Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Bleh :eek2:
  2. no cóż... Może mu zycie nie miłe;)
  3. o kurdeeeee nie kuupiłam chrześniakowi ubrania!!! Weź mów szybciej następnym razem :lol: Chociaż ciekawe kto to kiedys powymyslał;)
  4. Ooooo to nie słyszałam , ze nie powinno się;) A nie mówiła dlaczego?:) A Felutek biegający fajny ;)
  5. O ja... wyciagneła :mdleje:
  6. [url]http://img51.imageshack.us/img51/8366/tl92.jpg[/url] :iloveyou: Wszytskie cudne :)
  7. no nie pwoiem wygląda na super zabawę :) [url]http://images53.fotosik.pl/46/52d1bcf1a94c88d9.jpg[/url] ten goni :) [url]http://images54.fotosik.pl/47/841d0c9f1a5ed284.jpg[/url] ten ucieka :) szuper;)
  8. za tego gada podziękuję. za to ujęcia morskie bardzo mi sie podobają;)
  9. [quote name='AnkaG']Jadę do Ciebie na turnus - wszystko opisane powyżej mi pasuje :)[/QUOTE] zwłaszcza to smyranie między poduszkami :iloveyou:
  10. O Felku na balkonie sie wypowiadałam już;) Pszencizny super;) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-o3AcEVoBUv0/UhyXHwMYyZI/AAAAAAAAE4A/U4AkL1E-FRM/w640-h480-no/DSCN7545.JPG[/url] :loveu: A porządki widze, ze ma takie "moje" :diabloti:
  11. [quote name='wilczy zew']to wtedy będzie fot a fot...:lol:[/QUOTE] Zasadniczo na dłuższą metę.... te 10 w te czy w tamtą...
  12. ja ją chyba zamorduję... :watpliwy:
  13. Oooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacieeeeeeeeeeeeeeee :) No fajny zamek ;) i Fajnie zobaczyc zdjęcia w ogóle :lol:
  14. [quote name='Tekla64']sie dziewczyny urlopuja robia pikne zdjecia i maja fajnie a my se poczekamy na pokaz zdjec z nad morza[/QUOTE] O ja ale bedą cudne ;)
  15. Bój bój okropieństwo :lol: ale dzięki Gordonku ;) A po patyczek trza zwarta grupą bo nigdy nie wiadomo ;) Spaniel;ek i widoczek całkiem zacny :lol:
  16. Olga nic się chwalisz, nic :)
  17. hmmmmm ale po tych problemach skórnych wsyztskich... tych antybiotykach tym faszerowaniu... to wcale nie jest takie dziwne mnie sie wydaje...
  18. [quote name='wilczy zew']Ty :lol: .....[/QUOTE] Jasne heheheheheh
  19. Ja tez uważam, ze skóra z Moni zdjęta :)
  20. [quote name='wilczy zew']w nieparzyste dni może chodzić w tej innej a w pozostałe w tej zielonej :lol:[/QUOTE] a kto mu będzie codziennie obrożę zmieniał?:)
  21. na takim terenie to nic dziwnego, ze ludzie bardziej zrelaksowani;)
  22. [quote name='Ania!']Padłam :roflt: Mój też uwielbia tak leżeć ale niestety nie ma się czym chwalić :evil_lol:[/QUOTE] to i jak moi;) ale tez nie maja czym się chwalic :lol:
  23. Cudny pies. Przesliczny, a jakie oczka mają cudowny kolor! [url]http://img41.imageshack.us/img41/1736/n561.jpg[/url] :) est prześliczny jak się ktos zakocha to będzie "uratowany" a w cudzysłowiu bo już uratowany jest ;)
  24. [quote name='Tekla64']ty to ale plodna jetses hihihi a profil fajowy nie powiem[/QUOTE] :oops: sie ciesze;) [quote name='wilczy zew']to czemu nie chodzi w tej obroży,do pysia mu :)[/QUOTE] bo chodzi w innej :lol: [quote name='AnkaG']A Ty gdzie śpisz skoro łoże zajęte ?[/QUOTE] hheheheh po środku ;) [quote name='3 x']nie spi, zdjęcia robi tudzież jak u mnie psy mają swoje łózka, pokoje i wogóle ;)[/QUOTE] też czasem:) [quote name='FredziaFredzia']Kubek fajny, on naprawdę taki wysoki? Czy na zdjęciu się tak wydaje?[/QUOTE] Taki wysoki :lol:
×
×
  • Create New...