ciesze sie z domku Lupo :) wiesz moze gdzie trafil?
moze podmien Tysiu wyroznienia na jakiegos- flatke,czy jakiegos z nowych z Przytuliska... cos mi sie wydaje,ze to sie dopiero zaczyna...wakacje sie zblizaja
moze te samce to wlascicielskie sa, urwaly sie z domu za sunia moze Ktos przyjdzie po nie
chociaz ten z orlenu to na 100 % nie, znajac zycie podrzucony :(
a gdzie flatka teraz jest?