Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Nie rób drugiemu co Tobie nie miłe :evil_lol:
  2. ja jak zwykle miliony lat świetlnych po innych ale dotarłam :razz:
  3. [quote name='zerduszko']Jakbym chciała mieszkać tak blisko morza jak Ty, żeby mi się opłacało na weekend jechać, ech :( Fajny masz podpis :lol:[/QUOTE] no zasadniczo to mi sie opłaca jechac rano zeby wieczorem wrócić... Dzięki :)
  4. tez jestem zdania ze golic;) tylko ja to czekam do listopada :lol:
  5. [quote name='WATACHA']Ta Pani coś kombinuje[/QUOTE] Tak włąsnie kombinuje za tydzien nad morze się wybrac na weekend ;) i zasadniczo szukam miejsca gdzes blisko :lol:
  6. [quote name='WATACHA']Tiaaaaaaaaa, a potem płacz byłby :)[/QUOTE] oj tam oj tam :lol:
  7. Ohhh jakie piekne widoki :loveu: az sie na sercu cieplej robi;)
  8. poczekamy ;) nawet przebolejemy ze wydzielasz :) no i witamy spowrotem :)
  9. [quote name='3 x']dlatego ja mam drewniane, które można szlifować iwidac to nie facynuje Prodzinki ;) i drzwi nie rusza :)[/QUOTE] to wynajmowane mieszkanie :razz: takie były od czasu jak tu mieszkam (5 lat) i pewnie x lat wczesniej tez tutaj takie były... musze wymienic :shake:
  10. [quote name='3 x']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: swoją drogą co to za pomysł : drzwi z dykty ;) moje wejściowe metalowe (Grem tak mówi) to tylko pazur czasu nadszarpuje bo przecież Prodziaka na tym nie przyłapałam ;)[/QUOTE] bo to nie są drzwi wejsciowe tylko pokojowe :razz:
  11. Tia... a moje drzwi z dykty to chyba duma rozsadza...
  12. a jak zapach z uszka?
  13. na zazdrośc NIGDY nie jest za późno ;)
  14. [quote name='3 x']i beknał ;)[/QUOTE] i siła podmuchu wywaliła kibelek z łazienki?:razz: czy to nie niejednoczenie było?:)
  15. "Jamnik" rzeczywiście był niesamowity :lol:
  16. Ewentualnie... Piekarnik sam zjadł ciastka a później się otworzył aby na Kre bezczelnie zrzucić :shake: ewentualnie mu sie obiło... Ulv strasznie Cię podziwiam!
  17. ale bardziej pomorskie czy zachodniopomorskie?:)
  18. [quote name='wilczy zew']to może powiedz Tazzikowi,że może się sam bronić,bo może o tym nie wie[/QUOTE] Mówiłam :razz: Mówiłam, ze może go zjeść nawet jak ma ochote :lol: [quote name='Tekla64']wie wie napewno ino on masochista[/QUOTE] no chyba :mdleje:
  19. Ty Stara Sklerozo :lol: Zbieram dalej te kapsułki ;) A Kenzo jest cudny!!!!!!!!!! ktos sie musi zakochac, nie da rady!
  20. Kenzo jest cudny :loveu: [B]Malawaszko[/B] czy doszła moja przesyłka z kapsułkami?? :razz: nadana zwykłym listem :)
  21. [quote name='Fides79']aleście tu się rozpisały:-o Fiksiu cudny balonowy, Taziu domowy też :p skąd Ty bierzesz te pluszaki dla nich?[/QUOTE] to zasadniczo moje pluszaki :lol: [quote name='marako']No naprawdę chyba tyko Tekla praktykuje to co ja - mizianie nogą (mam trzy psiury, to muszę tak, bo rękami na zmianę się nie da - jak przestaję któregoś, żeby innego poczochrać to zaraz się niecierpliwi i mruczy albo łapą trąca)[/QUOTE] ja z dwoma to jeszcze mam tyle rak ;) [quote name='malawaszka']no ja, mimo pięciu sztuk w domu nogą miziać nie mogę... ewentualnie Zgredka, ale reszty nie ma szans - Drops by umarł ze strachu chyba, Furia by mnie użarła, Luna by się obraziła i odeszła, a Viki... no w ogóle nie wchodzi w grę bo też się boi[/QUOTE] :mdleje:
  22. dwu czesciowa :lol:
×
×
  • Create New...