Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Proszę bardzo ;) Różne Tazzmanki ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2886Kopiowanie_zps25cde4c3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2886Kopiowanie_zps25cde4c3.jpg[/IMG][/URL] Tym razem zemsta... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2874Kopiowanie_zps8df5d54f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2874Kopiowanie_zps8df5d54f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2871Kopiowanie_zpsd48fcd62.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2871Kopiowanie_zpsd48fcd62.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2870Kopiowanie_zps7ca57d18.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2870Kopiowanie_zps7ca57d18.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2868Kopiowanie_zps15b9cb9f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2868Kopiowanie_zps15b9cb9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2872Kopiowanie_zps188c7718.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2872Kopiowanie_zps188c7718.jpg[/IMG][/URL]
  2. [url]http://imageshack.us/a/img585/8789/x8lh.jpg[/url] no jaki ładny chłopczyk ;) I jaką ładną pogode macie ;)
  3. no jak ładnie ;) No koniecznie sygnature zmienic trzeba :)
  4. [quote name='malawaszka']jakby Tazzmanowi to nie pasowało bardzo już to na pewno da znak Fixowi - tak myślę ;)[/QUOTE] tez tak myślę :lol: ale wiecie noooooo serce jest głupie heheh :splat: [quote name='zerduszko']Też tak sądzę, pewnie udaje bidoka żeby mamusia go wytuliła :razz:[/QUOTE] wytulowiwuje i bez tego :lol:
  5. o wow [url]http://images51.fotosik.pl/55/a1ace3f491982756.jpg[/url] róznica wielkości niesamowita
  6. heheh :) to teraz łapka w górę kto sie [B]nie[/B] spodziewał?
  7. Anka on nadal tak wygląda! czasem mi sie serce kraje jak krzycze na niego bo on tak się wtedy cieszy do mnie cały chdozi. menda mała!! Ale tak atakuje Tazzmana ze ja już sił nie mam a Tazz menda tez nie reaguje tylko sie daje gryźć szarpać.... ja po prostu obydwóch utuke i będe miała swięty spokój :loveu: Słodziak cholerny no :angryy:
  8. [quote name='AnkaG']Czemu biedny Tazzio?[/QUOTE] bo go ta mała menda molestuje! atakuje, przyczajki robi. chwili spokoju biedny nie ma. na łóżko do mnie ucieka przed nim
  9. [quote name='ulana']Śliczny siłacz. Co tam siłacz - zajadły brytan z niego rośnie. ;)[/QUOTE] żebyś wiedziała :mdleje: totalnie nie ustepliwy, zadziorny i nie strudzony... :mdleje: Biedny Tazzio :(
  10. bardzo długi rzekłabym nawet....
  11. [quote name='Tekla64']no Fix dla mnie jak szczypior wyglada hihihi dlugi chudy ale cudny a czarnego dawaj mimo wszytsko nie dyskryminuj tylko dlatego ze tobie sie nie chce go ciac hihihi[/QUOTE] Ale napakowany Magda :mdleje: Bedzie i czarny będzie ;)
  12. i jak tam się czujecie??
  13. [quote name='malawaszka']och nie w moim świecie :lol: ja NIENAWIDZĘ wstawać rano! :lol: a się nie da inaczej :placz: jutro powinnam wstać gdzieś koło 5 chyba żeby koło 9 być w Tychach u pani Dr :D ale to NIEWYKONALNE :mdleje:[/QUOTE] Oj Wasiu rano znaczy jak wstaniesz ;)
  14. [quote name='wilczy zew']fajniutki :) Fix zciemniał czy to tak na focie? poka te obroże[/QUOTE] Zciemniał bo zarósł. Jak był ogolony to nawet biały teraz jak zarasta to ciemnieje :) [quote name='Pink']Bialy slodki ... obrozce sie odrazu przygladalam :cool3: psia gadzeciara sie we mnie odezwala :evil_lol: ps domagam sie fot czarnego !!![/QUOTE] nie ma fot czarnego , bo czarny zarasta :lol: i wyglada jak czarna plama :razz:
  15. [quote name='Pink']Waszek, Ty sie laduj do lozka - przespisz sie i swiat znowu bedzie lepszy :evil_lol:[/QUOTE] co racja to racja... rano zawsze swiat wygląda lepiej!
  16. my tez my tez;)
  17. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2947Kopiowanie_zps6b8ad702.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2947Kopiowanie_zps6b8ad702.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2958Kopiowanie_zpsaa43f87c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2958Kopiowanie_zpsaa43f87c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2960Kopiowanie_zps020fbcc6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2960Kopiowanie_zps020fbcc6.jpg[/IMG][/URL] O a tutaj się Tazzio załapał, podglądacz sąsiadów jeden :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2946Kopiowanie_zps36dc7f89.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2946Kopiowanie_zps36dc7f89.jpg[/IMG][/URL] Idefix ma nową obroże :lol: Tazzio w sumie też ;) I koniec ;)
  18. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2939Kopiowanie_zpsdb785580.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2939Kopiowanie_zpsdb785580.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2942Kopiowanie_zps2d4e17e8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2942Kopiowanie_zps2d4e17e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2941Kopiowanie_zpse62546fb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2941Kopiowanie_zpse62546fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2933Kopiowanie_zpsa65d3e71.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2933Kopiowanie_zpsa65d3e71.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2934Kopiowanie_zps5246dfd7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2934Kopiowanie_zps5246dfd7.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2928Kopiowanie_zpsbc904aaf.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2928Kopiowanie_zpsbc904aaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2927Kopiowanie_zps8a0e0906.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2927Kopiowanie_zps8a0e0906.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2929Kopiowanie_zpsd6c577be.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2929Kopiowanie_zpsd6c577be.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2935Kopiowanie_zpsb8983170.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2935Kopiowanie_zpsb8983170.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2937Kopiowanie_zps8e1efe0e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2937Kopiowanie_zps8e1efe0e.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2925Kopiowanie_zps1fa450c0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2925Kopiowanie_zps1fa450c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2915Kopiowanie_zpsbcf56a5d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2915Kopiowanie_zpsbcf56a5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2922Kopiowanie_zps974c64f0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2922Kopiowanie_zps974c64f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2923Kopiowanie_zpsca236dde.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2923Kopiowanie_zpsca236dde.jpg[/IMG][/URL] :mdleje: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2919Kopiowanie_zps2e1bf20a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2919Kopiowanie_zps2e1bf20a.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='ulana']Super! Z góry dzieki. :)[/QUOTE] ewentualnie na FB znajdziesz autorke pod hasłem "portreciarnia":) A ja przywlekłam tarasowego Idefixa ;) I troche go mam więc mam nadzieję, że se stęskniłyście :evil_lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2914Kopiowanie_zps9e4c0e44.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2914Kopiowanie_zps9e4c0e44.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2909Kopiowanie_zpse70ce289.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2909Kopiowanie_zpse70ce289.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2911Kopiowanie_zps3de047fd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2911Kopiowanie_zps3de047fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2908Kopiowanie_zps555d5226.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2908Kopiowanie_zps555d5226.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2916Kopiowanie_zps3b8b9dca.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2916Kopiowanie_zps3b8b9dca.jpg[/IMG][/URL]
  22. Tak cudnie opowiadasz :) mam wrażenie, ze czytam bajke ;) Cudnie!
×
×
  • Create New...