Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ariss']Jest lepiej! Jeszcze dziś do weta lecimy ale ja już cicho powiem, że pokonane paskudztwo:multi: [B][COLOR=indigo]SUPER!![/COLOR] [COLOR=indigo]Nie mogło byc inaczej!![/COLOR][/B] moje ulubione:loveu: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Khagra75months.jpg[/url] [/QUOTE] A To Twoje ulubione ejst genialne :) [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-20.jpg[/url] ale "upyłkowana':lol:
  2. [quote name='weszka'] No nie wiem, nie wiem :razz:[/QUOTE] Ja wiem :mdleje: A i zagłosuję ;)
  3. Tazz podczas zabawy zawsze mruczy/warczy/buczy/szczeka... :roll: A ja czasem muszę się tłumaczyć właścicielom, ze one tak maja :lol:
  4. [quote name='Doginka']Tak sobie czytam o tych patyczkach i wiecie co... Niektórym to i w drewnianym Kościele cegła na głowę spadnie:roflt:;-) [COLOR=navy][B]Hahahah :) [/B][/COLOR] Ale Tazzio wielkopies się robi:loveu:[/QUOTE] Nadal chudzinka :lol: [quote name='zerduszko']Dla mnie zabieranie zabawek moim psom jest już zue ;)[/QUOTE] To fakt :) Ale nie zdarza się to czesto ;) Ale to raczej dlatego, ze jak jest dużo psów to nie wyciagam piłek;) [quote name='weszka']O akcji przeciwko patykom też jakiś czas temu czytałam. Nie do końca mam przekonanie. Psy od zawsze ganiały za patykami i pewnie raz na ileś-set czy tysięcy przypadków coś któryś sobie zrobi. Ale tak samo zdarzają się wypadki z zabawką, że połknie piłkę czy jakiś fragment zabawki. Nie lubię przesady w żadną stronę. Ale zgadzam się, że zabawki czy patyki na wybiegu to potencjalne źródło konfliktu. Tyle że ten wasz wybieg to chyba dość spory. Ten w Krakowie jest maleńki i jako że ja jestem jak zerduszko "aspołeczna" to nie chadzam tam, czasem w sytuacjach wyjątkowych albo jak suki były małe żeby się socjalizowały.[/QUOTE] No tak jest duży i moge się "oddalic':)
  5. [quote name='zerduszko']I dlatego z jednej strony cieszę się, że nie ma wybiegów za wiele ;) Jak będą w każdym mieście, to pewnie nie będzie wolno psów puszczać luzem poza wybiegami, a tam będzie pewnie wolna amerykanka. Podziwiam Cię, że tam chodzisz :D Ja jestem zbyt aspołeczna ;)[/QUOTE] w sumie nie ma co podziwiać. Dziwne sytuacje nie zdarzają się czesto;)
  6. 3mam mocno za Grusie!!
  7. [quote name='malawaszka']oj kurcze... a yorek pewnie rozpuszczony histeryk????[/QUOTE] Matko może nie :( Może to jeden z tych nielicznych normalnych ehhh
  8. [quote name='zerduszko']To trzeba sklonować swissowych, gabrysiowych i im podobnych :)[/QUOTE] No to kiedy do roboty się zabieramy?:)
  9. Ahhh ilez zdjęć ;) Cudo;)
  10. [url]http://img849.imageshack.us/img849/5631/22042011002.jpg[/url] no wiesz co?:) I to jezcze dwa razy?:) :evil_lol: DONek śliczny towarzystwo sobie pobiegało, nawet widze Felek bez smyczy, tj na smyczy ale puszczony ;]
  11. Lotos jest niesamowity...
  12. Alez ładnie :loveu: I Dona z kokardką :) i Nikuś i Gustaw i wszyscy ale tak... Inaczej :) Mi się bardzo podoba;)
  13. [quote name='ahedok']ale Tazziowi broda odrosła, śliczny :loveu: a patyczek pomemłać to zawsze radocha ;)[/QUOTE] No radocha radocha;) [quote name='Fides79']fiuu fiuu jak pięknie Tazio pozował no no :p [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1397.jpg[/url] :loveu: jaki zalotnik, no nie mogę :loveu::loveu::lol:[/QUOTE] Ano lezałam na trawie koło niego :lol: A zalecał się do mojej reki ktra była w "smaczkowej kieszeni" heheh [quote name='greatmadwomen']a ja wrócę do patyczków, słyszałam historię jak to ktos jechał na koniu! Z terenu wracali i przed bramą koń nadepnął na wielki patol czy galąż i tak się wywinęła że przebiła mu pierś i nie dało się go uratować....[/QUOTE] :mdleje: [quote name='wilczy zew']Jakoś ponuro się zrobiło.[/QUOTE] Heh to wszystko przez te patyki [quote name='deer_1987']ale zadowolony z patyczka :)[/QUOTE] On jest na wybiegu ogólnie zadowolony:)
