Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [url]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Shl4mhq--GI/AAAAAAAABoM/TLpPQ_e_S00/s576/IMG_9168.JPG[/url] jakie oczka :mdleje::iloveyou: Reszta dośc przerażająca... A krokodyl nie wiem gdzie jest ;)
  2. [quote name='Pink']no co :oops:[/QUOTE] w sumie "Ty" to nic ale te mamy...
  3. [quote name='wilczy zew']fajne foty i Tazzik ma nową obrożę :)[/QUOTE] Niet to stara obroża :) z 2011 roku :lol: tylk odpiero teraz ubrana na chwile była;) [quote name='Pink']Profil Tazza jak do encyklopedii :loveu: och jak ja lubie czarne :multi:[/QUOTE] Się ciesze, ze lubisz :loveu:
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246554-Zadbaj-o-st%C3%B3pki-i-d%C5%82onie-dla-brodatych-Malawaszkowych-Bid-do-4-09-godzina-21"]Zapraszam na bazar :) Scrub do stóp i kremy do rak ;) 8 i 5 zł ;) [/URL]
  5. Spłodziłam kolejny bazarek... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246554-Zadbaj-o-st%C3%B3pki-i-d%C5%82onie-dla-brodatych-Malawaszkowych-Bid-do-4-09-godzina-21?p=21234852#post21234852"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246554-Zadbaj-o-st%C3%B3pki-i-d%C5%82onie-dla-brodatych-Malawaszkowych-Bid-do-4-09-godzina-21?p=21234852#post21234852[/URL]
  6. [quote name='Margi']Uwielbiam te czarne nochalki.:loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s720x720/1186143_681618321866070_706914892_n.jpg[/URL] fana ta broda sznaucerkowa.;) No i kubek fajowy.[/QUOTE] [quote name='Fides79']jak tak dalej pójdzie to Fiks bedzie miał dłuższą brodę niż Tazzio ;) kubek fajowy ale i duperelki widoczne na 2 planie tez fajne, szczególnie ta mini maska :)[/QUOTE] Hmmmm Tazz miał w zeszłym roku na wakacje scietą a już odrosła;) [URL]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q85/1149003_672182306143005_604602326_n.jpg[/URL] A mini maska to z włoch przyjechałą;) [quote name='WATACHA']Tylko czasem nie obcinaj :evil_lol: [URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s720x720/1186143_681618321866070_706914892_n.jpg[/URL] Sznaucery mają taki charakterystyczny pysio i nie chodzi tu o brodę lecz nosek i usteczka :loveu: [B]ale obciąć :evil_lol:[/B] Fajny kubeł :lol:[/QUOTE] Nooo kubełek taki z 500 ml :lol:
  7. Przywlekłam z FB:) [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q85/1149003_672182306143005_604602326_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/1150279_672182339476335_1854529555_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/969393_669692933058609_1961334239_n.jpg[/IMG] Fixowi Broda rosnieeeeeeeeeeee :razz: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s720x720/1186143_681618321866070_706914892_n.jpg[/IMG] I mój nowy "pracowy" kubek :lol: [IMG]https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1174758_678378865523349_1961809694_n.jpg[/IMG]
  8. Wasiu dotarły dwa listy wysyłane tego samego co do Ciebie, sprawdź skrzynkę :lol:
  9. Heheh najpierw myslałam, ze ktos trawe kosi :lol: później, ze chrapie :evil_lol:
  10. [quote name='Pysia'] A powiat wie że są tam imprezy![/QUOTE] Tylko te smieci trzeba zabierac a i toi toie opróżniać.... Strasznie szkoda miejsca...
  11. [url]http://imageshack.us/a/img541/4362/j917.jpg[/url] A Jakie łądne uszka ma :) I jak pasuje kolorystycznie do okolicy :lol: A jaka masz fajną konewkę :lol:
  12. [url]http://images61.fotosik.pl/98/73a671ccf96dd962gen.jpg[/url] hahahahhahah :loveu: [url]http://images62.fotosik.pl/98/bf434489d4081a75.jpg[/url] normalnie z Yoda mi się skojarzył heheheh
  13. [quote name='Pink']Moj Floyd jadl zawsze jagody prosto z krzaka :lol: A ja wlasnie nazbieralam sobie cala miche i gotuje makaron i beda maliny ze smietana i makaronem smazonym na masle z cynamonem ... mniam :multi: [/QUOTE] jezuuuuuu :mdleje: :obrazic: i co się chwalisz, no?:)
  14. O ja Cie tez bym wyżerała hehehehehhe On ejst uroczy;) a jak sobie rpzypomne pierwsze zdjęcia to w ogóle nie wierze ;)
  15. No pełna kulturka :loveu: Cudne szczeniaczki ;) Piekne cudowne :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-yVB5G65GRlw/UhYvk7xlbMI/AAAAAAAAM_8/JOp_JQ_wqQk/w663-h480-no/DSC_0268-001.jpg[/url] a jaki ładny fioletowy kolor obróżi :iloveyou::lol:
  16. :scared: aaaaaaaaaaaaaaaa
  17. [quote name='Pink']bosh przypomnialo mi sie, jak wyciaglalam Hippowi z paszczy kotleta mielonego na spacerze bleee-brrrr az mi sie wlosy na karku zjezyly :evil_lol:[/QUOTE] heheh na poczatku jak Fix nadmiernie spozywał kupki an spacerze to dolatywałam do niego odciagałam a późńiej czekałam az skonczy przełykac... bo co innego mogłam zrobić? :niewiem:
  18. [quote name='Gremlin']Ta... i goń potem za dwoma psami :scared:[/QUOTE] Nie wiedziałam, że Fred biega :) [quote name='3 x']ja bym powiedziła ciut inaczej, nie chęć a chuć ;) [/QUOTE] Oj Dojrzewa Wam szczeniaczek :loveu:
  19. [quote name='Gremlin']Bo się chęć do "zwiedzania okolicy" uaktywniła. Do samotnego "zwiedzania okolicy". Bez ludziów i bez Freda.[/QUOTE] podepnijcie go do Freda smyczką :lol:
×
×
  • Create New...