide obaczyć ;)
  5. [quote name='jambi']to niech już wraca :evil_lol:[/QUOTE] wróciłam ;) jak się rozpakuję to opowiem :) I odpowiem teraz, ze sama byłam Tazz został z TZtem;)
  6. [quote name='deer_1987']Rozumiem! Pozdrawiamy i zyczymy zeby ten ciezki tydzien szybko zlecial![/QUOTE] nie dziekuje i również pozdrawiam :)
  7. [url]http://i56.tinypic.com/34sfsdv.jpg[/url] na pierwszy rzut oka myslałam, ze m a taki wielki kaganiec :lol:
  8. ale cudo. Jest przecudowna:loveu:
  9. Jak wpisuje sznaucery to mnie też wyskakuje jako pierwsza. [QUOTE]malawaszka[QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]eria[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16839604#post16839604"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Ja się właśnie naoglądałam zdjęć Drimy - jestem zachwycona tą małą ! Cud nie pies ! [/QUOTE][B]zapakować???[/B] :loveu: naprawdę jest boska! sama radość taki pies![/QUOTE] Malawaszka zawsze mnie to rozbawia :)
  10. [quote name='deer_1987']Jak nie masz fotek to trzeba zrobic :razz:[/QUOTE] własnie nie bardzo mam kiedy. Nie umiem robić zdjęć jak Tazz biega.. a jak jestesmy w lesie to mi sie nie udaja. A i przyszłam powiedzieć, że zdjęcia najwczesniej za 8 dni. gdyz zaraz wyjeżdzam i wracam dopiero w niedziele za tydzien ehh. Cięzki tydzien mi się szykuję. Nie wiem jak bede miała dostęp do netu w związku z tym postanowiłam Wam napisac, ze mnie nie ma :) Pozdrawiamy z Tazziorem;)
  11. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0325.jpg[/url] ale swietny widok... zwłaszcza po prawej :)
  12. Ja słyszałam, ze zawsze jak zeby przetną skóre nalezy do weta bo bakteriozarazy na zębach u psów są... Dobrze, ze się tak skonczyło a nie inaczej ehhh 3mam kciuki za szybkie zagojenie i wystawianie się;)
  13. [url]http://images8.fotosik.pl/1856/921da203010136e3med.jpg[/url] ale super widok;) I to i cała reszta;) A sznupanie super:lol:
  14. No prosze jak może cieszyc prowrót ADHD :)
  15. Aaa trochę miałam do nadrobienia. Zdjęć z wystawy ogrom;) Pozdrawiamy i głaski dla F. :)
  16. [quote name='malawaszka']powodzenia :kciuki:[/QUOTE] właśnie!! (znaki)
  17. heheh ja podniose;) I pogratuluję;)
  18. [quote name='zerduszko']Zapraszam do mojego nowego tymczasowicza [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207431-Rybnik-Teo-malutki-m%C5%82odziutki-czarnuszek-a-juz-pozna%C5%82-co-to-schron...-w-DT?p=16839512#post16839512[/URL] A jutro Swiss miesiąc w nowym domu :laola:[/QUOTE] No to miesiąc przerwy był;)
  19. Ale pomysł :bravo: :klaszcze: No zaszalałyście dziewczyny:) 3mam kciuki za pomowodzenie akcji, rozreklamowanie strony, możliwośc kupna takowej koszulki i za fotorelację;)
  20. [quote name='zerduszko']Pogoń babony plotkarskie :D Sesese :diabloti:[/QUOTE] A niech plotkuja tylko temat zmienią bo jak ktoś wejdzie ejszcze pomysli, ze psa wyrzuciłam :lol: [quote name='Fides79']albo wrzuć jakieś zdjęcia, to nie bedziemy tworzyć "radosnej twórczości własnej" :cool3:[/QUOTE] Kiedy właśnie jest mały problem... ledwo zyje... a w niedziele znowu wyjezdzam :( nie mam fotek:( I [quote name='ania90']sliczne fotki:)[/QUOTE] dziękujemy [quote name='ahedok']zdjęcia prosimy! u nas są :diabloti:[/QUOTE] nie ma niesttey:) Tak wiem patrzam na wszystk ona raz chwilowo;)
  21. kurcze ale się temat u Tazza rozwinął... :)
  22. [quote name='malawaszka']więcej więcej :) portreciki ogłoszeniowe poprosimy :)[B] a jak z kastracją?[/B][/QUOTE] właśnie miałam o to samo pytać;) A oto co mnie do tego natchnęło:lol: [url]http://img571.imageshack.us/img571/9906/mg621914kopiowanie.jpg[/url] hyhy
  23. Normalnie opowieśc grozy;) Dobrze, że ranka delikatna i ściany w kuchni bezpieczne :)
  24. może on jest DCxCC?:) Dlatego Ci po troszku z każdej pasuje :lol::)
×
×
  • Create New...