-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie rób drugiemu co Tobie nie miłe :evil_lol: -
Wyeksploatowana, starsza sznaucerka mini - MAJA MA DOM :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ja jak zwykle miliony lat świetlnych po innych ale dotarłam :razz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no to 3mamy ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Jakbym chciała mieszkać tak blisko morza jak Ty, żeby mi się opłacało na weekend jechać, ech :( Fajny masz podpis :lol:[/QUOTE] no zasadniczo to mi sie opłaca jechac rano zeby wieczorem wrócić... Dzięki :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Ta Pani coś kombinuje[/QUOTE] Tak włąsnie kombinuje za tydzien nad morze się wybrac na weekend ;) i zasadniczo szukam miejsca gdzes blisko :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Tiaaaaaaaaa, a potem płacz byłby :)[/QUOTE] oj tam oj tam :lol: -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
Ohhh jakie piekne widoki :loveu: az sie na sercu cieplej robi;) -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
snieg mnie zamordował!- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
poczekamy ;) nawet przebolejemy ze wydzielasz :) no i witamy spowrotem :)
-
[quote name='3 x']dlatego ja mam drewniane, które można szlifować iwidac to nie facynuje Prodzinki ;) i drzwi nie rusza :)[/QUOTE] to wynajmowane mieszkanie :razz: takie były od czasu jak tu mieszkam (5 lat) i pewnie x lat wczesniej tez tutaj takie były... musze wymienic :shake:
-
[quote name='3 x']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: swoją drogą co to za pomysł : drzwi z dykty ;) moje wejściowe metalowe (Grem tak mówi) to tylko pazur czasu nadszarpuje bo przecież Prodziaka na tym nie przyłapałam ;)[/QUOTE] bo to nie są drzwi wejsciowe tylko pokojowe :razz:
-
Tia... a moje drzwi z dykty to chyba duma rozsadza...
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
a jak zapach z uszka? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
na zazdrośc NIGDY nie jest za późno ;) -
[quote name='3 x']i beknał ;)[/QUOTE] i siła podmuchu wywaliła kibelek z łazienki?:razz: czy to nie niejednoczenie było?:)
-
"Jamnik" rzeczywiście był niesamowity :lol:
-
Ewentualnie... Piekarnik sam zjadł ciastka a później się otworzył aby na Kre bezczelnie zrzucić :shake: ewentualnie mu sie obiło... Ulv strasznie Cię podziwiam!
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ale bardziej pomorskie czy zachodniopomorskie?:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']to może powiedz Tazzikowi,że może się sam bronić,bo może o tym nie wie[/QUOTE] Mówiłam :razz: Mówiłam, ze może go zjeść nawet jak ma ochote :lol: [quote name='Tekla64']wie wie napewno ino on masochista[/QUOTE] no chyba :mdleje: -
Ty Stara Sklerozo :lol: Zbieram dalej te kapsułki ;) A Kenzo jest cudny!!!!!!!!!! ktos sie musi zakochac, nie da rady!
-
Kenzo jest cudny :loveu: [B]Malawaszko[/B] czy doszła moja przesyłka z kapsułkami?? :razz: nadana zwykłym listem :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']aleście tu się rozpisały:-o Fiksiu cudny balonowy, Taziu domowy też :p skąd Ty bierzesz te pluszaki dla nich?[/QUOTE] to zasadniczo moje pluszaki :lol: [quote name='marako']No naprawdę chyba tyko Tekla praktykuje to co ja - mizianie nogą (mam trzy psiury, to muszę tak, bo rękami na zmianę się nie da - jak przestaję któregoś, żeby innego poczochrać to zaraz się niecierpliwi i mruczy albo łapą trąca)[/QUOTE] ja z dwoma to jeszcze mam tyle rak ;) [quote name='malawaszka']no ja, mimo pięciu sztuk w domu nogą miziać nie mogę... ewentualnie Zgredka, ale reszty nie ma szans - Drops by umarł ze strachu chyba, Furia by mnie użarła, Luna by się obraziła i odeszła, a Viki... no w ogóle nie wchodzi w grę bo też się boi[/QUOTE] :mdleje: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
a gdzie jedziecie?:) -
dwu czesciowa :lol: