-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']No Feliks nie pasował do Oskarka ale Hipcio jak widać pasuje ... :)[/QUOTE] Aż za dobrze momentami :evil_lol: -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pink'] PS Niedlugo sie okaze, ze musze zmienic temat topiku :lol:[/QUOTE] PS zabrzmiał jak zapowiedz :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img196/7741/k5ld.jpg[/url] przytuł czy cos? Jakaś mała głóówka :) [url]http://imageshack.us/a/img836/896/8nuh.jpg[/url] jaki uśmiech :lol: -
[quote name='wilczy zew']Ty mnie nie denerwuj,z soboty na niedzielę strasznie rozbolało mnie leczone ucho :-( teraz biorę antybiotyk a zaraz lecę z Mordziastą ciachać się :roll:[/QUOTE] Oj tam oj tam [B] 3mam kciuki za Mordziastą![/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zbynio miał dużo szczescia... jak sobie przypomne tę ranę opatrzona to normalnie:shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='wilczy zew'] z wizyty przedadopcyjnej nie ma fot,tylko opowieść a pozostałe fotki będą,spoko[/QUOTE] Oczywiście :razz:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Usmięchniety na każdym zdjęciu ;) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pink']Odrazu tam spolkujace :evil_lol: To jest jeden krokodyl Henrry[/QUOTE] Ahaaaaaaaaaaaa heheheh widze zeby :lol: -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img821/2364/xulx.jpg[/url] eee dwa warany spółkujące? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img10/5822/oing.jpg[/url] jaka łapeeeeeeeeecka :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img43/96/9emc.jpg[/url] tu tez w tle :) [url]http://imageshack.us/a/img706/2276/f65d.jpg[/url] a tutaj w tle zielone :lol: [COLOR=#a9a9a9][SIZE=1]Nie chcecie scrubu miętowego do stópek:lol: albo kremiku do rączek? :lol:[/SIZE][/COLOR] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[URL]http://imageshack.us/a/img802/3825/3ruu.jpg[/URL] urocze nudy ;) I Fred w tl;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img703/230/4jft.jpg[/url] Uroczy :loveu: -
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-zMZR2nfGix0/Uh_RVd1k_KI/AAAAAAAAq5I/6WonUDDu7Tc/s640/7.JPG[/url] O jejku :lol:
- 21590 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hmmm a to na fili jest zeby sie chwasty nie przebijały? Ładne :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oooooj a co Ci się Dona tak hmmmm powygniatała?:) Już widze ogolona dziewczyna :) Bociany super ;) znaczy odleciały.... Prosiaczki na Twoje wołanie przychodzą?:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
dam znac ;) jak bedzie nowy ;) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img69/2852/fq7i.jpg[/url] :lol: Cudo hyhyhyh Profil tez bardzo ładny ;) -
[quote name='Doginka'] Ta była cudownie seledynowo-zielona, buzię miała pomarańczową, a jeden kolec błyszcząco-czarny, a przy doopce miała niebieskie kropki, jakby ją ktoś posypał makiem;-) Biegiem wróciłam po aparat, ale już jej nie było tam, gdzie ją położyłam:shake: [/QUOTE] Durna, to juz ja trzeba było ze soba po ten aparat zabrać :diabloti:
- 21590 replies
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no bo on jest tak uroczy, że we wszystkim mu ładnie :loveu: no poza tym stanem jaki był na początku...[/QUOTE] Tazzia tez lubie z taka krótka brodą :lol: -
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Szybciutko zarosnie ;) Ja wiem ja jestem nienormalna, ale Oskar mnie sie podobał taki ogolony :lol: -
[quote name='wilczy zew'] Mordziastą ostrzygłam. Mam jej luzackie foty u weta ale cierpliwości...robiła wizytę przed adopcyjną i jechała pociągiem ale cierpliwości...[/QUOTE] No iiiiii?????????????? Już pomijam tę zaległą całość :evil_lol:
-
Eeee może morze może poczekać :lol: albo byc pierwsze a potem Mazury ;)
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
I widzicie i tak źle i tak nie dobrze :lol: