-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[url]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Shl4mhq--GI/AAAAAAAABoM/TLpPQ_e_S00/s576/IMG_9168.JPG[/url] jakie oczka :mdleje::iloveyou: Reszta dośc przerażająca... A krokodyl nie wiem gdzie jest ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']no co :oops:[/QUOTE] w sumie "Ty" to nic ale te mamy...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Pink... :o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']fajne foty i Tazzik ma nową obrożę :)[/QUOTE] Niet to stara obroża :) z 2011 roku :lol: tylk odpiero teraz ubrana na chwile była;) [quote name='Pink']Profil Tazza jak do encyklopedii :loveu: och jak ja lubie czarne :multi:[/QUOTE] Się ciesze, ze lubisz :loveu: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246554-Zadbaj-o-st%C3%B3pki-i-d%C5%82onie-dla-brodatych-Malawaszkowych-Bid-do-4-09-godzina-21"]Zapraszam na bazar :) Scrub do stóp i kremy do rak ;) 8 i 5 zł ;) [/URL] -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Jakie fajne psiaki ;)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Spłodziłam kolejny bazarek... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246554-Zadbaj-o-st%C3%B3pki-i-d%C5%82onie-dla-brodatych-Malawaszkowych-Bid-do-4-09-godzina-21?p=21234852#post21234852"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246554-Zadbaj-o-st%C3%B3pki-i-d%C5%82onie-dla-brodatych-Malawaszkowych-Bid-do-4-09-godzina-21?p=21234852#post21234852[/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Uwielbiam te czarne nochalki.:loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s720x720/1186143_681618321866070_706914892_n.jpg[/URL] fana ta broda sznaucerkowa.;) No i kubek fajowy.[/QUOTE] [quote name='Fides79']jak tak dalej pójdzie to Fiks bedzie miał dłuższą brodę niż Tazzio ;) kubek fajowy ale i duperelki widoczne na 2 planie tez fajne, szczególnie ta mini maska :)[/QUOTE] Hmmmm Tazz miał w zeszłym roku na wakacje scietą a już odrosła;) [URL]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q85/1149003_672182306143005_604602326_n.jpg[/URL] A mini maska to z włoch przyjechałą;) [quote name='WATACHA']Tylko czasem nie obcinaj :evil_lol: [URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s720x720/1186143_681618321866070_706914892_n.jpg[/URL] Sznaucery mają taki charakterystyczny pysio i nie chodzi tu o brodę lecz nosek i usteczka :loveu: [B]ale obciąć :evil_lol:[/B] Fajny kubeł :lol:[/QUOTE] Nooo kubełek taki z 500 ml :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Przywlekłam z FB:) [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q85/1149003_672182306143005_604602326_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/1150279_672182339476335_1854529555_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/969393_669692933058609_1961334239_n.jpg[/IMG] Fixowi Broda rosnieeeeeeeeeeee :razz: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s720x720/1186143_681618321866070_706914892_n.jpg[/IMG] I mój nowy "pracowy" kubek :lol: [IMG]https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1174758_678378865523349_1961809694_n.jpg[/IMG] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wasiu dotarły dwa listy wysyłane tego samego co do Ciebie, sprawdź skrzynkę :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Heheh najpierw myslałam, ze ktos trawe kosi :lol: później, ze chrapie :evil_lol:- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] A powiat wie że są tam imprezy![/QUOTE] Tylko te smieci trzeba zabierac a i toi toie opróżniać.... Strasznie szkoda miejsca...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img541/4362/j917.jpg[/url] A Jakie łądne uszka ma :) I jak pasuje kolorystycznie do okolicy :lol: A jaka masz fajną konewkę :lol: -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[url]http://images61.fotosik.pl/98/73a671ccf96dd962gen.jpg[/url] hahahahhahah :loveu: [url]http://images62.fotosik.pl/98/bf434489d4081a75.jpg[/url] normalnie z Yoda mi się skojarzył heheheh- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pink']Moj Floyd jadl zawsze jagody prosto z krzaka :lol: A ja wlasnie nazbieralam sobie cala miche i gotuje makaron i beda maliny ze smietana i makaronem smazonym na masle z cynamonem ... mniam :multi: [/QUOTE] jezuuuuuu :mdleje: :obrazic: i co się chwalisz, no?:) -
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
O ja Cie tez bym wyżerała hehehehehhe On ejst uroczy;) a jak sobie rpzypomne pierwsze zdjęcia to w ogóle nie wierze ;) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
No szalenstwo heheheheh -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No cóż.... nie ma od człowieka nic gorszego :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No pełna kulturka :loveu: Cudne szczeniaczki ;) Piekne cudowne :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-yVB5G65GRlw/UhYvk7xlbMI/AAAAAAAAM_8/JOp_JQ_wqQk/w663-h480-no/DSC_0268-001.jpg[/url] a jaki ładny fioletowy kolor obróżi :iloveyou::lol:
-
:scared: aaaaaaaaaaaaaaaa
- 21590 replies
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pink']bosh przypomnialo mi sie, jak wyciaglalam Hippowi z paszczy kotleta mielonego na spacerze bleee-brrrr az mi sie wlosy na karku zjezyly :evil_lol:[/QUOTE] heheh na poczatku jak Fix nadmiernie spozywał kupki an spacerze to dolatywałam do niego odciagałam a późńiej czekałam az skonczy przełykac... bo co innego mogłam zrobić? :niewiem: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Ta... i goń potem za dwoma psami :scared:[/QUOTE] Nie wiedziałam, że Fred biega :) [quote name='3 x']ja bym powiedziła ciut inaczej, nie chęć a chuć ;) [/QUOTE] Oj Dojrzewa Wam szczeniaczek :loveu: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Bo się chęć do "zwiedzania okolicy" uaktywniła. Do samotnego "zwiedzania okolicy". Bez ludziów i bez Freda.[/QUOTE] podepnijcie go do Freda smyczką :lol: