Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. kupilam w takim sklepie ziolowym, medycznym ,ale mysle ze apteki tez maja...? wode morska w aptece kupilam, sa rozne rodzaje, Pani z apteki zapytala na jaki katar i doradzila
  2. u nas podobnie ja i syn juz wszystko bralismy na katar najlepiej teraz podzialala woda morska w sprayu do nosa i inhalacja lyzka soli, lyzeczka sody,4 krople olejku herbacianego i 4 kr. olejku tymiankowego plus na odpornosc bierzemy kapsulki z watroby rekina ECOMER 2 x2. bralismy to 2 dni i jestesmy w szoku tak dobrze sie czujemy :) znaczna,znaczna poprawa...w koncu uff zabralam z watku ,,banerek" w podpis i trzymam kciuki za Maluszki
  3. albo sie pani zblizy do suni albo zniecheci...ale widze,ze sie stara,przejmuje sunia tym bardziej,ze to kamienica a nie dom z ogrodem to jest ciezko... ale co to ta piana? to chyba nie za dobrze :(
  4. straszne okrucieństwo :(
  5. podniose temat
  6. akurat mialam to samo napisac...emocje,za duzo emocji ale podyktowane dobrem tylko i wylacznie, troska
  7. bede w biblotece to sprobuje jeszcze na tamtym kompie
  8. zagladam...naprawde sliczna, owczarkowata sunia ,taka w moim typie.. jak bedziecie zbierac kase na sunie to tez sie doloze petycje widzialam,ale nie udalo mi sie podpisac,jakis blad wyskakuje...
  9. nie udalo mi sie podpisac jakis blad wyskakuje :(
  10. oj, smutne wiesci:( Sagusiu [*]
  11. dobry pomysl-zbierajmy bo ciagle jakies ,,akcje" dochodza a one czekaja dalej ja dekl. wczesniej 20 zl i podtrzymuje
  12. [*] :( tak smutno...
  13. dokladnie, ogloszenia potrzebne ,ladne zdjecia...masz jakies?
  14. zabraklo mi lajkow a tyle fajnych wiadomosci:) A Bandziorek ma imie zostawione?
  15. czy w tych 360 zL. oplaty za dt jest juz karma czy to osobno? bo wet to zawsze oplacamy dodatkowo
  16. jestem i ja,bardzo to wszystko smutne,ze staruszki siedza w schronie tyle lat :( mam taka cicha nadzieje, ze wspolnymi silami uda sie wyciagnac jedna, a potem nastepne...
  17. dlaczego Zeus wrócił? :( kiedy planuja likwidacje prezytuliska czy juz zlikwidowane jest
×
×
  • Create New...