-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Czarownice jedne! Dzieciątko zaczarujecie :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no... na oczach właściciela nie wyobrażam sobie- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']o tym nie słyszałam,możesz coś więcej? to już są całkiem nienormalni :angryy: [/QUOTE] Tak dokładnie Ci nie przytoczę. Zasadniczo chodziło o to, że się dwie grupy "spotkały" w lesie. jedna grupa była na polowaniu z psem myśliwskim- oznakowanym. Oni mają jakieś tak swoje nie wiem, kamizelki czy coś tam. Pies myśliwski jak zobaczył te druga grupę to poleciał witać się jak ze swoimi, w końcu ubranie poznał. Zastrzelili go :shake: Bez zastanowienia... A Historie znam od ludzi który jest wiarygodny i trochę miał z myśliwymi wspólnego ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
i nie będa chciały się wynieść :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nasionkaaaa wszechobecne i wszędobylskie nasionka...[/QUOTE] :splat: no tak...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img23.imageshack.us/img23/9681/y3hq.jpg[/url] co on ma za paprochy ;) [url]http://img27.imageshack.us/img27/3776/1brd.jpg[/url] śnieg :eek2:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
to ja się bez paproci obejde jakoś;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']ahahaha co za temat haha ja nie mogę :roflt:[/QUOTE] No co :lol: musiałam uścislić;) [quote name='WATACHA']Pozostanę przy całowaniu ;P[/QUOTE] no ja myslę ;)
-
[quote name='WATACHA']Tyłeczki też lubię całować ;)[/QUOTE] ale rpzy całowaniu go w usteczka to tak jakbyś wylizywała tyłeczek nooooo :mdleje:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img703.imageshack.us/img703/1773/4kg1.jpg[/url] moge adoptować? Pieknie ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='WATACHA']A ja lubię całować w usteczka :)[/QUOTE] [quote name='danyww']Ja teeeż :oops:[/QUOTE] Przy Idefixie by Wam przeszło :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img62.imageshack.us/img62/4932/w9ym.jpg[/url] o jakie oczka radosne!!! [url]http://img32.imageshack.us/img32/8255/rner.jpg[/url] mistrzyni drugiego planu!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wyeksploatowana, starsza sznaucerka mini - MAJA MA DOM :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
pozajączkowały :iloveyou: jak ładnie :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Ale ten wzrok wyraża raczej rezygnację niż zadowolenie ;) Teraz się sytuacja odwraca, mały ktas. [/QUOTE] heheh ale dają rade;) Tazzman jest w stanie znieść fizyczną bliskośc Idefixa tylko jak u mnie na łóżku sa albo w zabawie;) nie polozy sie na swoim legowisku jak Fix tam leży... potrafi mnie w nocy obudzić zebym Młodego przeniosła... ja nie wiem jak do tego doszło... -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no strach i dlatego jak wyszliśmy w dolinie gdzie jest sporo ambon to lustrowałam te ambony czy puste czy zasiedlone :angryy: kurdupli i tak by nie dojrzeli w wysokich trawach :D ale nas owszem... a jak wiadomo to jełopy są i potrafią do siebie nawzajem też strzelać... no i jak z daleka usłyszałam coś co mogło być strzałem to zawróciliśmy[/QUOTE] Ehhhh do dupy... ja jak usłyszałam jak strzelili do oznakowanego psa myśliwskiego, który to biegł w ich strone się przywitac to mi sie słabo zrobiiło...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']mysmy dziś spotkali tylko jedną rodzinkę i to przy samym początku lasu - dalej się nie zapuszczają :D chyba, że myśliwi i przez nich niestety nie poszliśmy tam gdzie chcieliśmy wrr[/QUOTE] no z psami bez syczy przy mysliwych to strach mimo wszystko...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
mnie sie las marzy zeby ludzi nie było :mdleje:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']To chyba zależy dlaczemu nie ;) Ziemniaków nie, bo pies ich nie trawi <chyba> i mu to na nic Ale jak mamy grubaska i mu chcemy żołądek zapchać, to jak najbardziej.[/QUOTE] [quote name='sybisia']Psy mogą jeśc' ziemniaki (moje sznupy je uwielbiają :lol: ), ale ziemniaki muszą byc' dobrze rozgniecione, takie puree; w kawałkach nie trawią i takich nie należy im dawac', ale szkodliwe nie są. Ja słyszałam tylko o "zakazie" podawania cebulowatych i tyle.[/QUOTE] o to to chciałam napisac własnie ;) Tazzman przy trzustce mógł ziemniaki jako smaki :razz::) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oj i na jaką ładną sesję się złapała dziewczynka;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Domo068.jpg[/url] :loveu: A tak się długo przed nim broniła :) -
[quote name='Pysia'] Uwielbiam wąchać psie poduszeczki.[/QUOTE] Ja też :lol: jak narkoman normalnie :loveu: