Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. napisze Ktos jakie wyniki sa z przetoki? niestety, nie widze nawet w okularach,plis z Bazylim gorzej...:(
  2. Tysia jest mozliwosc wyciagniecia psa z kojca? mysle o Tytusie,zeby lepiej go obfocic moze... taki fajny psiak,szkoda
  3. zajrzalam i fajne fanty sa trzeba sie ratowac bazarkami bo wszedzie tylko kasa i kasa ..a skad ja brac jak potrzeby ogromne zwyrodnialec wyrzucil psa na smierc jak smiecia...karma wroci az sie boje myslec o wakacjach Czarnulko :(:(
  4. Od razu mi sie humor poprawil patrzac na wesolego Grzesia!:):)
  5. znalazlam, faktycznie super szczesliwy jest! jak fajnie drepcze :):) ostatnie fotki przeklamuja, zdecydowana wiekszosc jest z usmiechnietym Grzesiem /poszperalam na watku/
  6. biedactwo,zal patrzec na niunia, swinstwo sie przyczepilo,oby nic nie zlosliwego:(
  7. Grzesiu zawsze taki smutny na pyszczku, czy tylko ja tak odbieram zdjecia...
  8. zagladam z zaproszenia. niestety, od stycznia jestem bez pracy tylko obiecanki czekam caly czas na wyjazd i dzis sie dowiaduje ze 29/3 tez nie wypali... juz sie i pula wyczerpala i moja cierpliwosc tez do tej firmy bede na razie zagladala do Malutkiej i pamietala o niej jak przyjda lepsze ,pieniezne czasy
  9. szkoda bardzo,ale na pewno sie doczeka wspanialego domu pies jest super!
  10. cieszymy sie bardzo domkiem Marcheweczki :)
  11. ciesze sie, ze Lilka ma dt Pan sie zdecydowal, super! oby tylko te kleszcze nie ,,nabroily"... no i Kapsla odebrali :) u nas pies musi byc wykupiony z Przytuliska jak jest domny-wlasciciel placi za dni pobytu zaopiekowanego psa Czarna wyglada pieknie ..
  12. wlasnie sobie pomyslalam,ze Mimi jest dla ludziow pokroju jaguska a jaguska to samo napisala :):)
  13. ciesze sie z domku Lupo :) wiesz moze gdzie trafil? moze podmien Tysiu wyroznienia na jakiegos- flatke,czy jakiegos z nowych z Przytuliska... cos mi sie wydaje,ze to sie dopiero zaczyna...wakacje sie zblizaja moze te samce to wlascicielskie sa, urwaly sie z domu za sunia moze Ktos przyjdzie po nie chociaz ten z orlenu to na 100 % nie, znajac zycie podrzucony :( a gdzie flatka teraz jest?
  14. bardzo dobre wiesci jaka lagodna jest sunieczka :)
  15. wet doradzil:( ale ile czekac, zeby nie zaszkodzilo
  16. masz racje kiyoshi, ma sunia te oczyska wyjatkowe, madre troche taka owczarkowata z pyszczka i futra ciekawe jaka z charakteru
  17. dawalam jakis Furosemid? jak sunia sie nie zalatwiala,wtedy leciala biegusiem 1 tabl. i wszystko sie normowalo...
×
×
  • Create New...