  14. Kreoś [*] piekny! A zdjęcia nowe- cudo!! Takich cud jeszcze nie widziałam myślę...
  15. Ahhh jakże wspaniale takie cudowne wieści się czyta;) I obysmy czytały takie wieści jak najczęściej;)
  16. Oj, do bycia i 3mania i ja się dołączam i na pewno będzie tak aby było jak najlepiej!
  17. [quote name='zerduszko']Czytałam, też historie, jak jeden pies wpadł na drugiego, jak się patyk wbił w ziemię itd. Brrrrr serio. Dla mnie łatwiej brać zabawki jak idę z więcej niż 1 psem, niż się martwić. [COLOR=navy][B]Yhhh brzmi nie fajnie...[/B][/COLOR] Moje psy jak coś robią ze mnę, to nie zwracają uwagi na inne, przynajmniej dążę do tego ;) A już na pewno nie wolno im zabierać innym zabawek pod karą śmierci :D[/QUOTE] Oczywiście i t[COLOR=black]utaj się zgadzam. Ale w momencie jak Tazz aportuje piłkę i wypluwa przede mną a inny pies ją chwyta zabiera to mu się w sumie nie dziwię, ze się wścieka. C[/COLOR][COLOR=black]o do zabierania innym [/COLOR]staram się aby do tego nie dochodziło, aleTazz ma swoją cierpliwośc. Jak po raz setny ktos rzuca piłke mu pod nogi to w koncu zabierze. A że potem nie chce oddac to już inna sprawa.
  18. haaa bo Ty nam tutaj zdjęcia wydzielasz :mad: jeden spacer i zdjęć na pare razy;)
  19. [quote name='zerduszko']Teraz dokładnie nie pamiętam wszystkich historii, ale od drobnych urazów typu wbicie się drzazgi (np. tuż przy zębie :/) do .. śmierci psa, który biegnąc nadział się na trzymany patyk w pysku. I tak jak pisałam: jeden, gryzący patyk pies jeszcze u mnie przejdzie, ale we dwie nie ma szans. Sathatha, nie znam problemu z zabawkami, bo moje suki bawią się zabawkami na spacerze tylko ze mną, wiec nie bronią przed innymi.[/QUOTE] [quote name='greatmadwomen']natknęłam się właśnie u fryzjera na magazyn "mój pies" z zeszłego roku z maja i był artykuł gdy jakaś babka zaciekle rywalizowała z osobami reklamującymi np. zabawy z psem z patykiem, właśnie przykłady były jak to pies przedziurawił sobie język, kawałek wbił się w oko i nie wiadomo było co to jest do operacji, nadzienie się na patyk itp. w sumie wszystko jest możliwe, na szczęście moja sunia nie lubi latać za patykami :)[/QUOTE] O nadzianiu się słyszałam dlatego Tazz rzadko aportuje patyki a nawet jesli to łapie dobrze, nie na sztorc. O drzazgach nie słyszałam ale wydaje się byc logiczne w sumie myslę;) Natomiast jesli chodzi zerduszko o zabawe z ludziem to Tazz zabawką tez bawi się ze mna a nie sam (na wybiegu) ale tak jak pisałam jak jestesmy sami lub nie ma dużo psów i moge się udac w "oddalone" miejsce. Wielokrotnie psy kradną zabawki a azz niesttey nie daje sobie zabrać. Natomiast sam zabiera zabawki którymi inni właściele ze swoimi psami bawią się pod nosem Tazza :shake: Tazz przede wszystkim lubi dziamgac patyczki;)
  20. [quote name='Doginka']Przeczytałam Wasze posty, ale nie mam siły odpowiedzieć na każdy z osobna, bo dopiero teraz skończyłam robić kundle - 2 obce i 3 moje. A najdłużej bawiłam się z Lotosem, bo w niedzielę mamy wystawę i Lotinko będzie się lansował:lol:[/QUOTE] A zdjęcia? zdjęcia?:) Ty masz te swoje piesy niesamowite :loveu:
  21. [quote name='zerduszko']Nie boicie się? Mnie ostatnio nastraszono, więcej jak z jednym psem się nie bawie patykami, a teraz to już nawet wolę dla świętego spokoju wziąć zabawki z domu.[/QUOTE] A nie rozumiem czego mam sie bać...? A co dozabawek to ja unikam. Tazz mocno broni swoich zabawek więc nawet jak mam piłki to jak jest dużo psów na wybiegu to nie wyciagam. Bo najczęściej własnie pitwy na wybiegu sa o zabawki heh [quote name='klaudusia0219']łooo Tazz jaki przystojniacha :loveu:[/QUOTE] Dziekujemy:) [quote name='wilczy zew']rozwiń temat[/QUOTE] Własnie popieram;)
  22. [quote name='eria']po nocach okna myjesz ????????????[/QUOTE] Heh już umyłam dwa mi się odstały :) Zdjęcia Tazza dodałam widziałaś?:D
  23. [quote name='zerduszko']P & S :lol:[/QUOTE] Aaaaa szary?:lol:
  24. [quote name='Tekla64']nooo jak pieknie znowu pare zdjec i to jakich fajowych zdjec z towarzystwem!!!! patyczek nie przezyl ?! trzeba nowy zabrac na wybieg i deczko wiekszy[/QUOTE] Heheh patyczki na wybiegu a ;) jakaś dobra dusza raz ja jakiś czas przywozi patyki :)
  25. [quote name='wilczy zew']Widziałaś wróbla z bliska? Wiesz jaki jest kolorowy!![/QUOTE] Oczywiscie, ze nie widziałam;)
×
×
  • Create New...