Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='zerduszko'] Dlatego najlepiej nie zaczynać palić, hahaha ;) Nie wiem co tam się dzieje w organizmie po rzuceniu, ale to chyba nieuniknione. [/QUOTE] tiaaaaaaa gdzie byłaś jak miałam 15 lat ?:razz: [quote name='zerduszko'] No przecież już dawno pisałam, ze na wiosnę nowy szczeniak :eviltong:[/QUOTE] jakos nie załapałam :lol: Gratuluję;) [quote name='WATACHA']No już od jakiegoś czasu padają tu i tam pewne aluzje ;[/QUOTE] [quote name='malawaszka']o masz! a myślałam, że wszyscy wiedzą :lol:[/QUOTE] ja jak zawsze opóźniona ;)
  2. [quote name='malawaszka']ale część z tego to zerce wydali za kilka miesięcy :lol:[/QUOTE] Zaraz.... wyczuwam... niemowlaczka??
  3. ja po fajkach chyba z 8 przynajmniej... nie staje na wage bo w łeb sobie palne :shake: tak jakby po prostu metabolizm mi sie zmienił... nie pale od maja 2013 a wciąz jest nie tak z wagą, nawet nie wiem więcej :(:shake:
  4. [quote name='zerduszko']Oj tam, na pewno nie jest tak źle jak ze mną :P Ale jak już tak zagadujesz, to poka się :][/QUOTE] heheh rzuciłam fajki w zeszłym roku :diabloti: a Ciebie widać b osię pokazujesz i nie widac różnicy :errrr:
  5. [quote name='zerduszko']Ty nic nie masz do oddania :mad: [/QUOTE] dawno nie nie był o widać :lol:
  6. [quote name='3 x'] w tamacie Wacka to wam powiem, że wam powiem, że jak umyję szyby w akwarium to wam Wacka pokaże na wątku Freda ;)[/QUOTE] Je bł am :lol: Oj dziwczynki... gdyby sie tak z Tazziem dało... to swoje bym mu oddała:diabloti:
  7. [quote name='Małgorzata Noga']Mój men jak zobaczył to .....ładnie ostrzyć i będzie piękny psiak :cool3: więc zacięcie na trzeciego jest hi hi[/QUOTE] dacie rade;)
  8. [quote name='Pysia'] W dotyku to tylko niuf jest niesamowity. [/QUOTE] nooooooo :iloveyou:
  9. [quote name='Małgorzata Noga']oj :placz: spózniłam się na Wacka :oops:[/QUOTE] [quote name='malawaszka']no ostatecznie to możemy jeszcze.... pociągnąć... temat :errrr: TAZZMAN - tak trzymaj!!! Przytyj to co ja bym mogła przytyć![/QUOTE] [quote name='Małgorzata Noga']Ja mam darmowe do oddania kg :cool3: mogę nawet dopłacić byle się pozbyć :evil_lol: No i teraz mnie zatkałaś z tym ciągnięciem tematu hi hi[/QUOTE] Możecie możecie no :) A Tazzio chętnie jakies 3,5kilo potrzebuje.... i przyjmie...
  10. [quote name='AnkaG']Oj zaraz rozpustnice ... Zaciesz z Tazzia :)[/QUOTE] noooooooo :loveu:
  11. [quote name='Małgorzata Noga']Nie jestem PANI :mad: ani wyglądu ani kasy nie ma he he a bialutka słodziak :loveu: ale.... tylko mogę pooglądać :([/QUOTE] Nie dramatyzować to takie tylko sformowanie ;) P.S to chyba on :lol:
  12. Dzis u weta spotkalismy z zTazziem brązowego buldożka i myślałam o was :) Grapacze normalnie ;)
  13. [quote name='3 x']to tyle co prodzik jakis czas temu ;)[/QUOTE] Tazzio w styczniu wazył 40 kilo. a potem ta trzustka... troche ponad miesiąc temu warzył 35 kilo :shake: od tego czasu więcej o 100 g karmy (500 zamiast 400) i podskoczył ale miałam nadzieję, ze szybciej będzie....
