-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fajny tytuł;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='monika131106']jasne ale to pani Magda ma sunie,za nią wszystkiego nie załatwię-ludzie co z Wami?[/QUOTE] Dlatego tez dostałas nr telefonu do malawaszki więc go sobie zapisz i skoro nic więcej nie mozesz zrobic zanieś właścicielce (wyslij smsem?) ewentualnie poproś o email do wysłania fotek i daj właścicielce? Malawaszka ma się jeszcze za zdjęciami uganiać? -
Hmmmmm u Mnie duże wylizuje... a mniejsze "podrobione" myje potem schnauzera ... Fajnie zobrazowany ten kawałek kiełbaski co to go nie ma :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']no ja tyz mysle ze sie swietnie bawia hihihi choc co trzy to nie dwa ale zawsze zostaje jakby co druga noga wolna hihihi[/QUOTE] jaka noga bo nie załapałam :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']To może przy trzecim by przestał :lol:[/QUOTE] [quote name='AnkaG']To co piszesz, że potrzebujesz ... :)[/QUOTE] [quote name='3 x']to może wielkiego bezowego doga? jakby ten ci naszczał to Fixowe siuśki to byłby fiksiuś pikuś ;)[/QUOTE] się dobrze bawicie widzę :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']załatwiać?[/QUOTE] aTys widziała jakie ja mam schody w domu?? nie skazałabym żadnego jamnika na takia stromizne fefdziesiąt razy dziennie :shake: poza tym 3 pies - niet jeszcze Fix mi szcza. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Białego mam czarnego mam. potrzebuje rudego jamnika :loveu: -
[quote name='ulana']Oj nie tylko tu, nie tylko :)[/QUOTE] widziałam widziałam;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Saththa - no tutaj też żeś dobra kobieta, żeby nie było żem interesowna taka :)[/QUOTE] Wariatka :lol: -
[quote name='ulana']Dzięki dobra kobieto. :Rose: Działa. :multi:[/QUOTE] noooooo tu ze dobra kobieto a gdzie indziej od Małp mi tutaj no :lol:
-
hm nie ma co cudowac zeby to jeszcze koła miało i tak dalej bo prez to jeszcze cięższe jest przeciez;) to osttanie mnie nie podoba;) a może by ja w chuste? jak dziecko?
-
[quote name='ulana']Wchodzę w taką ikonkę "wklej obrazek", otwiera mi się okienko i tam wklejam ten pobrany link.[/QUOTE] a wklejaj link bezpośrednio. bez wklejania go w to okienko. Ten link pobrany już pewnie zawiera [img][/img] i stąd masz podwójnie. od razu w okno odpowiedzi wklejac spróbuj i powinno być ok o ile dobrze rozumiem ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']pokurcz bym powiedziała ;)[/QUOTE] pokurcz czy nie, nie zgadzam się;) [quote name='AnkaG']Nooo ja mam miniki ...:-?[/QUOTE] :cool3: [quote name='ulana']Nic nie kamuflowałam. Wszystko jest czarno na białym :eviltong:[/QUOTE] :boom: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']eeee no Fix to sredniak jak nic ciekawa jestem o ile wiekszy od Nikodema jest te oczy tych zabawkow jakies takie baaardzo smutne sa , az nie wiem czy bede kupowac wnukom hihihi to moze doprowadzic do permanetnej depresji za to pomysl usadowienia ich na Taziowej glowie przedni zwlaszcza po takim wstepie o bidaku hihihi fajne to duo ![/QUOTE] Nie Fixowi do sredniaka brakuje jakiś przynajmniej 10 cm i jakis 10 kilo :lol: [quote name='ulana']Biedny Tazzik, biedny... Fix mu na głowę wchodzi, pluszaki mu na głowę wchodzą i Pańcia mu na głowę wchodzi (Pod postacią małpy - co widać ;)), a tylko udaję, że tak tulaśna. :);) [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2860Kopiowanie_zps99be63cc.jpg[/URL] Przed Fixem jeszcze taki mały czarny minik powinien stać. Ślicznie by wyglądało - czrno - biało - czarno.:evil_lol:[/QUOTE] 3 pies?? :scared: I jak ładnie zakamuflowałas nazwanie mnie małpą :diabloti: -
[url]http://images52.fotosik.pl/56/577dcc6b8c96afc4.jpg[/url] na smyczy Nikodem? szaleje nosowo? hmmm pajaki bleh! się zakrztusiłam aż;) Ale te zdjęcia terenowe piekne!!!
-
Kurcze a jak bierzesz ten link "na forum" to jak wstawiasz zdjęcie to uzywasz tego okienka do wstawienia? czy od razu z marszu walisz wklej?
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Oj to szkoda rzeczywiscie... -
Listki mnie sie bardzo podobają;) A Niko jaki zarosnięty :)
-
[quote name='zerduszko']No jak tam? A to się da tak na oko ocenić czy[/QUOTE] czy co?:) jak tam u Was????????????
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
moze troche mniej sika i mniej kupka ale dalej sprzata -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']o wow!!!! jak będziesz u Magdy następnym razem to poprosimy o fotkę porównawczą nochali :loveu:[/QUOTE] heheh zobaczym co się da zrobic;) nie da się ukryc ze Dona ma subtelny nosek a Tazz jak to Irek mówi - kichawę :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No zasadniczo jak porównywałam to Tazz ma 2x wiekszy nos od Dony Tekli :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Aaaaaaaaaaaaa i w porówaniu wielkości widac nowe obróżki ;) sa jeszczze smcyzki tj dla Fixa bo tę dla Tazzmana odsyłałam. Niby w opisie smycz dla psów duzych i srednich (nawet dopytywałam czy nie będzie dla Fixa za masywna) a jak przyszła to... :shake: no i odesłałam. nie rozumiem po co tak pisza... Karabinek taki jak ma Fix w jednej smyczy heheh dla Tazza... Pisałam, ze pies 40 kilo, karabinek duzy i ze lubi szarpnąć... ehhhh -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2866Kopiowanie_zps30149762.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2866Kopiowanie_zps30149762.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2867Kopiowanie_zps6d968582.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2867Kopiowanie_zps6d968582.jpg[/IMG][/URL] :razz: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2617Kopiowanie_zps406fcf15.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2617Kopiowanie_zps406fcf15.jpg[/IMG][/URL] Zamiana: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2556-1Kopiowanie_zps7bd01b45.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2556-1Kopiowanie_zps7bd01b45.jpg[/IMG][/URL] Porównanie wielkości ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2860Kopiowanie_zps99be63cc.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2860Kopiowanie_zps99be63cc.jpg[/IMG][/URL] A tak się zachowuje Młody jak tylko zobaczy, ze leżę na podłodze... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_2840Kopiowanie_zps5321a017.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_2840Kopiowanie_zps5321a017.jpg[/IMG][/URL] KONIEC :)