Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka']aaa no jakie to proste :lol: ja też poproszę to samo :D tzn to co bierzesz - nie tulenie i opr za wylizywanie :shiny:[/QUOTE] no to proszę sobie zażyć :lol: [quote name='3 x']ja pitolę kobieto wiesz że zatoki mają nie do końca po drodze z kręgosłupem ? podejrzewam, że jednak coś innego wchłonęłaś ;) więc dopisuję się do lizty zainteresowanych: ja też chcę ;) a jak juz to wezmę to mogę i tulenie i o******* dostać bo coś czuję że niewiele bedę wtedy jarzyć ;) albo jażyć ;) [I]łan ch*j[/I] jak to się mówi u mnie w pracy ;)[/QUOTE] wiem, ze mają nie po drodze. Ale ibuprom zatoki ma działanie przeciwzapalnie :lol: a o to mi chodziło :lol: ketonal na ból ibuprom na zapalenie :lol:
  2. [quote name='zerduszko'] A jak już tak o tym znów, to dziewięciomiesięczny Bolt ma obkamienione zęby jak 5,5 letnia Lizka :crazyeye: Ile on te zęby ma - 5 miesięcy?![/QUOTE] widocznie bardziej uzywa :lol: albo mniej dba :razz:
  3. [quote name='Pink']Tulenie Dostal a za lizanie opierdziel ? co bierzesz? tez chce :lol:[/QUOTE] dużo ketonalu i ibuprom zatoki :razz:
  4. [quote name='malawaszka']nie rozumiem zdania :lol:[/QUOTE] No potuliłam go więc tulenie dostał. A za chęc wylizywania mi buzi też dostał ale opr znaczy okrzyczałam go :lol:
  5. [quote name='Margi']Przez dwa dni było mu zimno,bo go Magda świeżo obgoliła. Prosiaczki są świetne.Uwielbiają grać w berka.Raz jeden goni a raz drugi a sprint mają niezły.:lol:[/QUOTE] Aaaa to rzeczywiście;) Nagrasz filmik?:)
  6. [quote name='malawaszka']aahahaha ciekawe co miał na myśli :lol:[/QUOTE] tulić się chciał... i wylizac mi buzie. Tylenie dostał a za wylizywanie też ale opr :razz:
  7. Idefix własnie znowu mnie zadziwił. Siedzę ja sobie przy kompie a właściwie siedzę na podłodze. Idefix zachodzi mnie od tyłu i przednimi łapami wskakuje mi na ramiona... myślałam, ze to koniec ale nieeeeeeeeeeeeee Chyba chciał mnie przeskoczyć jak przez kozła... Przednimi łapami oparty o moje ramiona, tylnymi się wybił i przeleciał mi nad głową... Złapałam go zanim zarył łbem w podłogę... Bozesz co za egzemplarz noooo :eek2:
  8. Ja tez jestm :lol: lepiej późno niz wcale ;) [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l_zpsa0bc8c89.jpg[/url] :loveu: Ale nie nadrobię galerii oj nieeee ;) Ale zaglądac będę;) Uwielbiałam Niufy :) Do czasu az na jakieś wystawie nie dorwałam się (za pozwoleniem Hodowcy oczywiście) do wielkiego samca :lol: i teraz je kocham :) oh jak ja go wytarmosiłam :evil_lol:
  9. [url]http://img600.imageshack.us/img600/3360/em1c.jpg[/url] hahahahah :) Jakby polował normalne;) Niesamowite ma te oczy :) No niby obowiązek ale tak do urzędu do budynku zasadniczo na to bym nie wpadła;)
  10. Tazzio podkocykowy tylko po ogoleniu przez 2 dni. Później juz nie :)
  11. 3mamy kciuki za szybka date! i za spalanie :) [quote name='Pysia']Tutaj np: [URL]https://www.facebook.com/edyta.falinska[/URL] I na naszym wątku w galerii.[/QUOTE] niesamowite zdjęcia widzę! wysłałam zaproszenie do znajomych ;)
  12. [quote name='marako']Uwielbiam takie rozespane nosy, ciepłe pyski, spokojne, rozleniwione.[/QUOTE] Ja tez :) [quote name='malawaszka']rzadki widok :roll: co Ci w kręgosłup?[/QUOTE] nawalił zasadniczo menda heh Nie taki rzadki na łóżku :lol: [quote name='3 x']jest pierd0lniety ;) tak przynajmniej odczytałam te gwiazdki ;)[/QUOTE] Ano patrz nie wyłapałam zem przeklneła :razz: [quote name='AnkaG']Słodkie zaspane nochalki :)[/QUOTE] Z cholera w oczach heheh [quote name='Małgorzata Noga']Nic tylko całować nochalki :loveu:[/QUOTE] Zapraszam mozna całowac;)
  13. [quote name='ulana']Hej, hej! Jakieś nowe zdjątka może? ;)[/QUOTE] Jakieś chyba mam na telefonie//aparacie... na nowe nie ma co liczyć bo mnie kręgosłup *******nął znowu :( O a takie widzieli? [IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q71/1006359_691182617576307_1539665419_n.jpg[/IMG]
  14. Świniaczki urosły skubane ;) sa przesłodkie na zdjeciach ;) NIkodemowi zimno było?:)
  15. Możecie rekreacyjnie pojechac;)
  16. [quote name='malawaszka']Urząd Gminy... a zimowy domek co to jest? no cieplejsze niż buda schronienie na zimę[/QUOTE] O kurde i tak kociaki do Urzedu Gminy zawieźć nie wiedziałam ze "tak mozna" stad nie skojarzyłamz e to urzad gminy :lol: Aaaaa no mnie sie widzi jako no nie wiem taki osobny pokoik??
  17. [url]http://i40.tinypic.com/j9wqxu.jpg[/url] jaki słodziak :mdleje:
  18. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-BmYXbgB7UZ0/UjgbmUZX49I/AAAAAAAAExs/BruvYMmuvZs/s640/4.JPG[/url] :loveu: Ale miałyście fajnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  19. marako jakaś cholerę straszną złapały... Przy Tazzie (bo on sraczkowy) nigdy się nie zdarzyło aby nie odpuściło po 2 tabletkach stoperanu i głodówce 24 h... Ale coś jest sezon bo i ja przed weekendem jelitówkowałam :shake:
×
×
  • Create New...