  14. STOP rozpustnice :lol: Bylismy u weta dziś;) Tazzio już prawie 37 kilo waży ;)
  15. [quote name='malawaszka']to jest obrzydliweeee :errrr: :scared:[/QUOTE] zmokniete Puli ??
  16. Widziała Pani? :diabloti: [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5814/xc3n.jpg[/IMG] :cool3:
  17. [quote name='3 x']w zawoalowany sposób powiedziałaś nam, że jesteśmy niekumaci ? :cool3:[/QUOTE] niet ;) może on mówi w języku swoich przodków :razz:
  18. Może przeszkadza Wam... bariera językowa...
  19. [quote name='AnkaG']Komendy zna tylko nie wykonuje :) Moje to głuche na daj łapę, ale jak mam coś do jedzenia i kucnę to same dają :)[/QUOTE] heheh wykonuje :) i siad i lezec i zostań ;) ale w momencie jak pies idzie i nawet się go posadzi to za setną sekundę podnosi zad i od nowa się wiesza na obrozy ;)
  20. i ja tez;)
  21. [quote name='wilczy zew']fajne chłopaki :loveu: Fix zna komendy: siad,leżeć?[/QUOTE] Dzięki. :) [quote name='Margi']Słodkie te Twoje łóżkowe chłopaki.:loveu:[/QUOTE] jak cholera, żeby je :razz: :)
  22. [quote name='zerduszko']Według mnie to socjalizacja jest bardzo ważna, ale w przypadku niektórych psów kluczowy jest okres dorastania. Przerabiałam to z Sadie i teraz niestety z Boltem tez się tak samo zaczyna, zobaczymy jak nam się uda ;) bo z Sadie poległam na MAXA.[/QUOTE] zobaczym heh [quote name='WATACHA']Ja żadnego nie umiałam nauczyć chodzić na smyczy.Moim na szczęście przyszło z wiekiem ;). Choć wpadki im się zdarzają.[/QUOTE] Tazzman teraz już chodzi ładnie ;) Przywlekłam łóżkowych chłopaków;) [IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q92/1174969_699863476708221_586065128_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q87/1229938_699862233375012_1275344439_n.jpg[/IMG]
  23. [quote name='wilczy zew']bez Tazzia też tak startuje?[/QUOTE] Tak. [quote name='3 x']behawioralna to dławik tylko ładniej s ie nazywa u nas zarówno u ronka jak i u prodzinki wystarczy sam fakt ze mieli/mają to na szyi i jest spokój a proik tez sie wyrywa do psów innych ale do zabawy tylko trzeb atak pod samą samą szczęką założyć a nie w połowie szyi nie wiem dlaczego ale u nas sie sprawdziła z bronisławem :) oczywiscie chodzil w niej tylko jak go uczyliśmy albo nas wpienił ;) nie ma co niezły gagatek z idefixa[/QUOTE] Dławika mu nie założę. On sie zaciska "bez oporu" a Fix nie odpuszcza. Udusi się. Nie przydusi a udusi :shake: [quote name='Małgorzata Noga']A ja socjalizuje moje na każdym kroku z każdym psem :) zawsze były w domku , swoje podwórko i za domem lasek tak więc innych psiaków nie znały a teraz tutaj to spacerki po parkach i chciał nie chciał muszą się oswoić z dużym , z małym itp. Pitbull nam nie straszny , dog niemiecki też ( choć Emisia ostatnio aż pisnęła jak on chciał się z nią bawić ale zawczasu niż cokolwiek się wydarzyło hi hi ) i osobiście jak wycykałam jak moje małe burki podleciały do wypasionego rotka -dech mi zaparło ale powąchały się i nawet poganiały :) [/QUOTE] Fix na wybieg chodził, w dół na szkolenie do psów ja go nie izolowałam. w którym momencie mu się odwidziało i zaczeły się problemy.
  24. Usypia Twoją czujność;)
×
×
  • Create New...