Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. taki piekny kubraczek to tylko ciocia togaa mogła załatwić.
  2. Szami, nie poddawaj się, tylko uderzaj do KTOZ. Pojawiły sie dziewczyny i chca pomóc. Jest szansa!!!! Nie zostawiaj tych zwierzat samych. Najwyraźniej miejscowa TOZówka nie nadaje sie do tej pracy i powinno sie ja po prostu wywalić. Moze Krakowianki pomogą? Przynajmniej psom
  3. [quote name='Roszpunka']Dzięki Kochane. Niestety bywają takie sytuacje w których nikt i nic nie może pomóc... Trzeba przetrwać - więc trwam.[/QUOTE] Trzymaj się. W razie potrzeby - pisz. Każdego z nas dotykają takie sytuacje, które wydaja się tak straszne, że przerastają nas. Nie wiem co sie stało, ale kiedyś, gdy to złe, ktore teraz dzieje sie w Twoim życiu, przeminie, znowu zobaczysz pogodny ranek, choc może być juz zawsze troche zamglony.
  4. [quote name='Roszpunka']Inga, na razie nie będzie nowych fotek... Muszę ogarnąć trudne, osobiste sprawy.[/QUOTE] O mateńko, trzymaj się, jeśli możemy jakoś pomóc, pisz na pw. Główka do góry. Nigdy w życiu nie jest tak, by nie mogło jeszcze gorzej być....
  5. wykasuj pewne fragmenty Twoich wpisów i inni niech to też zrobią. Ci co mieli wiedzieć, żeby uczestniczyć w tym wątku - już wiedzą.
  6. [quote name='ANETTTA']ja moge zrobic bazarek tylko mam problem z wrzucaniem fotem na wątek !!!!wiec tu mi musi ktos pomóc[/QUOTE] wysłać Ci instrukcję bazarkową dla Blondi?
  7. zapraszam na ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00)
  8. Słuchajcie, klapa! Szlag mi trafił urządzenie kopiujące na kolorowo!
  9. jestem za lajtem, choćby dlatego, że mam takiego jeża na plecach, że to są ofiary tresury do walk zwierząt. Tak więc stwierdzenie wścieklizny będzie na tyle niewiarygodne, że będa czuli się bezkarnie. Z drugiej strony informacja o podjęciu kroków w związku z wścieklizna może wystraszyć, że będą naloty. Z trzeciej strony, nie można podawać bezpodstawnie takiej wiadomości,bo za to grozi odpowiedzialność karna jak przy sabotażu. Tak więc wersję hot należy usunąć. A i jeszcze: ogłoszenie o wściekliźnie w rejonie może podać TYLKO powiatowy sanepid po porozumieniu z powiatowym wetem
  10. Moja propozycja jest konkretna. wsiadasz w samochód i jedziesz na Wolską. O ile wiem, nie musisz mieć skierowania tylko dowód ubezpieczenia zdrowotnego. Co do dychy, zaczekam na rozliczenie. Jesli będzie niedobór - wpłacę, jeśli nadmiar to jest tyle psów, że nie wiem, który bardziej potrzebuje. Chciałabym wiedzieć czy ustanawiacie nagrode za wskazanie sprawcy? Jesli bedzie takowa, deklaruje sie dorzucić. Właśnie robie bazarek na moje tymczasy, więc podzielę się
  11. ołłłł!!! To chyba mi uleciało z głowy. Ale i tak zabiłabym
  12. Czy Ty musisz sie tu razem ze mną wpisywać? Właśnie miałam pytać czy coś wiadomo o Leosiu, a tu mi wyskakuje Sajlana. Cudownie!!!! W takim razie nie mam oporu, żeby zaprosić na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00)[/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG] [/URL] co do pieniązków, to mam taka propozycję do rozważenia. Chcemy założyc Duszkowa Skarbonkę na pokrycie pierwszych kosztów leczenia zwierząt w drastycznym stanie. Może mogłybyście przeznaczyc troche pieniędzy na te skarbonkę?
  13. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00)[/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG] [B]zaprasza[/B][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"] [/URL]
  14. Korniszon, pokaż się chłopaku i zapros ze mną na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00)[/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG] [/URL]
  15. pytam co Dziadeczkami i zapraszam na [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00)[/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"] [/URL]
  16. Mimo, ze nieobecność Rudego zasmuca, to jednak zaproszę na ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00)
  17. Tylko jak to mozliwe, żeby Ci zszokowani ludzie doprowadzili psa do takiego stanu???? Chyba, że przegapiłam jakąś informację
  18. Zapytam może nietaktownie: czy wysyłać tę moją smętną dychę, czy przenieść ją na innego psa? Chodzi mi o to, czy macie pokrycie finansowe za pobyt dziewczynek?
  19. Huraaaa!!!! Zapytam na ucho: czy po zrzeczeniu, zrzuciłaś go ze schodów???
  20. u mnie dziś leżał przepiękny dywan liści. Nie wzięłam aparatu, bo śpieszyłam się do pracy, ale było bosko.
  21. Tak, tak, wszystko pięknie, tylko Szami gdzieś zniknęła. Nic nie wiemy, ja z Wawki, Marycha z Łodzi, a psy pod Nowym Sączem jeśli dobrze zrozumiałam. Szami nie odzywa sie i nie wiem czy to ma swój podtekst pozytywny czy negatywny dla psów
  22. Zapraszam wszystkich Hamletolubnych na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"]ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00) [/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217088-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-BAZAREK-na-sierotki-Ingi.mm-%2814.11.-21.00%29"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4606/21102011796.jpg[/IMG][/URL]
  23. Zapraszam wszystkich Cygankolubnych na ŚWIĄTECZNY BAZAREK na sierotki Ingi.mm (14.11.-21.00)
×
×
  • Create New...