Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Kinia1984']wiem inga:) tak sobie żartuję...:)[/QUOTE] ufff, już się odstresowałam...
  2. chudzinek, ale już żywotny. Jak ja bym tych pseudoludzi też tak odchudziła
  3. Ina, dzięki za odpowiedź. Może będziesz wiedziała o dobrych ludziach, którzy by przygarnęli maleństwo?
  4. [quote name='malibo57']Inga, ludzie w tym wieku ( a przynajmniej kobiety) powinni być już dojrzali i odpowiedzialni.[/QUOTE] [quote name='Kinia1984']ej...ja tez jestem w tym wieku!:) i z tym się zgadzam...[/QUOTE] To by wiele tłumaczyło: oznacza, że w tej grupie wiekowej znacznie częściej niż wśród 40+ trafia się na osoby nieodpowiedzialne, mające nadzieję na zarobienie pieniędzy bez większego wysiłku. Nie oznacza to, że WSZYSCY są tacy. Wśród działaczy prozwierzęcych zrzeszonych i niezrzeszonych są nawet nastolatki o tak dojrzałej osobowości, że człowiek zastanawia się, czy one nie tracą czegoś w życiu oddając się tej działalności. Nikogo normalnie patrzącego na problemy zwierząt nie zamierzam obrażać, niezależnie czy ma lat 17 czy 27, czy 70.
  5. [quote name='2411magdalenka']odwiedzam Perełkę, świetne wieści i przecudowna opieka Pani Tereso.. też mam sunię z Rachowa, też "dzikuskę" robimy postępy, ale podobnie jak Perełka, moja Soni podbiega i odbiega (a ma 25 arów ogrodu do tego ;)) aż w końcu się kuli, trochę podsikuje pod siebie, spuszcza uszy po sobie i mogę ją pogłaskać.. zastanawiam się czy to wynika ze zbyt małej uwagi, braku pieszczot od urodzenia, czy były szczute przez inne psiaki, ale naprawdę trudno i mozolnie do mojej suni dotrzeć i jestem jedyną osobą w rodzinie, która może do niej podejść i ją pieścić.[/QUOTE] Zajrzyj też do Mimi. Przypuszczam, że wyrzucona z pseudo. Strach, strach i jeszcze raz strach.
  6. [quote name='barb']Inga, o co chodzi?:crazyeye: Przypomnij. Czy o czymś nie pamiętam? :crazyeye:[/QUOTE] Sorki, jestem zmęczona. To pytanie powinnam skierować do iny. [SIZE=5][I][FONT=Georgia][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]Mimi - 50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu[/URL][/SIZE] [/FONT][/I][/SIZE]
  7. Cioteczki, trońkę cierpliwości. Weźcie pod uwagę, że musimy się ogarnąć jako tako. Każda jest z innej części Polski, co też nie sprzyja szybkim działaniom. Prosimy też o sugestie dotyczące regulaminu.
  8. nie mogliście chłopa zostawic na tym łańcuchu??? Przydałoby się bibilijne uświadomienie - oko za oko
  9. Cudownie. Barb - nie chcesz jeszcze jednej malizny?
  10. [quote name='Kinia1984']około 30 z peselu tak pamietam ...[/QUOTE] O rany!!!, ja myślałam, że to kobieta w pokwiecie wieku. 4 dychy najmniej. No tak. To wiele mi wytłumaczyło
  11. Ponieważ masz zapchaną skrzynkę, więc pytam na forum, kiedy otrzymam zwrot pieniędzy za bluzki? czekam od lipca.
  12. Piękny nick sobie wybrałaś. Pozdrawiamy Rogera Vadima! Na razie nie pytam o Dunię, bo mieliśmy przekazywane na bieżąco informacje, natomiast chcę wyrazić swoją ogromną radość, że odważyliście się adoptować pieseczkę po takich przejściach i problemach. Mam nadzieję, że zostaniecie z nami, nie tylko u Duni. Pozdrawiam
  13. No to róbcie. Nie ociągajcie się
  14. Nareszcie! Myślałam, Harfuniu, że nie znasz się na kompie!
  15. Hamlet??? Czyżby trafił się chłop jaśnie oświecony?
  16. Chciałabym Wam dorzucić kilka zetów do paliwa. Prosze o konto. Tak na oko koszty samych podróży moga juz podchodzić pod tysiaka, jesli go nie przekroczyły. Czy ktoś dołoży się finansami? szczególnie dla Mru. Te kilosy, które przejechała, to dystans jak w wyścigu dookoła Polski. Dorzucić Noemi, Malibo i jeszcze jeszcze i to są ogromne koszty. Bazarku na to nie można zrobić
  17. Przepraszam, zapomniałam dorzucić się do Kubunia. Nesca, w poniedziałek strzel mi kopa, proszę
  18. eee, nie masz co przepraszać. Tak bywa z tymczasowymi rodzicami, że kochają te dzieci bardzo, bardzo.
  19. no to się masz! Z ropomaciczem bywa niefajnie, bo bywa podstępne
  20. Ropomacicze i operacja w piątek dopiero??????
  21. czy jest gdzieś taki zbiór ludzi z regionu? W społecznościach nie widziałam
×
×
  • Create New...