-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Proszę bardzo ;) Różne Tazzmanki ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2886Kopiowanie_zps25cde4c3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2886Kopiowanie_zps25cde4c3.jpg[/IMG][/URL] Tym razem zemsta... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2874Kopiowanie_zps8df5d54f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2874Kopiowanie_zps8df5d54f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2871Kopiowanie_zpsd48fcd62.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2871Kopiowanie_zpsd48fcd62.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2870Kopiowanie_zps7ca57d18.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2870Kopiowanie_zps7ca57d18.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2868Kopiowanie_zps15b9cb9f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2868Kopiowanie_zps15b9cb9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2872Kopiowanie_zps188c7718.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2872Kopiowanie_zps188c7718.jpg[/IMG][/URL] -
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img585/8789/x8lh.jpg[/url] no jaki ładny chłopczyk ;) I jaką ładną pogode macie ;) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
no jak ładnie ;) No koniecznie sygnature zmienic trzeba :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
no jest kurde blaszka :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jakby Tazzmanowi to nie pasowało bardzo już to na pewno da znak Fixowi - tak myślę ;)[/QUOTE] tez tak myślę :lol: ale wiecie noooooo serce jest głupie heheh :splat: [quote name='zerduszko']Też tak sądzę, pewnie udaje bidoka żeby mamusia go wytuliła :razz:[/QUOTE] wytulowiwuje i bez tego :lol: -
o wow [url]http://images51.fotosik.pl/55/a1ace3f491982756.jpg[/url] róznica wielkości niesamowita
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
heheh :) to teraz łapka w górę kto sie [B]nie[/B] spodziewał? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Anka on nadal tak wygląda! czasem mi sie serce kraje jak krzycze na niego bo on tak się wtedy cieszy do mnie cały chdozi. menda mała!! Ale tak atakuje Tazzmana ze ja już sił nie mam a Tazz menda tez nie reaguje tylko sie daje gryźć szarpać.... ja po prostu obydwóch utuke i będe miała swięty spokój :loveu: Słodziak cholerny no :angryy: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Czemu biedny Tazzio?[/QUOTE] bo go ta mała menda molestuje! atakuje, przyczajki robi. chwili spokoju biedny nie ma. na łóżko do mnie ucieka przed nim -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Śliczny siłacz. Co tam siłacz - zajadły brytan z niego rośnie. ;)[/QUOTE] żebyś wiedziała :mdleje: totalnie nie ustepliwy, zadziorny i nie strudzony... :mdleje: Biedny Tazzio :( -
bardzo długi rzekłabym nawet....
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']no Fix dla mnie jak szczypior wyglada hihihi dlugi chudy ale cudny a czarnego dawaj mimo wszytsko nie dyskryminuj tylko dlatego ze tobie sie nie chce go ciac hihihi[/QUOTE] Ale napakowany Magda :mdleje: Bedzie i czarny będzie ;) -
i jak tam się czujecie??
-
[quote name='malawaszka']och nie w moim świecie :lol: ja NIENAWIDZĘ wstawać rano! :lol: a się nie da inaczej :placz: jutro powinnam wstać gdzieś koło 5 chyba żeby koło 9 być w Tychach u pani Dr :D ale to NIEWYKONALNE :mdleje:[/QUOTE] Oj Wasiu rano znaczy jak wstaniesz ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']fajniutki :) Fix zciemniał czy to tak na focie? poka te obroże[/QUOTE] Zciemniał bo zarósł. Jak był ogolony to nawet biały teraz jak zarasta to ciemnieje :) [quote name='Pink']Bialy slodki ... obrozce sie odrazu przygladalam :cool3: psia gadzeciara sie we mnie odezwala :evil_lol: ps domagam sie fot czarnego !!![/QUOTE] nie ma fot czarnego , bo czarny zarasta :lol: i wyglada jak czarna plama :razz: -
[quote name='Pink']Waszek, Ty sie laduj do lozka - przespisz sie i swiat znowu bedzie lepszy :evil_lol:[/QUOTE] co racja to racja... rano zawsze swiat wygląda lepiej!
-
my tez my tez;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2947Kopiowanie_zps6b8ad702.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2947Kopiowanie_zps6b8ad702.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2958Kopiowanie_zpsaa43f87c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2958Kopiowanie_zpsaa43f87c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2960Kopiowanie_zps020fbcc6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2960Kopiowanie_zps020fbcc6.jpg[/IMG][/URL] O a tutaj się Tazzio załapał, podglądacz sąsiadów jeden :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2946Kopiowanie_zps36dc7f89.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2946Kopiowanie_zps36dc7f89.jpg[/IMG][/URL] Idefix ma nową obroże :lol: Tazzio w sumie też ;) I koniec ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2939Kopiowanie_zpsdb785580.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2939Kopiowanie_zpsdb785580.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2942Kopiowanie_zps2d4e17e8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2942Kopiowanie_zps2d4e17e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2941Kopiowanie_zpse62546fb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2941Kopiowanie_zpse62546fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2933Kopiowanie_zpsa65d3e71.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2933Kopiowanie_zpsa65d3e71.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2934Kopiowanie_zps5246dfd7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2934Kopiowanie_zps5246dfd7.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2928Kopiowanie_zpsbc904aaf.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2928Kopiowanie_zpsbc904aaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2927Kopiowanie_zps8a0e0906.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2927Kopiowanie_zps8a0e0906.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2929Kopiowanie_zpsd6c577be.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2929Kopiowanie_zpsd6c577be.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2935Kopiowanie_zpsb8983170.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2935Kopiowanie_zpsb8983170.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2937Kopiowanie_zps8e1efe0e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2937Kopiowanie_zps8e1efe0e.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2925Kopiowanie_zps1fa450c0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2925Kopiowanie_zps1fa450c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2915Kopiowanie_zpsbcf56a5d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2915Kopiowanie_zpsbcf56a5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2922Kopiowanie_zps974c64f0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2922Kopiowanie_zps974c64f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2923Kopiowanie_zpsca236dde.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2923Kopiowanie_zpsca236dde.jpg[/IMG][/URL] :mdleje: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2919Kopiowanie_zps2e1bf20a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2919Kopiowanie_zps2e1bf20a.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Super! Z góry dzieki. :)[/QUOTE] ewentualnie na FB znajdziesz autorke pod hasłem "portreciarnia":) A ja przywlekłam tarasowego Idefixa ;) I troche go mam więc mam nadzieję, że se stęskniłyście :evil_lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2914Kopiowanie_zps9e4c0e44.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2914Kopiowanie_zps9e4c0e44.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2909Kopiowanie_zpse70ce289.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2909Kopiowanie_zpse70ce289.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2911Kopiowanie_zps3de047fd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2911Kopiowanie_zps3de047fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2908Kopiowanie_zps555d5226.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2908Kopiowanie_zps555d5226.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2916Kopiowanie_zps3b8b9dca.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2916Kopiowanie_zps3b8b9dca.jpg[/IMG][/URL] -
Tak cudnie opowiadasz :) mam wrażenie, ze czytam bajke ;) Cudnie!