-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
3x nie wiem co to. próbowałam szelki, obroże, obroże zaciskowe, kantarek w róznych konfiguracjach. to nie chodzi ze on ciągnie. Chdozi o to jak mocno atakuje i wyrywa sie ze smyczy jak widzi innego psa. na spacerze chodzi znośnie. Nie używałam dławika bo go zadusi :shake: A kolce jednak mają ograniczoną możliwość zacisniecia. No i jest prowadzony za tę końcówke która jest podpięta pod obroze. Kolce to na w razie Wu -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nie chcielibysmy jej stresować.... :razz: Idefixowi sie wydaje już sama nie wiem co. Juz poszłam za rada pewnej Mądrej osoby i Młody łazi podpięty do obroży normalnie i do kolców bo to się wymknęło spod kontroli. Jak normalnie zaklęty :shake: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Będzie chciała pożreć Fixa i Tazzia :)[/QUOTE] w przypadku Fixa pewnie vice versa :razz: Tazz pewnie dla świętego spokoju da się zjeść :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Widzę ten spacer w zestawie - Fix - Nusia ha ha[/QUOTE] A co z Nusią? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
włąśnie złozyłam zamówienie na maseczki do buzi dziewczynki więc szykujcie się na bazarek z maseczkami :cool3: -
Wyeksploatowana, starsza sznaucerka mini - MAJA MA DOM :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
to niech łaskawie się odczepią a nie głowe trują :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Mnie najbardziej wkur*ia jak włażę na trawnik posprzatac kupe i wleze w inna :angry: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
O mamusiu... Ja zasadniczo sprzątam zawsze chyba, ze ejstem w lesie albo pies ma rozwolnienie... Ale u nas to 500 zł :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']A ja wczoraj łaziłam za Wołczkowem po lesie :) I tylko Kajcia na smyczy. :)[/QUOTE] jak mnie sie kręgosłup naprawie to KONIECZNIE!!!! musi iśc na spacer sznupowy ;) -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
Transport sie zorganizuje :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']U mnie 15 tysi :)[/QUOTE] Jeszcze lepiej;) [quote name='malawaszka']nooo tak jest :lol: nawet nie liczę ile by mnie to kosztowało :D[/QUOTE] Ja w nieświadomości zyłam :) [quote name='wilczy zew']foty widziałam :loveu:[/QUOTE] Fajnie :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL]http://finanse.wp.pl/kat,1038019,title,Pojdziesz-po-grzyby-wrocisz-z-mandatem,wid,15937390,wiadomosc.html[/URL] Jestem zasadniczo w szoku... [QUOTE]5000 zł grozi także za lekkomyślne zachowanie, jakim jest puszczenie w lesie psa wolno, bez smyczy.[/QUOTE] Jeden spacer 10 tysi :razz: -
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-ZNCMnClRDBI/UjrOfM5l_tI/AAAAAAAAEz4/f4dIZVtGLyU/s640/4%2520%25288%2529.JPG[/url] FOCH?? hahahaha [url]https://lh3.googleusercontent.com/-jqxV-fgoJkk/UjrOCGcw7jI/AAAAAAAAEyc/I-TxN_W7DC0/s640/4%2520%252812%2529.JPG[/url] Niedziedz poalrny Ci psa atakuje a TY Foty cykasz?? [url]https://lh6.googleusercontent.com/-pSrFM9lIiFE/UjrQKlZFIyI/AAAAAAAAE1k/AC2-wzYCkHs/s640/5.JPG[/url] CUDNE!! uwielbiam czarne w fioletowym :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-3hESPm75do4/UjrP8FKFJhI/AAAAAAAAE08/fvwgXRuLiuw/s640/5%2520%252828%2529.JPG[/url] wpatrzona jak ładnie;) Bardzo ładny las ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']I jeszcze można w każdym rozmiarze :)[/QUOTE] i po dwa osobniki:lol: [quote name='Pink']Czyli stado ze hej :multi:[/QUOTE] ano :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Menda no! [COLOR=#ffffff].............[/COLOR]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']Z tego co kolacze mi sie po glowie, to miniusow jest cztery kolory :evil_lol:[/QUOTE] Hyhyh [quote name='Małgorzata Noga']no bez przesady he he , stadka to nie mam zamiaru zakładać :)[/QUOTE] juz masz stadko ;) [quote name='malawaszka']no jak tak to i czarnego brakuje :p[/QUOTE] o to i czarnego widziałam ostatnio słodziutką wersję Piździ :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Małgorzata Noga']A wezmiesz mojego chłopa? On to raczej też był by chętny a raczej dało by się go przekonać ale właściciela domu już nie :( ale tak mi się marzy .... trójca święta :evil_lol:[/QUOTE] IIiii tam myslisz ze by sie doliczył :diabloti: [quote name='3 x']a robotny ten chłop? mojemu tacie by się pomocnik teraz do robót remontowo budowlanych w domu przydał ;)[/QUOTE] Ooooo sa chętni ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Małgorzata Noga'][quote name='Saththa'] Nie kuś losu maleńka oj nie kuś ( ja bym go chętnie wzięła :loveu: ) brakuje mi białego do kolekcji :evil_lol:[/QUOTE] A widziałam gdzieś taka białą suńkę ;) Chcesz? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ulana ale co maja moje korzenie do skakania Fixa? :lol: O masaż... no nie wiem... Myślisz ze chciał mnie tylnymi łapkami masowac a mu się wyskoczyło niechcąco :evil_lol: A co do mnie to ja juz po ketonalu i po 2x ibuprom zatoki :cool3: Boli jak cholera zasadniczo, moje rozciagania nic nie robią. W przyszłym tyg muszę jednak do ortopedy iść :( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='marako']Ja nawet brałam Ibuprom Zatoki na kolano kiedyś, jak mi się zrobił stan zapalny i pomagał, a kolano dalej jeszcze od zatok niż kręgosłup.[/QUOTE] [quote name='Kandraxyz2354']No ibuprom to ibuprom, więc nie dziwię się że pomógł[/QUOTE] O to to to :loveu: Idefixa komuś?:) [IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1231074_697527653608470_258366339_n.jpg[/IMG] I Mamy PP - Prawie Pum :razz: [IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q90/563943_697532470274655_331204160_n.jpg[/IMG] :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Lizka dba naturalnie, gówna spożywa w dużych ilościach :evil_lol:[/QUOTE] kurde... Ty wiesz, ze to działa :razz: Fix nie ma nawet grama kamienia na zebach :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='zerduszko']Pogadaj o wyrastaniu z moimi szczeniaczkami, szczególnie tym czarnym i elektrykiem :eviltong:[/QUOTE] tia :roll:
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
O to jeszcze na spokojnie sie ogarniesz :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']kij, że nie tej części ciała co trzeba ;) sorki że się nabijam ale to silniejsze ode mnie :oops:[/QUOTE] jest przeciwzapalny? Jest ;) [QUOTE]Ibuprom Zatoki to połączenie sprawdzonego silnego środka przeciwbólowego o dodatkowym działaniu przeciwzapalnym Ibupromu[/QUOTE] Przeciez Ibuprom nie ejst tylko do zatok ;)