Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Zapraszam wszystkich na ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00)
  2. Zapraszam wszystkich Drpsolubnych na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL]
  3. Zapraszam wszystkich Duniolubnych na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL]
  4. Zapraszam wszystkich Guciolubnych na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL]
  5. Zapraszam wszystkich Klarolubnych na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL]
  6. Zapraszam wszystkich z tutejszego fanklubu na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL] Nawet nie wiesz Jezabel, jak bardzo sie cieszę, że trafiłam na ten wątek i choć troszkę dziewczynkom pomogłam rozsyłając zaproszenia. To tak piekne psy, że chciałoby się patrzeć i patrzeć. Wera jest warta tytułu Miss Obiektywu. A to dopiero niecały miesiąc od czasu interwencji. Niewiarygodna przemiana.
  7. Zapraszam wszystkich Lenoxowców na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL]
  8. Zapraszam wszystkich Łezkolubnych na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL]
  9. Zapraszam wszystkich Gacusiowców na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL]
  10. Zapraszam wszystkich Ingolubnych na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL]
  11. Zapraszam wszystkich Tessolubnych na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL]
  12. Zapraszam wszystkich Malinkowców na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL]
  13. Posłałaś Rudego, a ja pytałam o ulotki dla zamordowanej suni
  14. dziś odeszły Dwa porzucone szczeniaki w stanie agonalnym - trwa walka o ich życie... To dla takich jak one taka Skarbonka musi powstać. Jeszcze przed świętami. Proponuję udostępnienie na razie swojego konta na Duszkową Skarbonkę. Nesco. Dziś jest dzień wyjątkowy. Dzień Zmarłych. Załóż proszę wątek Skarbonkowy. Szczegóły regulaminu dogramy.
  15. Okrutny świecie ludzki , dwa życia zabrałeś , dwa malutkie okruszki, szans im nie dałeś. Niech nasza wielka złość stanie się materią mówimy mordercom - DOŚĆ! dopadniemy ich na pewno. Malutkie ciałeczka tutaj umęczone z największą atencją będą w ziemi złożone. Będą drzewa szumiały kołysanki śliczne a dziewczynki będą spały teraz już bezpieczne. Dopóki się znów nie spotkamy
  16. jeśli robić ulotki to proszę mniej szczegółów i nie czerwono, bo już prawie nie mam toneru czerwonego
  17. a podobno w Boliłapce promocje listopadowe na sterylki. To jaka jest cena niepromocyjna?
  18. aaa, Łazy! Tamtą sprawę próbuję ustalić. Myślałam, że może to owe gospodarstwo, o którym rozmawiałam z Pawłem. Sama wiesz jak wyglądają zgłoszenia sąsiadów - mało konkretnie. Staram się wydusić coś więcej
  19. która???????? Ja Lesznowolę zgłaszałam Pawłowi, tyle, że przynajmniej 2 mies. temu, więc nie o nią chodzi. Czy to właśnie tam?
  20. tak. pisałam też emila
  21. ulotki dostałam, ale drukowanie czeka do środy
  22. Wracam do podawania leków wypraktykowane u mnie. Na żywieniu chłoniakowych kompletnie nie znam się i obym nie poznała się. Pisałam o upychaniu tabletek w pasztecie albo nabiale, albo puszkowym żarełku. Co do tych puszek, to nie chodzi o podawanie puszkowego jedzenia jako podstawy tylko jako upychacza leków. Akurat u Vita było tak, że początkowo była taka ilość leków na maleńkiego bo raptem kilogramowego kota (nawet na początku tyle nie ważył) trzeba było upchać w jedzeniu. Potem puszka była dodatkiem z lekami. Teraz Vito jest w miarę ustabilizowany, chociaż jego stan pogarsza się, to na szczęście nie następuje to gwałtownie wbrew rokowaniom dr Niziołka. Wg jego słów z czerwca Vito miał pożyć jeszcze maksimum pół roku. Mam nadzieję, że będzie to przynajmniej półtora. Sprawdzź koniecznie rozcieranie tabletek w tygielku i upychanie jak nadzienie w kulce z mięska. Co do nabiału, to przecież nie mówimy o całym serku. To są niewielkie ilości. Pół łyżeczki (+/-). Jest taki serek topiony do smarowania z szynką. Kupuje go w Auchanie. Firmy nie pamiętam.
  23. Wpadam tu z mikrusów, bo ostatnio ONkowate mnie polubiły. Poczytam później.
  24. dostałam nowe kontakty do radia. może jeszcze jakieś tv wykombinuję. Red. Lipko nie odezwał się. Hak mu w ...
×
×
  • Create New...